Şimdi Ara

TEOG kafamı karıştırdı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba iyi akşamlar. Ben 2015 de mezun olacağım ve 1 sene çalışıp 2016 da sınava girmeyi düşünüyorum fakat teog sistemi kafamı karıştırdı çünkü benim sınava gireceğim 2016 yılı 2015-2016 dönemine ait fakat NTV haberinde 2016-2017 de teog uygulanacak diyor. Ozaman 2015-2016 yılın da sınava girecek kişiler YGS-LYS sınavına girecek öyle değil mi?

• 2015-2016 Döneminde gireceğim hocam ben ? Bilgisi olan daha ayrıntılı anlatabilir mi
  • Mezuna kalmak kaldırılacak diyen arkadaş bunun için kaynak var mı yoksa kendine göre mi yorumluyorsun gerçi teog gibi bir sistem olursa mezunlar zorlanır diye düşünüyorum sadece mezunlar değil üniversitelerini bitirip tekrar üniversite okumak isteyen kişilerde zorlanır sanırım. Bu arada yazın 2017 2018de ygs diye bir haber okumuştum 2017de var diyorlardı fakat bu konuda herkes farklı telden çalıyor en basitinden geçen sene bile 2015 ygsnin olacağı kesin değildi hani dershanedeki hocalar olacağını bilmiyoruz filan diyorlardı belki 2016da aynı şekilde olabilir herhalde zamanı gelince belli olur her şey.
  • şunu banlasınlar yeter ya!
  • Sinav var teog dediginiz ne kardesim o da sinav sadece ismi degisir gordugunuz konular hep ayni adam size farkli sey soramaz ya.Herkes ayni seyleri biliyor sinav sistemi hemen degismez zaten rahat ol.Degisse de olumsuz etklienmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.