Şimdi Ara

Üst Segment Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum Bütçe sıkıntım yok.Telefonda bol bol oyun oynayacağım ve uzun yıllar kullanacağımdan 3-4 yıl belki daha fazla kullanacağım o yüzden stabil,kasma boğma yapmayan ve malzeme kalitesi iyi olan şık duran bir telefon almak istiyorum

EKLEME:Sadece iki telefon arasında kaldım.Sony Xperia Z3,Iphone 6 64 GB.Dediğim gibi uzun süre kullanacağım.Sizce hangisini almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonadias -- 25 Ekim 2014; 14:01:33 >

• Z2 nin sonrqki serilerinde sorun duymadim ama z3 e butce yeterse zaten cevap belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Z2 nin sonrqki serilerinde sorun duymadim ama z3 e butce yeterse zaten cevap belli.

ileride kasma boğma gibi sorunlar yapmaz değil mi çünkü çok sık telefon değiştiren biri değilim ilk akıllı telefonum olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmrePmk

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Z2 nin sonrqki serilerinde sorun duymadim ama z3 e butce yeterse zaten cevap belli.

ileride kasma boğma gibi sorunlar yapmaz değil mi çünkü çok sık telefon değiştiren biri değilim ilk akıllı telefonum olacak.

Android 4.4 ile bu sorunlar gecmiste kaldi.

• tamam o zaman alacağım telefon belli.ama içimden bir seste hala iphone diyor.
  • sorunlu, kasmayacak, uzun süre götürecek, oyun performansı isteyip de lg g3 alınmaz. 2k ekran özellikle oyun performası konusunda önceki versiyonu olan lg g2 ile aynı seviyelerde. malzeme kalitesi de kötü ve plastik.

galaxy alpha alan insana şaşarım zaten. 1800 civarı batarya, 1.4ghz gibi dandik özelliklere 1900tl verilmez.

htc one m8 de saçmalık. 2000tl para verip, amiral gemide 4mp kamera kullanmak :)

düşünmüyorsun ama note 4 ve iphone 6 iyi seçenekler. sen sony al içine sinsin.
  • iphone 6 64gb

kasma donma şişme vs olmaz.

her android telefon ortalama 6 aydan sonra sıkıntı yaratmaya başlar.genelde.

z3 e 2400 lira verilmez.3 ay sonra 1900 e düşeceği kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

iphone 6 64gb

zaten içimde en çok sinen telefon iphone 6 ydı.Bu yamulma olayları felan biraz temkinliyim açıkçası.
  • quote:

iphone 6 64gb

Neden bu kadar troll takılıyorsunuz iphoneyi çok seviyor olabilirsiniz tabii ama her konudaki dik kafalılığınız yazılarınız resmen ''BEN TROLLÜM'' diye mesaj veriyr
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

sorunlu, kasmayacak, uzun süre götürecek, oyun performansı isteyip de lg g3 alınmaz. 2k ekran özellikle oyun performası konusunda önceki versiyonu olan lg g2 ile aynı seviyelerde. malzeme kalitesi de kötü ve plastik.

galaxy alpha alan insana şaşarım zaten. 1800 civarı batarya, 1.4ghz gibi dandik özelliklere 1900tl verilmez.

htc one m8 de saçmalık. 2000tl para verip, amiral gemide 4mp kamera kullanmak :)

note 4 aşırı büyük onun için pek sıcak değilim.iphone 6nın ekranı tam ideal bana.o yüzden bir adım önde.
  • quote:

quote:

iphone 6 64gb

zaten içimde en çok sinen telefon iphone 6 ydı.Bu yamulma olayları felan biraz temkinliyim açıkçası.

yamulma söz konusu değil.testlerde zorlama yapılarak yamultuyorlar.

zaten herhangi bir sorun olduğunda gidip sıfırıyla değiştiriyorsun.elinde patlamaz hiçbir iphone

• quote:

quote:

quote:

iphone 6 64gb

yamulma söz konusu değil.testlerde zorlama yapılarak yamultuyorlar.

zaten herhangi bir sorun olduğunda gidip sıfırıyla değiştiriyorsun.elinde patlamaz hiçbir iphone

sıfırıyla değiştirme olayı iyiymiş.Apple yine insaflı davranmış.İphone 6 yine bir adım öne çıktı.

• hiçbir markanın fanı olmadım.

amacım insanları doğru yönlendirmek.

3 ay önce z2 al diyenler 2300 lira iken .şimdi 1700 e düşüyor.g3 al diyenlerde aynı şekilde.bu fiyatlara alanların elinde patladı cihazlar.ikinci eller zaten rezillik.

6 ay sonra şişiyor diye yeni telefon tavsiyesi isteyecekler.

g2 yi bende öneriyorum.çünkü fiyatı uygun.z2 de 1300 liralara gelir öneririm.gerçek fiyatları bu.

ama bütçen 1800 lira ise gidip z2 alma aga.iphone 5s alınır direk.
  • Oyun için alınacak cihaz direkt iphone'dur. O kadar net yani. Her oyun ilk önce iphone'lara çıkar, sonra android'e gelir. Ayrıca sadece iphone'larda bulunan çok iyi oyunlar var (mesela Infinity Blade serisi, Republique, 2K Drive gibi..) Tek sıkıntısı batarya olur.

Eğilme sorunu ile ilgili iphone 6 da böyle bir problemden bahsedilmiyor. iphone 6+ ile ilgili sorunlar olduğu söyleniyor.
  • Hocam seninle aynı düşünüyoruz neredeyse ben 5s ile z2 arasında kaldım acil almam lazım z3 düşmez diye z3 alamıyorum ama sony daha kullanışlı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

sorunlu, kasmayacak, uzun süre götürecek, oyun performansı isteyip de lg g3 alınmaz. 2k ekran özellikle oyun performası konusunda önceki versiyonu olan lg g2 ile aynı seviyelerde. malzeme kalitesi de kötü ve plastik.

amiral gemide 4 mp kulalanmak derken hocam neyi kasdettinizzz??????

htc one m8 farklı lens muhabbeti var diyorlar.birde mp yüksek olamsı birşeyi değiştirmez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZILÖTESİİ -- 21 Ekim 2014; 22:52:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbgencer

Hocam seninle aynı düşünüyoruz neredeyse ben 5s ile z2 arasında kaldım acil almam lazım z3 düşmez diye z3 alamıyorum ama sony daha kullanışlı gibi

bir aksilik çıkmaz ise iphone6 da karar kıldım ben sizede iphone 5'i tavsiye ederim.Nitekim Sonylerin fiyatı çabuk düşüyor.
  • İphone alınabilir

• htc m8 i kimse demiyor?????
  • Eğer uzun uzun kullanayım diyorsanız ya iPhone 6 ya da M8
    Ha eğer 2-3 yıl kullanırım değiştiririm siyorsanız Sony' nin Z serisine bir göz atın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.