Şimdi Ara

neo V kulaklık sorunu yeni alıcam öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar son senem sınıfta cok ses oluyor kendimi sınıftan soyutlamak için kulaklık takıyordum ancak bozuldu. samsung kulalklıgım neo v aletimde çalışmadı sanırım benim ki omtp tipliymiş nettede kulaklıkalr abaktım özelliklerinde omtp falan yazmıyor bana orta ayar kalitede maks 100 liralik bir kualklık önerbilirmisiniz sadece muzik dinlemek iççin kulak içi kulak üstü farketmez omtp tipli bir model söyleyin bulamadım yahu.

• CTIA tipi kulaklığı omtp donusturuculer var ama turkiyede bulmak pek mumkun değil.

şu linkteki kulaklık işinizi görür
    Sony Ericsson Xperia Neo V Kulaklık

bu iyi degil ben daha iyi bir sey almak istiyorum derseniz
    CTIA to OMTP dönüştürücü bu ürünü sipariş verip istediginiz kulaklıgı alıp bununla telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Birde normal 3.5mm jacklı microfonsuz bir kulaklık takıp deneyin ses geliyorsa o sekilde bir kulaklıkda alabilirsiniz mic. ozelligi çalışmaz bu durumda.
    Ama istediğiniz çeşit microfonsuz kulaklıklık alma alternatifiniz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 22 Ekim 2014; 16:22:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

CTIA tipi kulaklığı omtp donusturuculer var ama turkiyede bulmak pek mumkun değil.

şu linkteki kulaklık işinizi görür
    Sony Ericsson Xperia Neo V Kulaklık

bu iyi degil ben daha iyi bir sey almak istiyorum derseniz
    CTIA to OMTP dönüştürücü bu ürünü sipariş verip istediginiz kulaklıgı alıp bununla telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Birde normal 3.5mm jacklı microfonsuz bir kulaklık takıp deneyin ses geliyorsa o sekilde bir kulaklıkda alabilirsiniz mic. ozelligi çalışmaz bu durumda.
    Ama istediğiniz çeşit microfonsuz kulaklıklık alma alternatifiniz olur.

OMTP CTIA olayı mikrofon için mi geçerli yani mikrofonsuz bütün kulakları kullanabilir miyim ? mikrofon olmasın zaten gerke yok.

• mikrofonsuz her kulaklık çalışır.
  • kai96 kullanıcısına yanıt
    Evet, OMTP CTIA deki fark microfon ve şaşe baglantısının yeri değişik sadece
    Mikrofonsuz kulaklıklarda şase, OMTP jackın mikrofon+şasesinin yerine denk geliyor

neo V kulaklık sorunu yeni alıcam öneri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 23 Ekim 2014; 9:53:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.