Şimdi Ara

4s İOS 8.1 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
5
Favori
7.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 8.1 çıktıgında direk güncellemek istiyorum cihazımın sürümü 7.1.1 fakat pişman olurum diye çekincem var 7.1.1 de yedek felan alıp memnun kalmazsak dönemiyor muyuz acaba? yöntemi yok mu ?

kurulum editi :)

dün jailbreaki kaldırmak için geçtim 8.1 e

yorumlarıma gelirsek,öncelikle kötülendiği kadar değil 4s'i öldürmemiş 8.2,8.3 güncellemelerininde çıkacağını da düşünürsek cihaz daha iyi olacaktır kesinlikle 8.1 7.1.1 e göre yavaş,ama cihaz öldü denilecek kadarda değil geçilebilir diyorum ben restore yapın temiz kurulum yapın sorun çıkmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Karaeski -- 9 Kasım 2014; 9:31:52 >

• Kurbanlar 8.1 e gecsin pismanliklarini okudugunuzda iyiki yuklememisim diyeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 20 Ekim 2014; 11:52:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dönemezsin imzalar kapandı hiçbir yolu yok. Ios 8.1 Beta 2 kullanıyorum 7.1.2 ile hemen hemen aynı performansa sahip. 8.1 ile aynı olacaktır. Geçmenizi şahsen tavsiye ederim. Batarya süresi daha iyi gibi geldi bana.

• Şu an imzalar kapalı olduğundan dönülemiyor. Ancak imzalar açılırsa dönebilirsin. Başka yolu yok.
    İmzaları apple açar mı bilinmez. Bildiğim kadarı ile şimdiye kadar öyle bir şey olmadı.
    Bence hemen yükleme, yorumları bekle.
    Bende bekliyorum yorumlara göre güncelleme yapacağım.
  • Geçen geçsinde duruma göre bilgi versinler bizde karar verek

• 8.0.2 de berbat daha ne kadar kötü olabilirki mecbur 8.1 e geçicez
  • 8.1 beta 2 kullanıyorum eğer 8.1 final sürümü betayla aynı olursa bence geçebilirsiniz. Mantıken final betadan daha iyi olur diye düşünüyorum ama güvenemiyorum.
  • 4s i bitirir
  • Valla bende bilmiyorum indirsek mi surumum suan ios 8.0.2 heralde bundan daha kotu olamaz sarj durumu kotu kasmalar felan mevcut bu surumde . İos 8.1 in beta videolarında gordugume gore bircok sorun duzeltilmis hizlandirilmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple Inc -- 20 Ekim 2014; 19:23:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaidenRozz

Valla bende bilmiyorum indirsek mi surumum suan ios 8.0.2 heralde bundan daha kotu olamaz sarj durumu kotu kasmalar felan mevcut bu surumde . İos 8.1 in beta videolarında gordugume gore bircok sorun duzeltilmis hizlandirilmis

Hızlamna var evet. Ama 7.1.1 ve 7.1.2 yi aratıyor. Bugün final sürümü çıkınca deneyeceğim. Bakalım nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ValidatePro

quote:

Valla bende bilmiyorum indirsek mi surumum suan ios 8.0.2 heralde bundan daha kotu olamaz sarj durumu kotu kasmalar felan mevcut bu surumde . İos 8.1 in beta videolarında gordugume gore bircok sorun duzeltilmis hizlandirilmis

Hızlamna var evet. Ama 7.1.1 ve 7.1.2 yi aratıyor. Bugün final sürümü çıkınca deneyeceğim. Bakalım nasıl.

bende yüklicem iyi olur ins :)

• quote:

quote:

7.1.1 var bende geçmeyeyim mi hocam o zaman size göre ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran b

quote:

quote:

7.1.1 var bende geçmeyeyim mi hocam o zaman size göre ?

ben bir hata ettim, siz yapmayın :) yazılım desteği kesilene kadar, gidebildiği yere kadar; veya ios 8.1.x aynı ios 7.1.1 performansında olursa geçin derim.

• Varmı 4se yükleyen durum nasıl ?
  • geçenler yorum yazsın bakalım. nasıl
  • Bir de instant hotspot kullanılabiliyor mu deneyebilen varsa çok makbule geçer

• Cesaret edipte yükleyen yok sanırım dayanamayıp yükleyecem :)
  • şuan yükleme aşamasında
  • quote:

şuan yükleme aşamasında

Hocam stabilite hakkında yorumlarını bekliyorum veya herhangi bir sorun varsa belirtirmisin şimdiden çok teşekkür ederim
  • 4S'te 8.0.2'ye oranla ciddi iyileştirmeler var.Sistem iOS 7.1'e kafa tutacak düzeyde.Güncellemenizi öneririm.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.