Şimdi Ara

Creative GigaWorks T50 Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yapısı: Kablosuz 2.0

Kanal Sayısı=  2 kanal  

Sürücü Özellikleri: 2 Adet Mid-Range Speaker

1 Adet Dome Tweeter 

Kabin Özelliği: Plastik/Sentetik

Bağlantı Türleri: Bluetooth, NFC, Stereo

Bluetooth Çalışma Frekansı: 2402-2480 MHz

Bluetooth Versiyon: 3.0

Desteklenen Kodekler: SBC, aptX

Desteklenen Profiller: A2DP

Ses Girişleri: 1 x 3.5mm Stereo

Boşta Tüketimi: <0.5w

Bağlıyken Boşta güç Tüketimi: <3.0w

Ebat: 91 mm(e), 186 mm(b), 316 mm(y)

• Arkadaşlar umarım keyif alarak izlersiniz. focusrite 8i6 ve Asus Xonor Dx ile test ettim, ofiste laptop kalmadığı için sunum bağlamında standart ev kullanıcısını düşünerek Casper kullandım.
    Açıkçası Kaan ile birlikte çekimleri devam ederken baya keyif aldık. Hatta size süpriz gizli bir sahne bile var.

Sistemin ham performansını dinlemek isteyenler için video yükledim. İyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=0csusUPDbMQ&list=UUuvtQsFZmjlRx-i1lOK8rPg
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • "Acikcasi" guzel urun, ancak fiyati yuksek. Portable olmasa da olur derseniz benzer fiyatlara 5.1 ses sistemleri bence cok daha iyi..

• 5:30 - Videoyu izlememe değdi, Kaan abiye şantaj gibi video :D

Güzel bir görünüme sahip doğrusu, hoparlörler ahenkle dans etmiş resmen, oldukça esnek ve tepkili olduklarının göstergesidir diye düşünüyorum.

Emeğine sağlık.

• Oldukça yakınlar. Bas konusunda T3 bi kaç adım daha iyi gibi.
  • ice ice baby çalarken dans eden arkadaş. müzikmi güzel ses sistemimi gaz veriyor :)

• güzelmiş tşkler
  • Arkadaşlar led tv'ye bağlasak tatmin edici bi performans sunar mı? Kablosuz ses transferi yapabilmesi ilgimi çok çekti de. Eğer tvden daha tatmin edici ise almayı düşünüyorum açıkcası.
  • DH Sezer kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam çok güzel bir inceleme olmuş bende 2 aydırlı creative t-20 kullanıyorum creative in bu t 20 t 40 ve yeni serileri t 30 t 50 serileride gayet başarılı olacağını düşünüyorum ama fiyatlarda biraz oynama yapmalılar bunun haricinde sürücülerdeki değişim ses kısmınada yansımış anladığım kadarı ile buda iyi bir detay incelemelerini sürekli takip ediyorum güzel işler çıkartıyorsun başarılarının devamını dilerim
  • çok güzel bir inceleme, emeğine sağlık sezer.

• Casper değilde, creative nin yüksek model bir ses kartı ile test etseydiniz arada performans farkı olmaz mıydı?

• set güzel gözüküyor. ancak plastik değil de ahşap kabinler her zaman cezbedici benim için.

• Öyle ses testi mi olur yanlış söylediği yerler var müziği çekmiş bide ya sanki onun verdiği sesi anlayacağız driverlarının boyutu bile yok ses tınısını açıklamamışsınız, test ederken kullandığınız bilgisayarda onboard ses kartlı laptop unboxing videolarında bile daha çok şey açıklanıyor.

• Selamlar :)

Ekrandan yansıma yapacagımı bilseydim daha farklı şeyler denerdim :D

@erendiz001

soruna yanıt vermek gerekirse öncelikle çalan parça sonrasında ürünün performansı diyebilirim :)

• Test güzel olmuş fakat Casper marka bilgisayarın onboard ses kartı ile test yapmanın sonuçlarda büyük bir perdeleme yapacağını düşünüyorum.

• dh ye yakışmayacak kalitede bi inceleme.

• CoxeD C kullanıcısına yanıt
    Beni takip edenler bilir profesyonel ses kartı (focusrite 8i6 ve Asus Xonor Dx), yüksek çıkış gücüne sahip müzik çalar ya da telefon + amfi ile test ederim. Bu canlı performans gösterimi sadece standart ev kullanıcılarını düşündüğüm içindir.
    Ayrıca önemli olan kablosuz performansıydı onu da video da gösteriyoruz. Teşekkürler iyi bir noktaya değinmişsin arkadaşlarımıza bir hatırlatma olur.
  • WoXeD kullanıcısına yanıt
    Telefon incelemeleri ile devam edebilirsin. Bir sürü insanın beğenisi üzerine böyle bir yoruma anca bunu söyleyebilirim.
  • focusrite 8i6 ve Asus Xonor Dx kullandımda o setup evde olduğu için buraya taşıyamadım.
  • berk70 kullanıcısına yanıt
    Ben de biliyorum onları, daha da derine inersek kulak ve algı kişiden kişiye değişir. O taraflara girersek bir anlamı olmaz. ham halini çeksen bile canlı canlı dinlemediğin sürece sendeki uyandırdığı algıyı anlamayacağını ben de biliyorum. Böyle bir tutuma gerek yok. Bana güvenen insanlara neyin ne kadar iyi olduğunu açıklamakla yükümlüyüm benim kulağıma güveniyorlar.

Ayrıca casper sadece görüntü unsuruydu asıl test için kullandıklarım, focusrite 8i6 ve Asus Xonor Dx'dir. Kusura bakma.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.