Şimdi Ara

ROOT ve Yazılım sonrası çıkan problemler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-Pil şarj olmama sorunu ortaya çıkıyor
    2-Tablet kapalıyken asla şarj olmuyor
    3-USB aygıt tanınmadı hatası verip bilgisayara bağlantı sağlamıyor...

Geriye kalan özellikler çok güzel ama şu üstteki 3 sorun hiçbir yazılımda düzelmedi...

Kullandığım TWRP 2.8.0.0 ve yazılım Hydronium...Tüm yazılımlarıda denedip Note 10.1 2014 601 için

Bu sorunlardan kurtulmak için yöntemler araştırıyorum.Bundan önce çözen varsa burada paylaşssın... Battery stats falan olayı tamamiyle boş palavra buna emin olun

• Senin yöntemle hydro yükledim bende bahsettiğin sorunların hiçbiri yok hatta pil ömrü uzadı bile ancak tablet kapalıyken şarj olmuyor kapatsam bile şarja takınca açılıyor ama bu bence problem değil. Pc bağlantısında, kies te falan herşey normal.

Acaba sıfırdan reset atıp tekrar root yapıp rom kursan düzelirmi.
  • Kardeşim bendede ilk sorun yoktu zaten ama sonra iş değişiyor pil kapalı şarj olmuyor sonra pil sorunu artıyor sonra USB sorunu çıkıyor senin twrp hangi sürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.8 sürümünü yükledim ama şimdi sayfaya bakınca aklıma takıldı. İndirdiğimiz sürümde wifi yazıyor acaba bu yüzden mi tel özelliği çalışmadı
  • kardeşim bende Hydronium da telefon özelliği artık çalışıyor.komple silip yükleyince çalışıyor ama bu sefer usb ve şarj problemi çıktı...çok sıkıntı durum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.