Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına - F.E.A.R Online

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alma'nın korku saldığı FEAR dünyasında ATC (Armacham Technology Corporation) ve Task Force arasında çatışmalara tanık oluyoruz. Free-to-play dünyaya adım atan oyun senaryo tabanlı co-op desteği de sunuyor. 

• Mermilere bittim yani. "Mermi geldiği gibi kafa kopuyor.." :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Denemek lazım eğlenceli duruyor.

• adamı bombayla patlatsan bu kadar parçalara ayrılmaz güzel bir nokta ve ilk gören alır kurtulma şansın hiç yok :)

• bu oyun tutar tam sürümde bazı eksikleri kapatırlarsa olur.
  • Fear 1'te ne etki yaratmisdi be :) . grafikleri ,yapay zekasi, oyunun korku atmosferi.
    Monaith ile adini unutugum bir firma ile gelistirilmisti sonra kavga ettiler.
    F2 ve F3 beklenen etkiyi yaratamamisti . saglik olsun ...

• oyunu birazcık oynadım fakat oyunun korkuyla fazla bi alakası yok sadece baştaki öğretici modu korkunçdu gerisi berbat.
  • oyun widows 10 da hata verdi bilginize
  • Guzel . fear iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersin abinin Fru Tu Pley demesini ozlemisim.
  • Hiç ilgi çekici bir oyun değil

• bu oyunu denemeliyim
  • Joygame’in yapmış olduğu Desert Operation oyunu gerçekten muhteşem bir oyun, aksiyon hiç bitmiyor!

-Brycelyn
  • Parçalanma sistemini beğenip başladım oyuna, hiç olmazsa wolf team'den güzel. optimizasyon sorunu mevcut ama ara ara fps düşmeleri oluyor.
  • Oyun mu bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basılı tutup nişan alma özelliğini bulamadım ayarı yokmu acaba? Normalde nişan almak için sağ tıklıyorum ateş ettikden sonra tekrar sağa tıklıyorum, basılı tutup nişan almak daha pratik.
  • Afferim, bir de mesaj gönderince, yüklenmeye çalışan videoyu kesip reklam mı gösteriyor sunuz? Vallahi bravo, diyecek bir şey bulamadım şimdi....
  • Yayın yöneticiler, sizlerden bir şey rica edeceğim: Zaten TTNet'in hızı kağnıdan beter, lütfen, en azından şu videolardan önce çıkan anket sorularına bari engel olun. Ağzımızdan zaten küfür eksik olmuyor TTNet'e, kat ve kat artmasın, ağzımıza hakim olalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.