Şimdi Ara

iPhone4s batarya problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 4s'im var alalı da 1 yıl bile olmadı. sıfır almıştım 8gb olan modellerden. fakat son zamanlarda batarya sapıtmaya başladı dün % 17 şarj varken kapandı ve açılmadı şarja takana kadar. Birkaç kez daha başıma geldi bu olay. Servise göndersem bataryayı değiştirirler mi sizce ?

• Apple türkiye ise garantisi götürdüğünüz zaman telefona bağlanıyorlar ve pilin sağlık durumunu kontrol ediyorlar. Eğer pilde kendilerinden kaynaklanan bir problem varsa değişim oluyor. Ben telefonumun pil sağlık durumuna iback up bot for itunes isimli programla bakıyorum. telefonun pili 1420 mah değerinde olmalı.
  • Apple değiştirmesse tek seçenek, pili kendiniz değiştirmeniz kalıyor. Bu durumda da garanti bozulur.

Alternatif olarak powerbank alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantin suan var zaten batarya testi icin yani uzaktan apple teknik yardim cagri merkezi sana yardimci olur wifi agina bagliyken apple i ara test dosyasi gondericek sana bataryan ôlü mü diri mi sana soyleyecek ve sana bir olay numarasi verecek bu onay nunarasiyla apple store dan degisim alirsin.

• Kac amper cikio

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.