Şimdi Ara

KONYA KIZ MEVZULARI [CBS DEGIL]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler yaş 18 boy 1.83 vicut kalıplı hafif esmerim gozlerde yemyesil , yakısıklı cocugum neyse sizlere olay anlatcam tavsiyelerinizin herbiri cok onemlı , cbs demeyin bu işler şakaya gelmez haberiniz olsun. gecen konyadayım (konya guzel yerdir kesin gidin bu yaz naparim ne ederim diyorsanız hiç düşünmeyin direk napın ? evet konyaya gidin sakın düşünmeyin şimdiden bilet falan alın) konyada bizim eski komşulara gittik annem babam yoktu tek gittim otobüsle. neyse arkadaşlar komşunun kızı efsoydu (efsane) sarisindi hazel gozluydu , hostu yani. kizdan hoslandim beyler , bende eski komsumda kaliyordum konyada (artık manisadayım) komsuma sordum dedim bu kimdir nedir ne degildir diye komşum dedi bizim komşumuz dedi güzel kızdır dedi aşığı çok ama yüz vermez dedi bende kendime güveniyorum beyler vicutlu olduğum için birazda yakışıklıyım gozler yemyesil felan konyada boylesi zor bulunur. neyse beyler komşum dedi bitın şu peyniri karşı komşuya ver falan zili caldım tahmin edin kim ? beyler kızı gordum dedim ben evlenecem (içimden) kız fenaydı beyler kesin ayarlarım bunu özguven max tabi . peyniri verdim bana guldu kapiyi kapadi eve gittim yattım , beyler konyanın en guzel ozelligi kesinlikle sac arası tatlısıdır , bu yaz konyaya gideceğiniz için kesin yiyin geçmeyin efsodur konya . neyse beyler diger gun konyada geziyorum parkta bi baktım beyler bizim kız dedim ben evlenecem (içimden) gittim kıza dedim ben seni tanıyorum dedim kızda sanırım dedi beni tanımıştı beyler mutlu oldum tabi , cok az muhabbet ettik dedi ben gidiyorum arkadaşım gelcek beyler kız olaylarında sinsi davranın belki o kız arkadaşımla buluşacağım dediği halde erkek arkadaşı olmasın ?

çalılıklara saklandım beyler bi baktım gelen ARKADAŞ ERKEK!!! gittim bunların yanına dedim SEN KİMSİN ? beyler kız korktu benden ama ben cocugu dovmeye basladım 1.86 boy vicut tamam oldugu icin kolay geldi beyler kız sonra ddi sen güçlüymüşsün dedim evet . cocuk agzi kollari kanliydi beyler parktaki herkes benden korktu EN BÜYÜK MANİSASPOR diye bağırdım kız mest oldu , şimdi manisadayim kızın nosu elimde beyler en yakın zamanda konyaya geri gitcem sizce gidiyim mi ?

kız dediğin böyle tavlanır beylerrr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Okumayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blok atılacak derecede yazmış. zor alı koydum kendimi blok atmamak için.

edit: ZEBANİLİ YAPSAYDI DAHA GÜZEL OLURDU O DERECE VAKTİNİZİ ÇALIYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GleaMugen -- 21 Ekim 2014; 5:03:13 >
  • Okumayin cbsli guzel kiz

• Okumayın Konya ve Kız
  • okumayın vicutlu çocuk
  • CSB olmasın o

• sonra bunu taşladik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalın yazıları okudum sadece, manisadanspora sen kimsin demiş arkadaş
  • ilk 1.83 boyu vardı parkta 1.86 oldu

• cbs değil zaten csb
  • Beyler ben kendimi tutamıyorum. Şikayet ediyorum bunu
  • Konya guzel yerdir den sonrasını okumadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.