Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları 21 Ekim 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil cihazlarda oynayabileceğiniz oyun tavsiyelerine yer verdiğimiz programımızın bu bölümünde Android oyunlarına yer veriyoruz. Herkese iyi seyirler

• Çok güzeler telfonda yer kalmadı bu seri yüzünden birini kaldırıp diğerini yüklüyorum :D

• kağan arlı olmasa biz ne oynarız.Süpersin abi.Her hafta en az1 oyunu yüklüyorum

• ÇOK AĞIZ SÖVECEM EVDE SESSİZ SAKİN SİTENİZDEN VİDEO İZLEMEK İSTİYORUM VİDEOYU AÇMAMLA BANGIR BANGIR GÜRÜLTÜ SİNİRİM TAVAN YAPTI KAÇ YILLIK ÜYEYİM TÖBE TÖBEE..... NEYSE

• reklamın sesini az kıssanız ? hadi kapatılamıyor onu anladık da o ses nedir

• Mesut Çevik'in tavsiyesi ile bir ekran kartı almıştım. O zamandan beri donanımhaber'i severek takip ediyordum... Taakiii şu gece yarısı yeri göğü inleten reklamlar çıkana kadar.

Bize böyle güzel bilgiler, incelemeler ve haberleri veriyorsunuz. Çok teşekkür ediyoruz ancak şu sayesinde para kazandığınız insanların isteklerini ve düşüncelerine biraz değer verseniz... Çok mu şey istiyoruz?

Şu sitede, sabahın 4'ünde işten gelen, yeni bir video görüp izlemek isteyen insanların, küfrünü yemek çok mu güzel birşey?

Kısacası bu siteyi takip etmek isteyen ancak bu tarz saçma sapan olaylar yüzünden hevesi kırılan bir insan olarak sizden birşey rica ediyorum; şu masum, siteye girerek sizlere para kazandıran insanları biraz "DİNLEYİN" biraz "MUTLU" edin.

• Bu hafta bize oyun çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flash player kurmayın hiç bir reklam gelmiyor

• Allah tan berbat ttnet kullanıcısıyım, reklam açılmadan takılma basladığı için sesi kısmak için vaktim oldu, şanslı mıyım değil miyim bende anlamadım :)

• bu hafta tanıttığınız oyunların hepside tırt.. hiçbirini beğenmedim

• Reklam görmek istemeyenler AdBlock kullansın.

• google chrome dan ad block u kurun reklam göstermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Dioxide -- 22 Ekim 2014; 1:49:26 >
  • Drone shadow strike oyunu hos deneyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drone Shadow Strike 2. bölüm yani bu RPG li adamdan kaçıldığı training bölümünü geçemiyorum yardımcı olur musunuz ?

• Counterspy güzel oyun.PS4 de oynamıştım..

• Drone Shadow Strike
    FullBlast
    Shadow Hunter+
    CounterSpy

4 güzel oyun

• Oyunlar çok iyi teşekkürler tavsiye için :)
  • Counter spy güzel duruyor deneyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.