Şimdi Ara

Sneijder Villareal Maçı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gol ve 1 asist yapmış. gol pasına bakmanızı rica ediciğiiim..

• Gram değer bilmiyoruz ya. Şu adamın dünyada oynayamayacağı kulüp yok.
  • Bir an wining eleven başlıyor sandım. Spikerin süruuuu diye bağırmasını bekledim.
  • Raul'ün enfes bitiriciliğine de bakmak lazım bi de, gerçekten klas futbolcuydu. Vay be...
  • guti de orada lan
  • Tabi Burak her gol pasında ofsayta kaldığı için adamın assistlerinin 3'de ikisini yiyor.
  • Bizde de Raul olsa atar aynı pasları ama Burak var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

Gram değer bilmiyoruz ya. Şu adamın dünyada oynayamayacağı kulüp yok.

Dostum o kadar da değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper oyuncu valla
  • O zamanlar saçı güzelmiş

• demba ba galatasarayda olmalıydı,burakla bütün pozisyonlar ölüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

quote:

Dostum o kadar da değil.

Siz kendinizi kandırmaya devam edin ozaman. Sneijderin world class topçu olduğunu sizde çok iyi biliyorsunuz ama işinize gelmiyor, çünkü gs de oynuyor.
    Zamanında real ve inter gibi devlerde kilit oyuncu olarak görev yapması, elde ettiği takimsal ve bireysel başarılar, hollanda milli takiminin kilit oyuncusu ve 10 numarası olmasi sana daha onlarca referans söyleyebilirim. Sneijder kendi mevkiisinde ilk 10 da bir oyuncu.
    Oyun zekası ve teknigi dünyadaki her takıma yetebilecek kapasitede. Sneijder fb de olsaydı sizin icin dunyanin en iyi orta sahasi olurdu ki bana gore fbde de gsde de oynasa mevkisinde ilk 5 te olan bir oyuncu olur herzaman benim icin.

Tr ye geldiginde cok sasirmistim ve hala sneijder gibi bir oyuncunun tr de ne aradigina anlam verebilmis degilim. Siz hala inkar etmeye devam edin, kedi ciger meselesi...

• quote:

quote:

Dostum o kadar da değil.

Di maria> David Silva > Mesut > Götze > James Rodriugez > Sneijder > Oscar > Mata... böyle gider bunlar her takımda oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

quote:

Dostum o kadar da değil.

Di maria> David Silva > Mesut > Götze > James Rodriugez > Sneijder > Oscar > Mata... böyle gider bunlar her takımda oynar

mata hariç katılıyorum oraya fabregası eklerdim

• Ulan şu Demba Ba bizde olacak var ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

quote:

Dostum o kadar da değil.

Siz kendinizi kandırmaya devam edin ozaman. Sneijderin world class topçu olduğunu sizde çok iyi biliyorsunuz ama işinize gelmiyor, çünkü gs de oynuyor.
    Zamanında real ve inter gibi devlerde kilit oyuncu olarak görev yapması, elde ettiği takimsal ve bireysel başarılar, hollanda milli takiminin kilit oyuncusu ve 10 numarası olmasi sana daha onlarca referans söyleyebilirim. Sneijder kendi mevkiisinde ilk 10 da bir oyuncu.
    Oyun zekası ve teknigi dünyadaki her takıma yetebilecek kapasitede. Sneijder fb de olsaydı sizin icin dunyanin en iyi orta sahasi olurdu ki bana gore fbde de gsde de oynasa mevkisinde ilk 5 te olan bir oyuncu olur herzaman benim icin.

Tr ye geldiginde cok sasirmistim ve hala sneijder gibi bir oyuncunun tr de ne aradigina anlam verebilmis degilim. Siz hala inkar etmeye devam edin, kedi ciger meselesi...

Dünyanın bütün takımlarında oynayacak adamın Türkiye'de işi ne? Madrid, Barça, Chelsea, City, Bayern dışı oynar ona laf etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Bir an wining eleven başlıyor sandım. Spikerin süruuuu diye bağırmasını bekledim.

Atamadi şinayder

• O değilde bir tane Guti lazım Sneijderimizin yanına..
  • Sneijder önünde topla oynamayı beceren bir forvet olsa haddinden fazla gol atar ama Burak olunca takım bile dengesizleşiyor.

Ayrıca bu adamdan dışında kimse duran toplara yanaşmasın arkadaş,
  • Arkadaşlar hep Wesley'in yeteneğini konuşuyoruz maçtan beri, ama maçtan 1 gün önce bir haber vardı, bence oradaki bir detay çok önemliydi.

Maçtan bir gün önce A2 takımları karşı karşıya geldi biliyorsunuz, orada Aydın sakatlanmış, eşi de yine mi diyerek ağlamaya başlayınca ilk teselli eden Sneijder olmuş.

Diyeceksiniz ki bu neden önemli, neticede ertesi gün derbi maçı var, adam istese gider dinlenir, olan bitenle uğraşmaz, ama maçı izliyor ve takım arkadaşlarını takip ederken eşini de teselli ediyor, kısacası adam kulübümüzü sahiplenmiş durumda

Bu adamın kıymetini bilsin bütün taraftar, yan gelip yatanlara da gerektiğinde tepkisini koysun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.