Şimdi Ara

Sizinde fikrinizi almak istiyorum.(LG G2)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar.Uzun bi aradan sonra telefon almaya karar verdim.Tuketim cilgini degilimdir bozulana kadar kullanirim suan galaxy s2 kullaniyorum gectigimiz haftaya kadar bi sorun yoktu ama nolduysa telefon durmadan yeniden basliyor kameraya giriyorum kilitleniyor vs bende ugrasmak istemedim acikcasi hem cok isiniyor hem batarya dayanmiyor yanimda 2 yedek bataryayla geziyorum.
    Internette bi arastirma yaptim 1000 liralik telefonlara baktim en mantiklisi g2 geldi g3 ile aralarinda aman aman bi fark goremedim.2k ekranli diye alip oyunlari full hd de oynayacaksam ne anlami var 2k ekranin.Her neyse arkadaslar ben 16 gb LG G2 dusunuyorum beni nekadar goturur yada bu fiyata almasi daha mantikli bir cihaz varsa nedir ?
    Samsung demeyin lutfen 2 yildir kullaniyorum ve nefret ettim bu kadar sisen bi sistem gormedim.S2 kullaniyosun normaldir demeyin arkadasim s4 kullaniyor ondada ayni seyleri gorebiliyorum.
    Birde lg g2 16 gb lik modelinde uygulama yukleme icin telefon ne kadar bellek ayiriyor ? 32 gb lik model ile 16 gblik modelin uyguluma bellegi aynimidir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• samsungu cozmussun zaten haklısın,o butcede g2 en ıdeal fp cıhazıdır,16lık ıle 9.5 gb sana klaıyor,gayet yeterlı ayrıca otg usb destegı var cok cok doldurursan buda avantaj.androıd L alacak,11 aydır kullanıyorum memnuum,senı de ozellıklede s2 den sonra hem batarya hemde performansta fazlasıyla memnun edecektır.5 lıralık dandık kılıfla 4 kez dusurdum sıkıntıda olmadı ayrıca.
  • G2 iyi bir cihaz ama düşürmemeye dikkat et. Üzülürsün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 iyidir ama G3 düşünüyorsan ekran sorun oluyor diyenler var iyi bi araştır istersen

• g2 al kardeş samsungun pişmanlık olduğunu anlamışsın tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 pişman etmez bende discoveryden geçtim

• G2 sahibini üzmez , temiz kullanılırsa uzun zamanlar dayanabilir.Kamerası gece çekimlerinde pek iyi değil , gündüz ışığında güzel , kulaklık bana göre harika :) oyun performansı vb de iyi.

• Doğru yoldasın. Lg g2 en mantıklı seçim bu bütçede. Bende ağustostan beri kullanıyorum 32 gb olanını gerçekten harika bir telefon.

• G2

• yarın alıyorum inşallah.Bi arkadaşta vardı g2 denedim biraz iyi cihaz,hızlı ekranı biraz hassas ama cam koruyucu taktırırsam bi sorun olmayacağını düşünüyorum.Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
  • nexus 5 ide incele bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.