Şimdi Ara

Bolu Dağını Kullanan Var Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar Bolu Tüneli ile birlikte Bolu Dağını kullanan artık çok az.Hala Bolu Dağını kullanan var mı? Yol ne kadar uzuyor? Birde eski işletmeler hala duruyor mu ? Cevaplarsanız sevinirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Isletmeler eskisine gore az ama yinede var ismailin yeri falan duruyor. Yolun ne kadar uzadigini bilmiyorum ama vakit geçirmek için ideal. Ben rampasi fazla diye lpgli fabiam kivranmasin diye pek kullanmam

• Cok buyuk bir fark olmasada zaman açısından geniş zamanınız var ise tercih edebilirsiniz.

• İsmailin yerini merak ediyorum hala orada mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskisi iyiydi ama yeni yoldaki ismailin yeri sıradan sinekli mangalci. Misafirlerimi götürdüm ,utanarak çıktım...

• bolu dağında et yenilmez. eskiden güzeldi gerçekten ama artık tat yok. saman yiyorsun sanki..
  • Ben her gittiğimde kaynaşlıdan çıkıp Bolu dağı yolunu kullanıyorum hemde ismailin yerinde yemek molası veriyorum.
    Bolu dağını tırmanmak o virajları almak başka bir zevk.

• Yakıt olarak ne kadar fark ediyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildgm kadariyla tunelden 7-8tl kesiliyodu hgs ogs bakiyelerinden. Biz de çogu kez dagdan asariz o kismi,cikmasi dert bolu tarafina dogru cunku zik-zak cok ve dik rampa bayiltmamak lazim araci ama zevkli de oluyor hava sartlari cetin degilse. İnmek daha keyifli

İsletme ve restoranlar hakkinda fikrim yok maalesef

• Dağdaki ismail aynı lezzetle devam ediyor ancak bayram zamanı garsonlar müşteriden bıkıp hizmette kusur ediyor.

• Çıkışda İsmail'in yeri,İnişte Arslan'ın yeri favorim,değişmez.Tavsiye olunur.
  • Oradan geciyorsam muhakkak cikarim ismailin yerinden yemegimi yerim imkani yok pas gecmem:) en son ankaraya donerken ugradim gece 12.30 da hesabi odeyip ciktim icerisi full du:) yol tabiki viraj yokus zor ama o mola ya deger. Gerci eskisi kadar kalabalik degil bir iki kamyon oluyor birde iste yemege vs durmak isteyenler kalabalik olmadigi icinde sorun teskil edecek bir durum olmadigi icin sikinti yok lezzet on numara gerci ne zaman gitsem yemek + ev icin yoğurt sucuk bal vs ne varsa aliyorum cuzdani bosaltip cikiyorum :) ozellikle sucugu denemediyseniz cok sey kaybediyorsunuz arkadaslar gece gece aklima getirdiniz :)

• Bolu dağına gelince özellikle otoyoldan çıkıyorum o virajları almayı severim özellikle rampayı çıkarken sağ şeritte soluğu kesilmiş can çekişen lpgli, benzinli araçların solundan sıyrılarak seri bir şekilde ivmelenmek çok keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iakbay06 -- 22 Ekim 2014; 2:00:58 >
  • Arada sırada nostalji olsun diye kullanıyorum, eskisi kadar yoğunluk yok yolda.
  • Bolu dağı benim için şehir içi. Araç kullnmak zevkli ama arkadakiler için eziyet olabiliyor.
  • km olarak tünel yolundan daha kısa ama çıkış ve virajlar zamanı uzatıyor tabi. tünel yolunda kamyonlarla uğraşmamak için dağı tercih ederim genelde.

ayrıca yol üstündeki bim için
  • İstanbul tarafından gelip Bolu'ya gidenler (ve tam tersi) ya da Ankara tarafından Düzce'ye gidenler halen hava koşulları iyiyse bu yolu kullanıyor genelde. Fiyat olarak fark etmiyor çünkü tünel 6-7 lira ise o yokuşlar da ekstra 5 lira yaktırıyor.
  • O rampalara yukari arabayi bagirtarak cikarken virajlarda kamyonlari arabalari sollamak ap ayri bir zevk ama bolu dagindan once anadolu yonunde daha kesfedilmemis ve kesfedilmeyecek bir tavukcu var inanin orda yiyeceginiz tavugu ne en luks restoranlarda nede baska bi yerde bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

O rampalara yukari arabayi bagirtarak cikarken virajlarda kamyonlari arabalari sollamak ap ayri bir zevk ama bolu dagindan once anadolu yonunde daha kesfedilmemis ve kesfedilmeyecek bir tavukcu var inanin orda yiyeceginiz tavugu ne en luks restoranlarda nede baska bi yerde bulabilirsiniz

bize böyle paylaşımlar lazım

yerini tam gösterseniz, harita üzerinde yani, çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

O rampalara yukari arabayi bagirtarak cikarken virajlarda kamyonlari arabalari sollamak ap ayri bir zevk ama bolu dagindan once anadolu yonunde daha kesfedilmemis ve kesfedilmeyecek bir tavukcu var inanin orda yiyeceginiz tavugu ne en luks restoranlarda nede baska bi yerde bulabilirsiniz

bize böyle paylaşımlar lazım

yerini tam gösterseniz, harita üzerinde yani, çok iyi olur

Hocam simdi ole diyince bende birden tam kestiremedim cevreyiama Aksam eve gidince babama sorarim ona gore tam yer gosteririm ama sol tarafta kocaman bi vakfikebir ekmegi vardi onun tam karsisinda kaliyodu bi yaninda bufe diger yaninda karadeniz pidecisi hemen diger tarafindada keresteci vardi ama tam kestiremedim iste ama aksam kesin bi konum bildirecegim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.