Şimdi Ara

SATILIK GLACIAL POWER 550W GÜÇ KAYNAĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güç kaynağı upgrade nedeniyle satılıktır. Ürünün tek sıkıntısı 8 pin güç kablosunun 1 pininin çıkmasıdır. Ki buda aslında sorun değildir. Yerine güzel bir şekilde sabitledim ve bu zamana kadar herhangi bir sıkıntı yaratmadan kullandım. Ayrıca alışveriş İstanbul içi elden yapılacaktır.

Detaylı bilgi için GlacialPower GP-PS550BPhttp://www.glacialpower.com/products/gp-ps550bp.htm
    http://www.pclabs.com.tr/2007/06/22/glacialpower-550w-guc-kaynagi-incelemesi/

Fiyat: 65 TL

SATILIK GLACIAL POWER 550W GÜÇ KAYNAĞI

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 21 Ekim 2014; 0:04:30 >

• Hayırlı satışlar hocam. Zamanında sıfır alıp 1 yıl kullanmıştım. Ürün gerçek 550w'dir. Tabiri caizse taş gibi ürün. Çok uç bir sisteminiz yok ise rahatça kullanabilirsiniz. Belirtmek istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freestyler_07 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz içi teşekkürler. Ürünün satışı devam ediyor arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 yıldır kullanıyorum. Geçenlerde satmaya karar vermiştim. Sonra uzun zaman geçtiğini farkettim ve içim razı gelmediği için sonrasında satıştan çektim. 5 bilgisayar değiştirdim, tek değişmeyen parça bu. Güzel üründür tavsiye ederim. Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patlakcdrom

6 yıldır kullanıyorum. Geçenlerde satmaya karar vermiştim. Sonra uzun zaman geçtiğini farkettim ve içim razı gelmediği için sonrasında satıştan çektim. 5 bilgisayar değiştirdim, tek değişmeyen parça bu. Güzel üründür tavsiye ederim. Hayırlı satışlar.

aynen 2007 veya 2008 den beri bilgisayarımın değişmeyen tek parçası maşallah. kaç tane kasa, anakart işlemci, ekran kartı eskitti sayısını hatırlamıyorum
  • ürün 550 wat vermiyor. 555 watt veriyor. Güç testi sonuçlarına bakın. Zamanında kullanmıştım. Stabil ısınmaya n güzel bi power

• Kac yillik urun fatura var mi]

• bu nadide parçayı fireball bilgisayar satıyordu ankarada kızılayda dükkanları vardı kapandılar. Bu tip nadide ürünler vardı. Sınırlı kesime hitap eden güzel ürünler vardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.