Şimdi Ara

Digiturk Çakallığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aldığım Samsung TV'nin hediyesi olan bir yıllık ücretsiz Digiturk HD kurulumu için 2 Ekim 2014 tarihinde talepte bulundum. Bu tarihten beri Digiturk'u defalarca aramama rağmen beni oyalıyor ve kurulum için kesin bir bilgi vermiyor. Hali hazırda kullandığım bir Digiturk üyeliğim bulunuyor, daha önce iki defa Digiturk üyeliğim oldu ve bu üyelikler için kurulum talep ettiğimde 1-2 gün içinde gerçekleşti çünkü bir ücret ödemiştim fakat hediye kurulum için 3 haftadır Digiturk tarafından oyalanıyorum. Hediye kurulumun son tarihi 31 Ekim 2014

edit :

Sikayetvar'a yazdığım şikayet üzerine sorunum hızlı bir şekilde çözüldü ve kurulum yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DivingDeep -- 21 Ekim 2014; 19:18:01 >

• hocam bu ülkede müşteriyi düşünen çakal olmayan bir merci biliyormusun!!
  • Digitürk bu günlerde "ben tekim" mantığıyla sınırları çok zorlamaya başladı. Bulaşmadığı iş kalmadı (en son eurolig de digitürkte maalesef.) Adamlar kimseyi takmıyorlar ki , müşterisini taksın.Bilmiyorum bu hızlı sıçramanın sonu ne olur? Ve sanki birşeyler olacak gibi.
  • bayiye git orda anlat belki hemen kurarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkun01

Digitürk bu günlerde "ben tekim" mantığıyla sınırları çok zorlamaya başladı. Bulaşmadığı iş kalmadı (en son eurolig de digitürkte maalesef.) Adamlar kimseyi takmıyorlar ki , müşterisini taksın.Bilmiyorum bu hızlı sıçramanın sonu ne olur? Ve sanki birşeyler olacak gibi.

hocam nasıl olsa müşterim çok ve alım gücü rahatlığı bunları böyle umursamaz durumlara itiyor iyi bir burunları sürtmesi lazım bunların!!
  • tv yi git iade et kampanya gerceklesmıyor para iadesi iste

tv yi aldıgın yer kurdurtur pasa pasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: DivingDeep

Aldığım Samsung TV'nin hediyesi olan bir yıllık ücretsiz Digiturk HD kurulumu için 2 Ekim 2014 tarihinde talepte bulundum. Bu tarihten beri Digiturk'u defalarca aramama rağmen beni oyalıyor ve kurulum için kesin bir bilgi vermiyor. Hali hazırda kullandığım bir Digiturk üyeliğim bulunuyor, daha önce iki defa Digiturk üyeliğim oldu ve bu üyelikler için kurulum talep ettiğimde 1-2 gün içinde gerçekleşti çünkü bir ücret ödemiştim fakat hediye kurulum için 3 haftadır Digiturk tarafından oyalanıyorum. Hediye kurulumun son tarihi 31 Ekim 2014

Ben de öyle bir kampanayadan yararlandım, 2 gün içinde gelip kurdular, sadece derbi maçını kapattılar 1 aydır ligtv bedava izliyorum.
    televizyonveotesi.com adresinden şifre alıp onu söylüyorsun ... belki şifre olayından kaynaklaniyordur ve iplemiorlardr bence şifreyi alıp direk söyle ve şikayet edeceğini söyle .

• Sikayetvar'a yazdığım şikayet üzerine sorunum hızlı bir şekilde çözüldü ve kurulum yapıldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aldığım Samsung TV'nin hediyesi olan bir yıllık ücretsiz Digiturk HD kurulumu için 2 Ekim 2014 tarihinde talepte bulundum. Bu tarihten beri Digiturk'u defalarca aramama rağmen beni oyalıyor ve kurulum için kesin bir bilgi vermiyor. Hali hazırda kullandığım bir Digiturk üyeliğim bulunuyor, daha önce iki defa Digiturk üyeliğim oldu ve bu üyelikler için kurulum talep ettiğimde 1-2 gün içinde gerçekleşti çünkü bir ücret ödemiştim fakat hediye kurulum için 3 haftadır Digiturk tarafından oyalanıyorum. Hediye kurulumun son tarihi 31 Ekim 2014

edit :

Sikayetvar'a yazdığım şikayet üzerine sorunum hızlı bir şekilde çözüldü ve kurulum yapıldı

Samsung tv den cikan paket bir yillik hd giris paketi degil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 aylık "Giriş Paketi" + 1 aylık Lig TV Deneme Paketi (Galatasaray - Fenerbahçe Derbi maçı hariç) + Digiturk HD + Dilediğin Zaman Uygulaması (Digiturk IQ) + Dilediğin Zaman Mini Film Paketi.

sitede bu şekilde yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

12 aylık "Giriş Paketi" + 1 aylık Lig TV Deneme Paketi (Galatasaray - Fenerbahçe Derbi maçı hariç) + Digiturk HD + Dilediğin Zaman Uygulaması (Digiturk IQ) + Dilediğin Zaman Mini Film Paketi.

Boş paket yani hocam. Benim anladigim bu. Giris paketindeki butun kanallar turksatta hepsi ucretsiz zaten. Hd ler de dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

12 aylık "Giriş Paketi" + 1 aylık Lig TV Deneme Paketi (Galatasaray - Fenerbahçe Derbi maçı hariç) + Digiturk HD + Dilediğin Zaman Uygulaması (Digiturk IQ) + Dilediğin Zaman Mini Film Paketi.

Boş paket yani hocam. Benim anladigim bu. Giris paketindeki butun kanallar turksatta hepsi ucretsiz zaten. Hd ler de dahil.

Türksata HD kanallar hepsi açık değil ayrıca pakette Belgesel kanalar de mevcut. Kısaca, Türksattan farklı olarak, Kanad D HD,Star HD,TV8 HD gibi kanallar ve Nat Geo HD gibi belgesel kanallar izleyebiliyorsunuz . Bedava için fena birşey değil bence...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.