Şimdi Ara

Lucid Dreams (Rüyayı kontrol edebilme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bunu başarabilen insan sayısı azmış. Ben kendimi bildim bileli kontrol edebiliyorum rüyalarımı. Hiç denemeye çalışmadım. Sadece bi gün arkadaş ortamında açıldı böyle bi konu "ben hep yapabiliyorum bunu" dedim ve kimse inanmadı gülmeye başladılar vs. vs.. Sizce ben değişik miyim

• Nasi kontrol ediyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottomansoldier kullanıcısına yanıt
    İstediğim herşeyi yapabiliyorum işte. halüsinasyon görürmüş gibi hayal ettiklerimi yaşayabiliyorum ve bunları hissedebiliyorum. Kendimi yönlendirebiliyorum.
  • Boyle bi olayi daha once duymustum sen simdi istedigin zaman ruya gorebiliyosun yani

• ottomansoldier kullanıcısına yanıt
    İstediğim zaman değil. Normal uyku sırasında gördüğüm rüyaları kontrol edebiliyorum. Lucid rüya denilen olay bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSonnyBlackx

İstediğim herşeyi yapabiliyorum işte. halüsinasyon görürmüş gibi hayal ettiklerimi yaşayabiliyorum ve bunları hissedebiliyorum. Kendimi yönlendirebiliyorum.

sen şimdi rüyanda karı kızla geziyorsundur. bence 20 uyku ilaçı at orada yaşa bizi neyizki, kimiz ki zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthologia

quote:

sen şimdi rüyanda karı kızla geziyorsundur. bence 20 uyku ilaçı at orada yaşa bizi neyizki, kimiz ki zaten.

biliyorum o filmi

• forumda bile trip yiyorum yeter ulan allahsızlar
  • quote:

forumda bile trip yiyorum yeter ulan allahsızlar

sen burdamısın hâlà.. git de rüyanda karı kızla gez... hep kendin için rüya gör zaten..
    forumdaki abilerine, küçüklerine anlatma zaten nasıl yaptığını falan... biz yaşamıyalım onları...

• bende bazı rüyarlarda, rüyanın içinde oldugum halde, rüyada oldugumu biliyorum ve rüya esnasında kendime, bu rüyadır heralde böle bişi olamaz diyorum.
  • işte ondan biraz daha ilerisine de lucid rüya deniyor. Rüyalarımda ağ atabiliyorum mesela
  • quote:

Arkadaşlar bunu başarabilen insan sayısı azmış. Ben kendimi bildim bileli kontrol edebiliyorum rüyalarımı. Hiç denemeye çalışmadım. Sadece bi gün arkadaş ortamında açıldı böyle bi konu "ben hep yapabiliyorum bunu" dedim ve kimse inanmadı gülmeye başladılar vs. vs.. Sizce ben değişik miyim

Ben de yapıyorum. Gerçekten az kişide var.

• Zamanla daha çok zevk alacaksın bu işten ve sonra bu dünya sana sıkıcı gelecek çünkü orda yapmak istediğin herşeyi yapabiliyorsun burası öyle değil daha çok uyku uyumak daha çok mutlu olmak anlamına gelecek sana ve sürekli uyuma isteği seni tetikleyecek reel hayatta rüyaları zamanla karıştıracaksın ve rüyada oldugunu sanıp reelde 5 katlı binadan atlayıp öleceksin...
  • Geçmiste bana da cok oluyordu ama artik yapamiyorum

• slobodno S kullanıcısına yanıt
    13 yıldır yapabiliyorum bunu ve zevkten ziyade normal bişeymiş gibiydi. Ama araştırdıkça kendimi farklı hissetmeye başladım. Araştırmak her zaman iyi değilmiş
  • bende yapcam ben rüyada olduğumu bilip uyanmaya çalışıyorum, daha da ilerletcem karılarla parti yapcam peki bilincin açık oluyormu?
  • Lucid Dream diye bir şey yok milleti kandırmayın.Beyniniz sizi kandırıp sizi rüyayı kontrol ettiğinizi sandırıyor

• Hiç ünlü bir kadınla yattın mı ve saatlerce sürdürebildin mi olayı? Sonuçta sen kontrol ediyorsun sınır yok erken gelme yok

• Haftalık konu is here

• Peki o zaman bu dediklerime iyi bak rüyalarında saatler çalışmıyor ve makarnayı kırabilmen imkansız bükülüyor ama hiç kırılmıyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.