Şimdi Ara

2014 - Kış Lastiği Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
7
Favori
10.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2014 kış sezonu için kış lastiği kampanya ve indirimlerinin paylaşılması açısından bu konunun eksik olduğunu düşündüm. Burada kış lastiği ile ilgili fırsat ve indirimlerin paylaşılmasının yararlı olacağı kanısındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: shewalayte

Merhaba arkadaşlar,

2014 kış sezonu için kış lastiği kampanya ve indirimlerinin paylaşılması açısından bu konunun eksik olduğunu düşündüm. Burada kış lastiği ile ilgili fırsat ve indirimlerin paylaşılmasının yararlı olacağı kanısındayım.

Sanırım kış lastiği lazım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Merhaba arkadaşlar,

+1
  • Lassa'da da Bridgestone'da da kampanya vardı OtoPratik'te. Lassa Snoways Era taktırdım.
    http://www.lassa.com.tr/lastikler/lastik-02-02-0-0-YM3-SNOWAYS_ERA__
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Çok mu belli etmişim hocam
  • Böyle konularda tecrübe paylaşımının çok ama çok önemli olduğunu düşünüyorum. Konu kaldırılabilir gereksiz görülebilir belki ama kışa hazırlandığımız bu aylarda kış lastiği hakkında tecrübe ve bilgi paylaşımının yanında fırsatlarında burada paylaşılarak tüm ilgilenenlere yararlı olmasını istedim.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Çok mu belli etmişim hocam

Hocam lastik fırsatları diye bir konu var hocam.Oradan takip edebilirsiniz.Zaten kış geliyor konu yavaş yavaş kış lastiklerine döner.

• gunkaragoz kullanıcısına yanıt
    Daha önce kullandın mı hocam? Fiyat olarak nasıl ?
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam ancak konunun kış lastiklerine dönmesini bekleyemedim onun gibi uzun soluklu değilde kısa bir konu şeklinde 2014 başlığı altında bir konu açmak istedim.
  • quote:

Haklısın hocam ancak konunun kış lastiklerine dönmesini bekleyemedim onun gibi uzun soluklu değilde kısa bir konu şeklinde 2014 başlığı altında bir konu açmak istedim.

Sana nacizane tavsiyem n11 kampanyalarını takip et oradan kampanyalarla uygun fiyata alabilirsin.
  • Kış lastiğine özell başlık iyi olmuş, zaten herkes ayrı ölçüden bahsediyor yazlık mı kışlık mı belli değil vs. boşa okumayız en azından kışlık lazımsa burdan takip iyi olur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu lastiği alan var mı ?

Goodyear Ultragrip 9

http://www.hepsiburada.com/liste/goodyear-195-65-r15-91t-ultragrip-9-kis-lastigi-uretim-yili-2014/productDetails.aspx?productId=otkmtg30895&categoryId=259720

Merhaba hocam. Ben bu lastiğin ultragrip 8 olanını aldım geçtiğimiz sene n11den. Bursada oturuyorum ve geçtiğimiz kış her ne kadar çok sert geçmediyse de 5 kez uludağa çıktım ve tamamında ciddi kar la kaplıydı yollar. Size şöyle söyleyebilirim ki kaydığımı hatırlamıyorum. Yokuş yukarı dahi oldukça yere sağlam basıyor. Akabinde hiç zincir kullanma gereği de hissetmedim.

Uzun lafın kısası belki dünyanın en iyi lastiği diyemem ancak sınıfında oldukça başarılı bir lastik. Rahatlıkla alıp kullanabilirsiniz.

• kaganmit K kullanıcısına yanıt
    Bununla nokian wr d3 arasında kaldım açıkçası hocam. Fiyatlarını güncel olarak takip ediyorum pek bir fark yok.
  • http://www.n11.com/nokian-17570-r13-82t-wr-d3-kis-lastigi-uretim-2014-P31762823 ... geçen hafta %11 indirimi ile 4 lastik 493 tl ye geldi 9da taksitle birlikte :)

175-70-r13-82t bu boyutlarda petlas mı ne vardı en ucuz o tanesi 100 tl idi (nokian 137 tl).. ama nokian WR D3 testlerde en iyilerden biri gibi gözüküyordu, daha denemedim tabi ama fiyat/kalite olarak uygun geldi ;)
  • xpugur kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan kazasız belasız inş.
  • Ben de wr d3 almaya niyet ettim ama biraz zor alacam sanırım. Kliksadan paraf ve vodafone filan derken wr g2 4 lastiği 650 ye getirmiştim göndermediler.
  • Ben kis lastiği alip almama konusunda kararsizim. Güzel kampanya olursa alirim belki :) 205/55/r16

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta n11 %11 çek kampanyasıyla 2 ayrı hesaptan toplam 4 adet ultra grip 9 205/55/r16 lastik aldık, mağaza kanyonshop adlı kliksanın dükkanıydı, ürünlerin 3ü elimize ulaştı 4.sü kargoda kaybolmuş nasıl oluyorsa artık 2-3 günlük telefon telaşından sonra kendi çabalarımla lastiğin olduğu ups kargo şubesini buldum ve tarafıma yönlendirdiler lastiği, 4 adeti 785 liraya geldi yaklaşık. Halen fatura gelmedi fakat, umarım memnun kalırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende n11'den ug8 almıştım fakat hiç göndermediler :) ankara içi ug9 için 230 lira fiyat aldım, hepsiburada fiyatı ile aynı araştırmaya devam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.