Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknocukullanici

Merhaba daha bugün iPad Air 2 aldım. Kutuyu açıp hesabıma giriş yapar yapmaz iOS 8'den iOS 9.2.1'e güncelledim. Ardından uygulamaları indirmeye başladım. Ortalama büyüklükteki oyunları vs indirebiliyordum ancak 1 GB üstü (veya yakını da) ve tüm Apple uygulamalarını (iMovie , Keynotes , Pages , Numbers indirirken) (sadece GarageBand indirebildim) "....... Şu Anda İndirilemedi" hatası alıyorum. Bitir ve Yeniden Dene seçenekleri karşıma çıkıyor. Alan sıkıntısı kesinlikle olamaz tablet 64 GB ve daha bugün aldım alır almaz güncelleyip uygulamaları yüklemeye başladım. Çözüm nedir arkadaşlar , yardımlarınızı bekliyorum.

İnternetle alakalı.Süperonline kullanıyorum.Bende de oluyor.face messenger programı indirmiyordu.Mobil veriden denedim kurdu.Sorun kesinlikle internet.dnsyi de değiştim düzelmedi.Restledim de aynı .Çözümü bilen var mı şu süperonline için.
  • Air 2 var arkadaşlar ios 8 ios 9.2.1 geçmeşimiyim sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihaz cellular değil o yüzden hücresel ile deneme şansım yok malesef. İndiremediğim uygulamaları iTunes'a indirip cihaza eşzamanladım. Fakat gelecekte olacabilecek sorunlar için şu problemi çözmek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kılıf arayan varsa Vatandan aldım bu kılıfı. Dikey olarak da kullanabiliyorum tableti. 360 derece dönen çerçevesi sayesinde.

• benimde superonline hg253 modemi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • InternationalWarranty kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı modem. İndirmeyi itunes işe yaparım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Air 2 var arkadaşlar ios 8 ios 9.2.1 geçmeşimiyim sizce?

Bence gönül rahatlığıyla geçebilirsin. Ben ki en ufak kasma konusunda pimpirikli adamımdır bunu söylüyorum. Uzun süre beklemiştim geçip geçmemek konusunda. İyice araştırma ve youtube da ios 9.2 inceleme videoları sonrasında cihazımı riske attım ve güncelleme yaptım. Hemde direk ios 8.4.1 in üzerine kurdum, sıfırdan kurulum falan değildi. Ve sonuç yüzde 99 oranında tatmin oldum.

• quote:

Kılıf arayan varsa Vatandan aldım bu kılıfı. Dikey olarak da kullanabiliyorum tableti. 360 derece dönen çerçevesi sayesinde.

linki varsa alabilirmiyim hocam.
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın hocam geç cevap verdim.
    http://www.vatanbilgisayar.com/tarthz536eu-click-in-ipad-air2-rotating-kilif-siyah.html

• Yurtdışında yaşıyorum (Çek Cumhuriyeti) ve bu tableti almak istiyorum. Fiyatlara baktım, Türkiye ile hemen hemen aynı hatta Türkiye de daha ucuz kampanyalarla. Birkaç sorum olacak, ilki hoparlörde kronik bir cızırtı probleminden bahsedilmiş, bu ne kadar doğru? Bir de apple martta ipad air 3 ü lanse edebilir, almak için o zamana kadar beklemeye değer mi? Malum yeni cihaz tanıtılıca fiyatı düşecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: drexel

Yurtdışında yaşıyorum (Çek Cumhuriyeti) ve bu tableti almak istiyorum. Fiyatlara baktım, Türkiye ile hemen hemen aynı hatta Türkiye de daha ucuz kampanyalarla. Birkaç sorum olacak, ilki hoparlörde kronik bir cızırtı probleminden bahsedilmiş, bu ne kadar doğru? Bir de apple martta ipad air 3 ü lanse edebilir, almak için o zamana kadar beklemeye değer mi? Malum yeni cihaz tanıtılıca fiyatı düşecektir.

Hoparlörde cızırtı problemi yok gayet güzel ses. Fakat cihaz ses son ayara yaklaşmaya başladığında titreşim yapmaya başlıyor. Ben Logitech kılıfla kullanıyorum baya bir etkisini aldı kılıf. Fakat kılıfsız elde yüksek seslerde kullanırsanız rahatsız eder büyük ihtimal. Deneme şansınız varsa demo cihazlarda (yurtdışında oluyor genelde) deneyin ve görün ama cızırtı kesinlikle yok.
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Aklımı başka bir android tablet çeldi. Onu alacağım büyük ihtimalle, fakat şu ios'u kullanmadan da bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim
  • quote:

Cevap için teşekkür ederim. Aklımı başka bir android tablet çeldi. Onu alacağım büyük ihtimalle, fakat şu ios'u kullanmadan da bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim

Android tablet pismanliktir telefonlarin bir gideri varda tablet kesinlikle pismanliktir
  • YoungScientist kullanıcısına yanıt
    Daha önce android tablet (Amazon Kindle fire Hd 7" - 2012 Edition) kullandım ve hiçbir pişmanlık yaşamadım, aksine memnun kaldım. Hiç ios bir cihazım olmadı nedeni de ios cihazların fiyatının çok yüksek olması. Alacak paran yok mu derseniz o konuda sıkıntım yok, fakat sadece youtube'dan video izleyip sosyal medya için kullanacağım bir alete 2000 TL'ye yakın para vermek bana saçma geliyor. Bu sadece kişisel görüşüm. Dediğim gibi ipad alırsam iki nedeni olacak biri android için bir oyun (puzzle tipi) geliştiriyorum, eğer tutarsa ios içinde geliştiririm; diğer neden ise ios kullanmış olmak için olacak.

Edit: Anlatım bozukluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexel -- 29 Ocak 2016; 23:55:28 >
  • drexel D kullanıcısına yanıt
    Cızırtı olmasa bile ses kalitesi diğer ipadlerden bariz kötü haberiniz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ipad air 2 alma aşamasındayım hatta kılıf siparişi bile verdim çin'den ama mart ayınca air 3 ün çıkacağı haberleri var sizce beklemelimiyim? Yoksa air 2 mi alayım. 128 lik wifi artı cellular modelini alıcam.Yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Daha önce android tablet (Amazon Kindle fire Hd 7" - 2012 Edition) kullandım ve hiçbir pişmanlık yaşamadım, aksine memnun kaldım. Hiç ios bir cihazım olmadı nedeni de ios cihazların fiyatının çok yüksek olması. Alacak paran yok mu derseniz o konuda sıkıntım yok, fakat sadece youtube'dan video izleyip sosyal medya için kullanacağım bir alete 2000 TL'ye yakın para vermek bana saçma geliyor. Bu sadece kişisel görüşüm. Dediğim gibi ipad alırsam iki nedeni olacak biri android için bir oyun (puzzle tipi) geliştiriyorum, eğer tutarsa ios içinde geliştiririm; diğer neden ise ios kullanmış olmak için olacak.

Edit: Anlatım bozukluğu

O sizin düşünceniz sadece youtubedan video izleyecekseniz ipad 3-4-air bunlardan biri bile iş görür 2000tl vermenize gerek yok yani

• Bekleyin bence çünkü Mart ayında Air 3 haberleri doğruysa Air 2 ucuzlayacaktır.

• Dikkat edin arkadaşlar elektrik şakaya gelmez. Benim cihazım yeni olduğu için sorun yok ama sizi de uyarmak istedimhttp://www.teknokulis.com/haberler/mobil/2016/01/28/apple-ac-guc-adaptorlerini-geri-cagiriyor

• quote:

Bekleyin bence çünkü Mart ayında Air 3 haberleri doğruysa Air 2 ucuzlayacaktır.

Hocam air 3 de alabilrim duruma göre t mobile dan kontratlı alıcam.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.