Şimdi Ara

İnsanlar beni cok severken simdi nefret etmeye basladi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 yil felan once kizlarla felan muhabbetim iyiydi o zamanlar benimle cikmak icin olen kiz simdi seninle asla cikmam diyor.Super espriler yapiyorum felan acaba neyimi begenmiyolar 2 yil once begenirken bu yil hicbir kizla anlassmiyoruk hatta dhli olmayan biriyle hic anlasamiyorum.eski halime nasil donerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zayıfladın falan mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Micheal Scifoeld

Arkadaslar 2 yil felan once kizlarla felan muhabbetim iyiydi o zamanlar benimle cikmak icin olen kiz simdi seninle asla cikmam diyor.Super espriler yapiyorum felan acaba neyimi begenmiyolar 2 yil once begenirken bu yil hicbir kizla anlassmiyoruk hatta dhli olmayan biriyle hic anlasamiyorum.eski halime nasil donerim

İnsanlar için değişmek zorunda değilsin, egolarını kenara at kendin ol
  • Micheal Scifoeld kullanıcısına yanıt
    Keser döner, sap döner. Gün gelir hesap döner.. Reddettiklerinin acisini cekeceksin..

• Hayırlısı be gülüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurcuHale

Keser döner, sap döner. Gün gelir hesap döner.. Reddettiklerinin acisini cekeceksin..

Deme oyle uzuluyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar 2 yil felan once kizlarla felan muhabbetim iyiydi o zamanlar benimle cikmak icin olen kiz simdi seninle asla cikmam diyor.Super espriler yapiyorum felan acaba neyimi begenmiyolar 2 yil once begenirken bu yil hicbir kizla anlassmiyoruk hatta dhli olmayan biriyle hic anlasamiyorum.eski halime nasil donerim

aynı durumdayız be hocam insanlar nefret eder gibi selamsız görmeden kaçıyorlar sanki ben bu hayatta yokmuşum gibi davranıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkprince

quote:

aynı durumdayız be hocam insanlar nefret eder gibi selamsız görmeden kaçıyorlar sanki ben bu hayatta yokmuşum gibi davranıyolar

Welcome to unsocial club!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.