Şimdi Ara

Facebookta 15 kıza selam yazdım sadece 5i cevap verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu türk kizlari ne egolu ne kibirli bir varlık arkadaş.Görüldü yapıp bırakıyorlar rezil olmuş gibi hissediyorum kendimi çok mu zor bi selam yazmak??!! çok tipsizde değilim neden böyle yapıyorlar yaaaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen verme onlar versin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam yazdigin icin tek yazan kisiyi sen yaziyosun herhalde o yuzden sadece selam yazanlari eleyip ilginc olanlara bakiyorlar

• İnsan gerçekten hayret ediyor

• sa yaz as yazmazsa engelle direk ateistlerle işin olmasın
  • selam yazma. yarım kalan bir konuşmayı devam ettiriyor gibi başla konuşmaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiskum

Daha çok vurursun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpellCaster

Selam yazdigin icin tek yazan kisiyi sen yaziyosun herhalde o yuzden sadece selam yazanlari eleyip ilginc olanlara bakiyorlar

ne yazabilirim dostum fikrin varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzey Fırtınası

quote:

Selam yazdigin icin tek yazan kisiyi sen yaziyosun herhalde o yuzden sadece selam yazanlari eleyip ilginc olanlara bakiyorlar

Yukarda bir arkadas demis konusmayi devam ettirirmis gibi basla. Ben genelikle hey sen gibi bir mesaj yazarsan sen kimsin diye mesaj alma olasiligin yuksek. Ordan devam ettirirsin. Sakin ask cumlesi felen yazma diger yedek kadroya atarlar

• Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    tır çarpsaydı daha iyiydi

• Ben kizim bana da gordukten cok sonra cevap veren bi-iki arkadasim var, ondan sonra kanka muhabbeti yapmasa neyse de ayip la, insan ben tu kaka miyim diye dusunuyor. Icin nasil el veriyo goruldu yazdiriyor, gorup cevap vermeyince tuhaf hissetmez mi insan kendini, ayip olmasin diye gecistir bari, kiz odtuluyum artik vs yazmis oo odtunun hangi bolumunu kazandin yazdim cevap yok!
    Haklisin kardes, bi gariplik var ama

• quote:

quote:

quote:

Yukarda bir arkadas demis konusmayi devam ettirirmis gibi basla. Ben genelikle hey sen gibi bir mesaj yazarsan sen kimsin diye mesaj alma olasiligin yuksek. Ordan devam ettirirsin. Sakin ask cumlesi felen yazma diger yedek kadroya atarlar

İyide konusmayi devam ettirmiş gibi yaz demesi kolay konu bulmasi zor yani insanın aklına gelmiyor hiç :d

• quote:

Orijinalden alıntı: tiskum

tır çarpsaydı daha iyiydi

Bugün o tırın önüne atladım

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyide konusmayi devam ettirmiş gibi yaz demesi kolay konu bulmasi zor yani insanın aklına gelmiyor hiç :d

konusayamayacaksan kiza niye mesaj atiyosun bisiler salla iste daha once hic kizla mesajlasmadinmi ?
    Bu arada fazla soru felende sorma nerde yasiyon sinifinda kac kisi var cia felen degilsin. Ve illakide 1 saat konuscam diye bisey yok 5 dk konus sonra isim cikti hoscakal yaz 2 gun sonra tekrar yaz. ve ilk hoscakali hep sen de kiza birakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpellCaster -- 21 Ekim 2014; 20:57:42 >

• Deniyim mi qnq

• Oneri: males yaz gonder ne diyorsun der 15 te 15 i sende selam yazsam takmazsin diye tersini yazdim de ordan yardir muhabbeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eylon -- 21 Ekim 2014; 21:00:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Deniyim mi qnq

dene baqalım

• Selam yazıyosun cavap alamıyosan taktik şu
    İlk bi cevap almak istiyorsan

+naber
    -(görüldü)
    +sana bişi sorabilir miyim?(kız burda egosuna yenik düşüp cevap verir)
    -Ne?
    +Naber???

• Sakin ol genç..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.