Şimdi Ara

SAMSUNDA BAŞIMDAN GEÇENLER [KIZ&FITNES ICERIR!!!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geceniz hayrolsun beyler simdi bu gece anlatacagim olay cok onemli dersler cikarabileceginiz basimdan gecmis olaylardir , anlatinlarin hicbirisi cbs degil CBS DIYEN tamamen kiskancliktan yazmistir emin olun.

neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18 boy 1.86 vicut cok kalipli esmer yesil gozlu vicutcu yakisikliyim bu arada neyse beyler olay samsuna ayak basmamla basliyor akraba yanina gittim beyler 4-5 gunlugune ama olmayan olmadi beyler neyse beyler gittim samsuna akrabalar falan dedi cok yakisikli olmussun cunku yakisikliyim beyler unutmayin neyse beyler canım sıkıldı falan indim çarsıya beyler , ciftlik atatkum ne varsa gezdik beyler hayvanat bahcesine gittim bi de ne goreyim "KIZ" !!!!!!!

beyler kiz cok guzeldi hazel gozlu sarisin 180 boylarindaydi vucudu guzeldi ama kulaklari kotuydu neyse beyler bende ozguven max hemen naptim ?? yanına gittim . unutmayın beyler kızı sevdiyseniz hemen gidin konusun bu fırsat bir kere gelir beyler gittim yanına dedim naber meraba napıyorsun , iyim sen :) dedi neyse beyler dedim kıza senin icin su ayiyla bile guresirim dedim dedi ne diyorsun yapma falan ama ozguven max otesine gecilmez nereyedeyse ayiya daliyordum ama atildim beyler guvenliklerin 3 unu halledince 15 tane ustume cullandi bizde arnold schawezenger degiliz tabi

neyse beyler donerciye gittim donerci taktik verdi ama dinlemedim erkek adam kendi oyununu oynar!

beyler donerciye tahmin edin kim geldi ???!

beyler kiz beni gorunce cok sasirdi ve konusmaya geldi neyse beyler muhabbet koyuydu kiza doner cay ayran ismarladim yarin bi daha buluscam donercide beyler

napmam gerek beyler taktikleriniz benim icin ALTIN DEGERINDE!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dönercide buluşan gençler okumayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cool Bro Story

• Okumayın BEYLER

• Zebani var mı beyler gece gece sondan okuöaya bile üşendim.

• "beyler" kelimesiyle bir ilişkin mi var? Yada beylerle mi ilişkin var?

Not: olmamış
  • Bu forum kaliteli csbler okumayı hakediyor okumayın
  • Bu ne be 3 kelimenin 4 ü "beyler"

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodello

"beyler" kelimesiyle bir ilişkin mi var? Yada beylerle mi ilişkin var?

Not: olmamış

hahaha asdasdggsfh

• "1.86 vicut cok kalipli esmer yesil gozlu vicutcu yakisikliyim" dan sonra okumadım.
  • neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18 boy 1.86 vicut cok kalipli esmer
    neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18 boy 1.86 vicut cok kalipli
    neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18 boy 1.86 vicut cok
    neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18 boy 1.86 vicut
    neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18 boy 1.86
    neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18 boy
    neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18
    neyse beyler ben kayseriliyim yaş
    neyse beyler ben kayseriliyim
    neyse beyler ben
    neyse beyler
    neyse
    ...

• 4 kelimenden biri beyler

• her cümlede beyler var senin beyler diyen ağızini esek tepsin okumayin bu arada cahil herif csb olacak o

• ayıya dalıyo okumayın
  • Zebani arayacam diye bütün yazıyı okudum. SİZ OKUMAYIN

• cbs

• beyler bunlar gercek olaylardır, kalbimi kırıyorsunuz beyler!

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalfederer

geceniz hayrolsun beyler simdi bu gece anlatacagim olay cok onemli dersler cikarabileceginiz basimdan gecmis olaylardir , anlatinlarin hicbirisi cbs degil CBS DIYEN tamamen kiskancliktan yazmistir emin olun.

neyse beyler ben kayseriliyim yaş 18 boy 1.86 vicut cok kalipli esmer yesil gozlu vicutcu yakisikliyim bu arada neyse beyler olay samsuna ayak basmamla basliyor akraba yanina gittim beyler 4-5 gunlugune ama olmayan olmadi beyler neyse beyler gittim samsuna akrabalar falan dedi cok yakisikli olmussun cunku yakisikliyim beyler unutmayin neyse beyler canım sıkıldı falan indim çarsıya beyler , ciftlik atatkum ne varsa gezdik beyler hayvanat bahcesine gittim bi de ne goreyim "KIZ" !!!!!!!

beyler kiz cok guzeldi hazel gozlu sarisin 180 boylarindaydi vucudu guzeldi ama kulaklari kotuydu neyse beyler bende ozguven max hemen naptim ?? yanına gittim . unutmayın beyler kızı sevdiyseniz hemen gidin konusun bu fırsat bir kere gelir beyler gittim yanına dedim naber meraba napıyorsun , iyim sen :) dedi neyse beyler dedim kıza senin icin su ayiyla bile guresirim dedim dedi ne diyorsun yapma falan ama ozguven max otesine gecilmez nereyedeyse ayiya daliyordum ama atildim beyler guvenliklerin 3 unu halledince 15 tane ustume cullandi bizde arnold schawezenger degiliz tabi

neyse beyler donerciye gittim donerci taktik verdi ama dinlemedim erkek adam kendi oyununu oynar!

beyler donerciye tahmin edin kim geldi ???!

beyler kiz beni gorunce cok sasirdi ve konusmaya geldi neyse beyler muhabbet koyuydu kiza doner cay ayran ismarladim yarin bi daha buluscam donercide beyler

napmam gerek beyler taktikleriniz benim icin ALTIN DEGERINDE!!!

Neyin Kafası la bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErlikHan23 -- 21 Ekim 2014; 21:26:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.