Şimdi Ara

SUPERONLINE TAAHHUT İPTAL ETME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 3-4 ay yeni taşındığım adresime internet bağlantımın nakli için başvurdum, bana bulunduğum bölgede fiber bağlantının olmadığını söylediler, ancak aboneliği de iptal edemezmişim taahhüt var ve 700 lira istiyorlar, böyle saçma sapan bi durum içindeyim şuan, kullanmadığım internete para ödüyorum, artık taahhüt bedeli alınmayacak diye bi haber okudum ne kadar doğru bilmiyorum, sizce ne yapmalıyım? Daha önce böyle bi olay yaşayan varsa yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler

• Sanırım dsl olarak devam ettirebiliyorsunuz taahhüdü, bir sorun derim. Taahhüt bedeli alınmayacak değil de, abartılı cezalar alınmayacak diye haberler çıkmıştı, detayını ben de bilmiyorum. Gerçi her şeyin kılıfını buluyorlar, "ceza" olarak değil de "kurulum ücreti, aktivasyon bilmemnesi" diye bir isim uydurup her birine 150'şer lira diyorlar. Taahhüdü bozarsanız bunları istiyorlar. Nasılsa kurulum ücretinin bir standardı yok, vurun abalıya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Sanırım dsl olarak devam ettirebiliyorsunuz taahhüdü, bir sorun derim. Taahhüt bedeli alınmayacak değil de, abartılı cezalar alınmayacak diye haberler çıkmıştı, detayını ben de bilmiyorum. Gerçi her şeyin kılıfını buluyorlar, "ceza" olarak değil de "kurulum ücreti, aktivasyon bilmemnesi" diye bir isim uydurup her birine 150'şer lira diyorlar. Taahhüdü bozarsanız bunları istiyorlar. Nasılsa kurulum ücretinin bir standardı yok, vurun abalıya...

sormuştum hocam onuda dediğiniz gibi dsl bağlıyorlarmış yalın internet olarak oda 8 megabit aylık 80 lira mı 90 lira mı neydi nerden sömürsek diye 40 takla atıyor adamlar
  • Vay arkadaş, diyecek bir şey bulamadım vallahi. En güzeli taahhüt vermemek diyecegim ama onda da fiyatı yüksek çekiyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman mecburen adsl olarak devam edeceksiniz. Fiyat yüksek ama 700 TL hava parası ödemekten iyidir. En azından kullandığınız hizmete para ödersiniz.
  • 700 TL neyşn parasını kesiyorlar? Tablet ya da bilgisayar falan mı aldınız? 700 3 ay için imkansız gibi bişey. Sizden bir tek yaptıkları indirimi, kulum ücretini alırlar. Oda maksimum 300 TL civarı olur. Ama ek bir cihaz aldıysanız, bilgisayar, tablet, digiturk, dsmart parasını alırlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende şuanda aynı sorunla karşılaşıyorum. Taşınacagım yerde fiber yok ve dsl baglatabiliriz ancak yeniden 24 aylık anlaşma yapmanız gerek diyorlar. Böyle saçmalık mı olur 7 ayı var şuanda mevcut internetimin. İptali için 300 TL istediler ki 85 liralık bir paket kullanıyorum zaten.
  • Sozlesmeyi okumadan imzalamanin cezasini cuzdan ceker.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

700 TL neyşn parasını kesiyorlar? Tablet ya da bilgisayar falan mı aldınız? 700 3 ay için imkansız gibi bişey. Sizden bir tek yaptıkları indirimi, kulum ücretini alırlar. Oda maksimum 300 TL civarı olur. Ama ek bir cihaz aldıysanız, bilgisayar, tablet, digiturk, dsmart parasını alırlar.

interneti bağlatalı 12-13 ay falan oluyor hocam 3 ay önce taşınmıştık, yanında bişey almadık sadece taahhütü bozmak istediğimiz için istiyorlar bu parayı
  • 150 lira zaten kurulum parası onu alıyorlar. Cihaz/digiturk/d smart vs. yoksa geri kalan tutar sağlanan indirimler oluyor. Telefon hizmeti alıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

700 TL neyşn parasını kesiyorlar? Tablet ya da bilgisayar falan mı aldınız? 700 3 ay için imkansız gibi bişey. Sizden bir tek yaptıkları indirimi, kulum ücretini alırlar. Oda maksimum 300 TL civarı olur. Ama ek bir cihaz aldıysanız, bilgisayar, tablet, digiturk, dsmart parasını alırlar.

interneti bağlatalı 12-13 ay falan oluyor hocam 3 ay önce taşınmıştık, yanında bişey almadık sadece taahhütü bozmak istediğimiz için istiyorlar bu parayı

Anladim hocam, bende 3 aylik interneti tasiyorsunuz sandim. Bu vicdansizlar her seyi yapar. O kanunda bi ise yaramiyo, vodadone benden yuklu para almisti turkcell'e gecince.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

150 lira zaten kurulum parası onu alıyorlar. Cihaz/digiturk/d smart vs. yoksa geri kalan tutar sağlanan indirimler oluyor. Telefon hizmeti alıyor musunuz?

siz söyleyince aklıma geldi hocam d smart da vardı telefon hizmeti almıyorum
  • Yüksek cayma bedelinin nedeni bu. d smartın komple paket ücretini istiyorlar. Yukarıdaki mesajlarda arkadaşlar bahsetmişti gözünüzden kaçtı galiba
  • quote:

Yüksek cayma bedelinin nedeni bu. d smartın komple paket ücretini istiyorlar. Yukarıdaki mesajlarda arkadaşlar bahsetmişti gözünüzden kaçtı galiba

şuan kullanmadığım için unutmuşum ben d smartı dediğiniz gibi o yüzden o kadar yüksek demekki, yapacak bişey yok artık mecbur ödeyecez parayı
  • Adsl olarak devam edebiliyorsunuz.Şu anda 50 mbit hat kullanmaktayım.1 ay sonra taşınıcam müşteri hizmetleri ile görüştüm.Taşındığım yerde fiber altyapı olmadığı için 16 mbit 50 gb akk adsl paketeine geçecekmişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertunc23

Adsl olarak devam edebiliyorsunuz.Şu anda 50 mbit hat kullanmaktayım.1 ay sonra taşınıcam müşteri hizmetleri ile görüştüm.Taşındığım yerde fiber altyapı olmadığı için 16 mbit 50 gb akk adsl paketeine geçecekmişim.

bana 8 megabit yalın internet dediler hocam onun da fiyatı 80 miydi 90 mıydı öyle bişeydi
  • d smart olduğu için öyledir. normal kampanyalı fiyatı 59
    http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=47&d=yalin-adsl&t=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 21 Ekim 2014; 22:16:22 >
  • quote:

d smart olduğu için öyledir. normal kampanyalı fiyatı 59
    http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=47&d=yalin-adsl&t=1

ne d smartmış arkadaş
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, 3-4 ay yeni taşındığım adresime internet bağlantımın nakli için başvurdum, bana bulunduğum bölgede fiber bağlantının olmadığını söylediler, ancak aboneliği de iptal edemezmişim taahhüt var ve 700 lira istiyorlar, böyle saçma sapan bi durum içindeyim şuan, kullanmadığım internete para ödüyorum, artık taahhüt bedeli alınmayacak diye bi haber okudum ne kadar doğru bilmiyorum, sizce ne yapmalıyım? Daha önce böyle bi olay yaşayan varsa yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler

DSmart üyeliği bir sene sürüyor, bir seneden sonra isterseniz DSmart hizmetini sonlandırabiliyorsunuz. Bunun parasını sizden alamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

Merhaba arkadaşlar, 3-4 ay yeni taşındığım adresime internet bağlantımın nakli için başvurdum, bana bulunduğum bölgede fiber bağlantının olmadığını söylediler, ancak aboneliği de iptal edemezmişim taahhüt var ve 700 lira istiyorlar, böyle saçma sapan bi durum içindeyim şuan, kullanmadığım internete para ödüyorum, artık taahhüt bedeli alınmayacak diye bi haber okudum ne kadar doğru bilmiyorum, sizce ne yapmalıyım? Daha önce böyle bi olay yaşayan varsa yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler

DSmart üyeliği bir sene sürüyor, bir seneden sonra isterseniz DSmart hizmetini sonlandırabiliyorsunuz. Bunun parasını sizden alamazlar.

normalde ne kadar olması gerekiyor hocam cayma bedeli

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.