Şimdi Ara

ps4 dualshock 4 pc de çalıştırma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar aranızda ps4 kolunu bilgisayarda oynayan varmı acaba . bu kolu bilgisayarda fifa 15 oynamak için almak istiyorum. şu anda xbox 360 wireless le oynuyorum artık sıkıldım, anologla oynaması işkence olmaya başladı.aranızda oynayan varsa yardımcı olabilirmi

• Ben ds4 değilde ds3 le kablosuz olarak oynuyorum. Ekstradan kol alacaksan hiç fazladan para verme ds3 al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Ben ds4 değilde ds3 le kablosuz olarak oynuyorum. Ekstradan kol alacaksan hiç fazladan para verme ds3 al.

bütün oyunları oynayabiliyormusun, anologları kullanbiliyormusun. bide nasıl çalıştırdırdın açıklarmısın biraz
  • Bende ds4 var bende merak ediyorum pc dr calistirabilirmiym?

• Duzgun bir şekilde calistirabilen varsa cok iyi olucak su kol ya. Xbox 360 fifa ve pes için iyi degil. Diger pc oyunları için ideal

• quote:

Orijinalden alıntı: pachuca

quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Ben ds4 değilde ds3 le kablosuz olarak oynuyorum. Ekstradan kol alacaksan hiç fazladan para verme ds3 al.

bütün oyunları oynayabiliyormusun, anologları kullanbiliyormusun. bide nasıl çalıştırdırdın açıklarmısın biraz

Şöyle söyleyeyim xbox kolu hangi oyunları destekliyorsa ds3 ile o oyunları kol ile oynayabilirsin. Zaten işin mantığı o ds3 ü xbox controller diye tanıtıyorsun.

• DS4'ü, şu küçük tool'la, her oyunda sorunsuz ve titreşim açık çalıştırabilirsin:

http://forums.pcsx2.net/attachment.php?aid=49259
    http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4-To-XInput-Wrapper

Önce, içindeki dosyalardan, tek seferliğine, küçük bir sürücü kuruyorsun. Sonra yazılımı açıp, gerekirse "start" diyorsun, o kadar. Arka planda açık olması yeterli.

Touchpad'i masaüstünde mouse gibi kullanma, ışığı komple kapama&seviye ve rengini ayarlama gibi özellikleri var. (PS4'te bile, komple kapama yok)
    Uygun bir dongle ile, kablosuz da kullanırsın.

DS3 için ise, Motioninjoy yazılımını kullanıyordum. Ama DS4 varken DS3'le uğraşılmaz. Ergonomi farkı muazzam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 22 Ekim 2014; 16:05:06 >

• O zaman ds4 alayim. Dongle dedigin wireless alici gibi biseymi.sendeki ds4 u kablolumu kablosuzmu oynuyorsun. Baya bi soru soruyorum kusuruma bakmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pachuca -- 22 Ekim 2014; 17:36:37 >
  • Aynen. Sisteminde entegre dongle yoksa, USB'den bağlanan bir bluetooth dongle gerekiyor.

Bendeki dongle, DS4'te problem çıkardı. Tabii Windows 8.1'le de alakalı olabilir, tekrar denemedim.
    DS3'ü bluetooth'tan sorunsuz kullanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Aynen. Sisteminde entegre dongle yoksa, USB'den bağlanan bir bluetooth dongle gerekiyor.

Bendeki dongle, DS4'te problem çıkardı. Tabii Windows 8.1'le de alakalı olabilir, tekrar denemedim.
    DS3'ü bluetooth'tan sorunsuz kullanıyordum.

anakart ta bluetooth var windows 8.1 kullanıyorum o zaman ds4 onunla çalıştırabilirmiyim
  • Güncel bir anakartsa, muhtemelen çalıştırır.
  • Tamam sagolasin

• quote:

DS4'ü, şu küçük tool'la, her oyunda sorunsuz ve titreşim açık çalıştırabilirsin:

http://forums.pcsx2.net/attachment.php?aid=49259
    http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4-To-XInput-Wrapper

Önce, içindeki dosyalardan, tek seferliğine, küçük bir sürücü kuruyorsun. Sonra yazılımı açıp, gerekirse "start" diyorsun, o kadar. Arka planda açık olması yeterli.

Touchpad'i masaüstünde mouse gibi kullanma, ışığı komple kapama&seviye ve rengini ayarlama gibi özellikleri var. (PS4'te bile, komple kapama yok)
    Uygun bir dongle ile, kablosuz da kullanırsın.

DS3 için ise, Motioninjoy yazılımını kullanıyordum. Ama DS4 varken DS3'le uğraşılmaz. Ergonomi farkı muazzam :)

Kablosuz kullanırsak şarjı nasıl doldurucaz bilgilendirirseniz sevinirim

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Şarj dockları veya prize takılabilen USB adaptörleri vardır.

Dock:

Tabii USB'den PC'ye takılarak da şarj edilebilir.
  • quote:

Şarj dockları veya prize takılabilen USB adaptörleri vardır.

Dock:

Tabii USB'den PC'ye takılarak da şarj edilebilir.

Teşekkürler peki şarjı usb den pc ye takarsak ne kadar da dolar ve ne kadar gider bende logitech f310 var ps4 kolunuda almaya değer mi sizce?Birde kablo sanırım yok kabloyu nerden alabilirim illa ps4 e özel kablomu lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 8 Kasım 2014; 23:33:39 >

• claudecan kullanıcısına yanıt
    herhangi bir usb-microusb kablo ile (yani bütün androidlerin ortak şarj kablosu) pc ye bağlayıp şarj edebiliyorsun.
    kablosuz oynayınca yaklaşık 10 saatlik bir oyun ile pil bitiyor. ama kolun ışığı kapatılırsa bu süre 20 saate yaklaşıyor.
    pc den usb kablo ile bir yandan oynarken bir yandan şarj edebiliyorsunuz tabiki, böyleyken 2 saat civarı full oluyor.
    değer mi mevzuu tartışılır. ben f710 kullandım sadece 1 çift kalem pille 300 saat fifa oynadım . ama 1,5 yıl sonunda bir değişiklik aradığım ve ışığı hoşuma gittiği için ps4 kol aldım. yoksa f710 çok başarılıydı.
  • uzun zamandır ds4 leri DS4WINDOWS programı ile, windows 7 ve windows10 preview de kablolu olarak kullanıyorum.
    Fakat artık bir usb bluetooth adaptörü yardımı ile kablosuz bağlanmak istiyorum.

Bunun için çalıştığı garanti, DS4 ile uyum sorunu olmayan, denenmiş bir usb dongle tavsiyesi var mıdır???

TAM 365 GÜN SONRASI GELECEKTEN EDIT:
    Bazen soranlar olabiliyor, "nasıl bir çözüm buldun?" diye, buraya bir bilgilendirme notu bırakmak iyi olacak.
    Arkadaşa yazdığım cevabı, aşağıya copy/paste yaptım;

"
    2015 ilk aylarında hepsiburada.com 'dan benim aldığım model şuymuş:
    Logilink BT0015 USB Bluetooth V4.0 Dongle
    problemsiz kullanıyorum, iki cihazımı aynı anda takabiliyorum. Mesafe sorunu oluşursa "kaliteli" bir usb uzatma kablosu ile dongle ı yakınına da taşıyabilirsin. Fakat bu ara kablo kalitesiz olursa, dongle çalışmıyor, denemek şart.

hepsiburada' da, benim aldığım model yerine çok benzer kod isimli başka bir model satılıyormuş şu an, herhalde bu yeni ürün eskisinin revize edilmiş hali, herhangi bir chip değişimi falan yapmadılarsa, bence bu da aynı işi görecektir, görünüş ve paketleme olarak benimkiyle birebir aynı çünkü. İnternette arama yapıp, aynısının daha ucuzu da bulunabilir belki, ben 2015 de 30TL+kdv ye almışım.

http://www.hepsiburada.com/logilink-bt0037-usb-bluetooth-v4-0-dongle-class-1-ivt-bluesoleil-p-BD804838

iyi oyunlar...
    "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaltek -- 24 Şubat 2016; 9:57:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.