Şimdi Ara

Son zamanlarda EUW'te toxic player arttı sanki..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazın 2 hesabımla euw te geçtim. 1 ay içinde birini bronz 3 ten silver 5 yaptım. Diğerini ise silver 2 den gold 5. Fazlada oynamıyorum günde 1 kaç oyun falan zaten gold olan hesapta full arkadaş takılıyo bana fırsat gelmiyo.

Özet: Son zamanlarda normal ve ranked gamelerde aşırı toxic player geliyor. Günde 1kaç oyun atayım diyorum zevkine ondan da soğuttular artık cs go aldım onda takılcam. Adam kendi seri maçında ez mid gitti 4/17 oynadı ya kendi emeğine acımayan adam başkalarını hiç takmaz. Elin gavuru sövsen bi Türk kadar etki etmez zaten adamalarda mezhep patates çuvalı gibi geniş.

Sorum şu: Bu durum sizde de var mı ? yoksa low da mı böyle sadece.

edit: Mesela son oyunumda sup oynadım leonayla. adamların adc tristana afk ydi bastan sona bence supportunun elise oldugunu gördü ondan çıktı gitti. dk 20 de sur verdiler gram zevk almadım oyundan. Nerden türedi bu pislikler anlamadım gitti 1 2 ay önce böyle değildi. Bu gidişle tr ye döncem gibi en azından geceleri rahatız orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 22 Ekim 2014; 0:40:31 >

• artık her maçıma türk geliyor. güzel güzel takılıyoruz no toxicity.
  • Bana hep geliyor nicklerden anlaşılıyor genelde türk çıkıyor maalesef. Oyuna girmeden trolliycem diyebilecek kadar beyin yoksunu insanlar şu oyunu oynuyor. Hayatın bu kadarmı değersiz kendini başkalarına sövdürtür insan anlamıyorum .
  • Gözüme çarptı benımde
  • 30 level hesap satışı falan muhabbetleri arttığı için oluyor öyle.
  • almandan ve jajaja diye gülenlerden uzak durcan kanki
  • en az yarisi turk onlarn, ee hertarafa wedt iyi west oyle boyle yazdiniz , sonunda orayada el attilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMyth

almandan ve jajaja diye gülenlerden uzak durcan kanki

aynen ya 2 yıldır oynuyorum oyunuma gelen tüm almanlar mı troll - feeder - flamer olur arkadaş
  • Mesela son oyunumda sup oynadım leonayla. adamların adc tristana afk ydi bastan sona bence supportunun elise oldugunu gördü ondan çıktı gitti. dk 20 de sur verdiler gram zevk almadım oyundan. Nerden türedi bu pislikler anlamadım gitti 1 2 ay önce böyle değildi. Bu gidişle tr ye döncem gibi en azından geceleri rahatız orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 22 Ekim 2014; 0:40:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMyth

almandan ve jajaja diye gülenlerden uzak durcan kanki

Axaxaxax var bide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hiç ses etmeyenlerde kötü birader. Adama o kadar anlatıyorsun şöyle yapalım böyle yapalım tek başına tüm oyunu mundar ediyorlar. Ama TR gibi olacağın sanmıyorum West'in. Aynı anda ikisinde de oynayınca çok belli oluyor farkları.
  • Çilingirde de var o dediğin hayatin içinde var f2p basit bi oyun fazla bisey beklememek lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada yazdınız West iyi çok güzel oyun orada oynanıyor Tr rezalet oynanmaz diye, şimdi kendini Challenger sanan bronze veletler Weste geçti orayı da TRye benzettiler.
  • 20 level hesabim var westte 30 a kasıyorum cok toxic insan var ve gelgör ki sordugumda turkum yanitini alinca hic sasirmiyorum tr yetmedi westtede dadandi serefsizler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrLinq -- 22 Ekim 2014; 10:32:51 >
  • kendını toxic saymayanlar weste gecıyor , sonra tr sunucusunu kötülüyor. O yuzden westi övmeyin çoğalıyorlar.

• westin bi özelliği kalmadı artık. geçen sup oynuyordum karsi adc bizim adc yi eziyordu jing gank geldi leona w si ile kill aldım. Ks dedi sacma sapan biseyler dedi base den cikmadi. 3 dk sonra turksun dimi dedim basladi bana sovmeye.
    gecen gun oyun basinda blue beklerken birisi bisey yazdi nicki turkceydi. Digeri ona sendemi turksun yazdi en sonunda bi baktik oyunda 7 türk.
    Zaten birisi katarina veya darius almışsa soruyorum turkmusun diye%80 hakli cikiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper3333 -- 22 Ekim 2014; 10:54:18 >
  • 1 oyundan etkilenip gelenler hoşgeldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 22 Ekim 2014; 12:27:08 >
  • Merak etmeyin.Yöntem belli. West gibi. TR'ye geçişi ücretsiz yaparlar düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

Merak etmeyin.Yöntem belli. West gibi. TR'ye geçişi ücretsiz yaparlar düzelir.

Avatarinin hastasi , yorumlarinin yoldasiyim

• adam metayı istediği gibi kullanabilir isterse support ezreal oynar . sen ona flame yaparsan toxic sen olursun :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.