Şimdi Ara

AKK Saçmalığı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yahu allah aşkına nedir bu ya şimdi ben 11 gün boyunca napıcam 3 mbps internet ile bide istanbulun göbeğinde şişlide oturuyoruz diye böbürleniyoruz daha fiber bile yok hattım en fazla 7.00 mbps veriyor... türk telekom ttnet ikinizinde allah belasını versin şimdi hepsinin mh arayıp küfür edecem bir işe yaramayacak ama içimi rahatlatmam lazım....

• Neyi normalki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onlar ne derse ona uymak zorundayız :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Neyi normalki.

Şimdi en gıcık olduğum şey şu bide ben bunlara 60 küsür tl veriyorum her ay gidiyor 50gb kota koyuyor onu geçersen hızını düşürürüm diyor her yıl taahhütname yapmazsan 60tl olur 80tl diyor bende senin ananı bacını diyorum o zaman adaletmi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Neyi normalki.

Şimdi en gıcık olduğum şey şu bide ben bunlara 60 küsür tl veriyorum her ay gidiyor 50gb kota koyuyor onu geçersen hızını düşürürüm diyor her yıl taahhütname yapmazsan 60tl olur 80tl diyor bende senin ananı bacını diyorum o zaman adaletmi bu

Benimde doldu mh arayıp küfür edince eline hiç birşeyde geçmez bende 11 gün boyunca 3mbit internete mahkumum yapacak birşey yok ayrıca taahhütname konusunda haklısın taahhüt bitti 1-2 ay öyle kullandım fatura 70 küsür tl olarak gelirdi başladı 100-120tl arası gittim hemen taahhüt yaptım kendilerine bağlıyorlar bide cidden şu akk olayı can sıkıyor yani kardeşim ben her ay sana 70tl para veriyorum sen bana 75gb akk koyuyorsun ayıp.

• quote:

Yahu allah aşkına nedir bu ya şimdi ben 11 gün boyunca napıcam 3 mbps internet ile bide istanbulun göbeğinde şişlide oturuyoruz diye böbürleniyoruz daha fiber bile yok hattım en fazla 7.00 mbps veriyor... türk telekom ttnet ikinizinde allah belasını versin şimdi hepsinin mh arayıp küfür edecem bir işe yaramayacak ama içimi rahatlatmam lazım....

İstanbulda oturmak marifet değil öncelikle sen bunu bir algıla. İstanbul Trükiyenin en rezil şehri bunuda kabullen, Ben kocaelide yaşıyorum yani istanbula iki adım ama 100 kat daha düzenli. Neyse şişlisi filan yok bu işlerin okadar insanın yasadıgı sehırden pek performans beklemıyceksın dostum. Biz burd a 50 mbps ile bağlıyız darısı mega köyün başına ne dıyım
  • AKN siz tarifelerde mevcut. Bunlardan birini seçerseniz hız düşmesi olmaz. Pahalı gelirse ortak apartmanda ortak bulacaksın. Fazla ortak olursa ping vs yükselmeye başlar. Ödemek istediğiniz fiyata göre ortak bulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

quote:

Yahu allah aşkına nedir bu ya şimdi ben 11 gün boyunca napıcam 3 mbps internet ile bide istanbulun göbeğinde şişlide oturuyoruz diye böbürleniyoruz daha fiber bile yok hattım en fazla 7.00 mbps veriyor... türk telekom ttnet ikinizinde allah belasını versin şimdi hepsinin mh arayıp küfür edecem bir işe yaramayacak ama içimi rahatlatmam lazım....

İstanbulda oturmak marifet değil öncelikle sen bunu bir algıla. İstanbul Trükiyenin en rezil şehri bunuda kabullen, Ben kocaelide yaşıyorum yani istanbula iki adım ama 100 kat daha düzenli. Neyse şişlisi filan yok bu işlerin okadar insanın yasadıgı sehırden pek performans beklemıyceksın dostum. Biz burd a 50 mbps ile bağlıyız darısı mega köyün başına ne dıyım

Zaten ne anlatmaya çalıştığımı anlamışsınız ''bide istanbulun göbeğinde şişlide oturuyoruz diye böbürleniyoruz daha fiber bile yok'' lakin yanlış yorumlamışsınız ama katılıyorum ''MEGA KÖY'' @dbmaster

• bizlerde''istediğim hızı alamassam ödediğim paranın yarısını öderim''desek kabul ederlermi acaba!!??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent 73

bizlerde''istediğim hızı alamassam ödediğim paranın yarısını öderim''desek kabul ederlermi acaba!!??

Etmezler. Sözleşmede 1 - 8 arası diyor. 1 bile alsanız sorun yok diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 22 Ekim 2014; 9:04:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.