Şimdi Ara

Kipa da TursilMatik 5 kg çeşitleri 5,35 TL (Clubcard ve kipakapımda fiyatı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya yeni başlamış olmalı mail yeni geldi, sitesinde fiyatlar güncellenmemiş daha,
    Clubcarda 5,35 TL olursa yanıyor,
    Alo Matikte 14,50 TL ye geliyor iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 20 Ekim 2014; 19:29:01 >

• Tursil çok kötü bir deterjan hocam. Çamaşırlara yazık olur 3 kuruş kar edeyim derken. Ben Rinso Çiçek Bahçesi öneriyorum. Yeşil ambalajlı.
  • tursil yanıyor
    milka ve doğuş çay idare eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

Tursil çok kötü bir deterjan hocam. Çamaşırlara yazık olur 3 kuruş kar edeyim derken. Ben Rinso Çiçek Bahçesi öneriyorum. Yeşil ambalajlı.

tamam tursil dandik de önerdiğin markaya bak
    omo, ariel , alo . bunlar iyidir
  • Bizim mahalle neredeyse hepsi Tursil kullanıyor hatta detarjanlarınıda ben sipariş veriyorum, evde 150 kilo kaldı geçen yılbaşı hepsiburadadan çekleri bitircez diye vermiştik alacak birşey bulamayınca, Renkliler ile beyazlar için ayrı ben buna dikkat ediyorum, özellikle çamaşırı kimseye bırakmam yıkamasında kendim ayarlarım makinayı, bir farkını göremedim omo vs ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

Bizim mahalle neredeyse hepsi Tursil kullanıyor hatta detarjanlarınıda ben sipariş veriyorum, evde 150 kilo kaldı geçen yılbaşı hepsiburadadan çekleri bitircez diye vermiştik alacak birşey bulamayınca, Renkliler ile beyazlar için ayrı ben buna dikkat ediyorum, özellikle çamaşırı kimseye bırakmam yıkamasında kendim ayarlarım makinayı, bir farkını göremedim omo vs ile

Beylikdüzü kupaya ciktim yola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle bunun için çıkmasaydın, hüsrana uğrayabilirsin, fiyatlar güncellenmemiş gibi,
    bana gelen mail kipakapımda üyelik maili ile gelmiş, yani netlik yok henüz, 13,90 a fiyatları çekmişlerdi şimdi 9,90 yapmışlar 4 gün ara ile bir daha çekmişler,
  • quote:

Özellikle bunun için çıkmasaydın, hüsrana uğrayabilirsin, fiyatlar güncellenmemiş gibi,
    bana gelen mail kipakapımda üyelik maili ile gelmiş, yani netlik yok henüz, 13,90 a fiyatları çekmişlerdi şimdi 9,90 yapmışlar 4 gün ara ile bir daha çekmişler,

Kipa dayim 13.90

İndirim falan yok diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Özellikle bunun için çıkmasaydın, hüsrana uğrayabilirsin, fiyatlar güncellenmemiş gibi,

Kipa dayim 13.90

kasadan clubcard ile dene diyeceğim de, kipada raflara etiketi hemen yetiştirmiyorlar zaten, 9,90 olması lazım normali clubcarda 5,35 e kasada düşüyor

• Club kart hemen cikar mi. Ücretli mi hocam cikarip deneyim

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Tursil çok kötü bir deterjan hocam. Çamaşırlara yazık olur 3 kuruş kar edeyim derken. Ben Rinso Çiçek Bahçesi öneriyorum. Yeşil ambalajlı.

Alo da çöp.. 3. deterjan markası persil bence..

• quote:

Club kart hemen cikar mi. Ücretli mi hocam cikarip deneyim

müşteri hizmetlerinden çıkıyor hemen,
    http://clubcard.kipa.com.tr/#
    Ücretsiz Clubcard’ınızı İzmir, Antalya ve Bursa’daki mağazalarımızdan alabilirsiniz

sanırım İstanbul da da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 20 Ekim 2014; 19:25:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkar

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Alo da çöp.. 3. deterjan markası persil bence..

persili de yazacaktım, ancak alo kadar kullanılmıyor, tercih edilmiyor

• quote:

quote:

Kipa dayim 13.90

Haftasonu bu fiyattan alo aldim beylikduzunden ama tursili gormedim.kipada mi artik club kart cikarmis

• hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Club card yeni degil hocam bende 1 senedir var, daha oncesi varmi bilmiyorum

• quote:

Bizim mahalle neredeyse hepsi Tursil kullanıyor hatta detarjanlarınıda ben sipariş veriyorum, evde 150 kilo kaldı geçen yılbaşı hepsiburadadan çekleri bitircez diye vermiştik alacak birşey bulamayınca, Renkliler ile beyazlar için ayrı ben buna dikkat ediyorum, özellikle çamaşırı kimseye bırakmam yıkamasında kendim ayarlarım makinayı, bir farkını göremedim omo vs ile

Zaten çok bir fark yok. Tabi marka takıntız yoksa.

• hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    kipa club kart 5-6 senelik mevzu. bende 4 senedir falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vmc005

Senelerdir kipaya giderim ne bi kart soran gordum nede indirimini?acaba ekspresslerde kullanilmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

quote:

Orijinalden alıntı: vmc005

Senelerdir kipaya giderim ne bi kart soran gordum nede indirimini?acaba ekspresslerde kullanilmiyor mu?

Hocam beylıkduzu kıpa fıyatı yuksekm okudu dun tursılde cıpa club kart yok dedıler sen kartsız mı ındırımlı aldın anlamadım yardım edermısın
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    tursili görmedim.benım aldığım aloydu 16.90 dı sanırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.