Şimdi Ara

ANKARADA GRUP KURMA(CİDDİ OLARAK)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR KONYADAN BU SENE ANKARAYA ÜNİVERSİTE OKUMAK İÇİN GELDİM VE KONYADAKİ GRUBUMU BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM...VE ANKARADA BU İŞİ CİDDİYE ALACAK ARKADAŞLARLA BİR GRUP KURMAK İSTİYORUM VE İLK ZAMANLAR TANIŞALIM BELKİ SONU İYİ OLACAK BELKİDE OLMAYACAK DİYİP BIRAKACAĞIZ AMA DENEMEDEN BİLEMEYİZ... BEN DAVUL(BATERİ) ÇALIYORUM VE HALENDE TNK GRUBUNUN DAVULCUSU ONUR ERTEMDEN DERS ALMAKTAYIM...METAL HARİCİNDE HER TARZI ÇALMAYA ÇALIŞIRIM VE BU İŞE SICAK BAKAN ARKADAŞLARLA TANIŞMAK İSTERİM, BEN BU İŞİ CİDDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAK İSTİYORUM...

• up
  • Reyizz42 kullanıcısına yanıt
    Bence stüdyolara gidip ilan yapıştırabilirsin burdakinden daha etkili olur ama herşeyi açık açık yaz derim çünkü bazen cayabiliyolar bizzat yaşadım. Şimdiden kolay gelsin, başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polyphia

Bence stüdyolara gidip ilan yapıştırabilirsin burdakinden daha etkili olur ama herşeyi açık açık yaz derim çünkü bazen cayabiliyolar bizzat yaşadım. Şimdiden kolay gelsin, başarılar.

hocam o kadar müzikten konu açıyorlar o kadar insan var hiç bir allahın kulu çıkmaz yaaa zaten hemen kuralım demiyorum tanışalım bakalım belki olur belki olmaz. Millet boşuna bu kadar konu açıyor formda müzik adına hiçbir şey yok....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.