Şimdi Ara

Paramparça - Star TV (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
4
Favori
6.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi başlarda yardırsa da son zamanlarda klasik türk dizilerine dönmeye başladı.

Naylondan adalet olarak gösterilmeye başlandı dizide Türk adaletini. ( Çoğu şeyde öyle aslında ) Özkan korumayı yaralıyor fakat ne hikmetse alakasız biri ( Candan ) çıkartıyor. Cihan'ı yaralayan adam atarlı takılıyor sırf Cihan'ın babası yaraladı diye fakat kendinin de Cihan'ı yaraladığını unutuyor. Dilara hisselerini adama yönetmesi için bırakıyor ama Cihan şikayetçi olsa içeri tıkılacağını unutuyor

Böyle basit, saçma hatalar diziden soğuttu beni. Bu bölümü de izleyip son vereceğim diziye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 30 Mart 2015; 21:43:12 >

• Güzel bölümdü dizi yine hareketlendi.
  • Şu hazal nası kaşar ve gıcık bi kız böyle bir kızım olsa cebine uyuşturucu koyar polise veririm oysa ki cansuya bak kızın icinde fesatlik yok bir kere oyle kızın olsun 500 milyar borum olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kırk yılın başı birkere izliyeyim dedim, Hazalın arabanın altında sıkıştığı kaza sahnesi tam bir rezaletdi. Türk dizilerinin ne kadar basit ve milleti ayakta uyutmaktan başka bir işe yaramadığının bir kanıtıdı daha. O kadar izledik acaba nasıl kurtulacaklar diye aklımdan binbir türlü fikirler türetiyodum, kadın "Allahım sen bana güç ver" diyip koskoca arabayı kaldırdı kızın üzerinden, böyle bir saçmalık olamaz. O sahneye kadar kamera açıları, müzik, duygu yansıtabilme gibi unsurları beğenmiştim, yazık oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Rollins -- 4 Mayıs 2015; 22:33:02 >
  • Türk diziler hep böyle resmen kadını Supergirl yaptılar koca arabayı kaldırdı arkadaş hadi vinçi doğru yere takamadı daha sonrasında düzeltir dedim iman gücü ile arabayı kaldırmak nedir.
  • Güzel bir dizi ben beğenerek seyrediyorum. Oyuncular hic sırıtmıyor, herkes oynadığı rolün hakkını veriyor.

Ayrıca Pazartesi günü sezon finali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizide konu yok resmen. Paso Hazal karakterine kaza yaptırıyorlar.
  • Aynen öyle oluyor.
  • İlk 3-4 bölümü cidden iyiydi, güzel akıyordu, çekimler falan keza ilk sayfalardaki yorumlarım duruyor çok beğeniyordum.

Ama sonrasında yine klasik boş beleş Türk dizisi gibi oldu... İlla bir tiksindiren imkansız aşk... Süreki abuk sabuk kriminal olayların bir ailenin veya kişinin başına gelmesi...

Hazal araba içinde kurşunlanır, tecavüze uğramaktan zor yırtar, cinayete şahit olur, Hazal sakat kalır, Hazal denize düşer, yalı soyulur v.s. v.s. gibi lüzumsuz gerçekdışı olaylar silsilesi...

Özkan ve Kerimanyak olmasa daha da izlenecek hiçbir şeyi kalmamış bu dizinin... ki 2.sezonu daha da boka saracaktır...

Ezel, Behzat Ç, ilk Kurtlar Vadisi dışında bütün Türk dizileri böyle olmak zorunda mı yahu!
    Valla bir tane dahi izlenecek yerli dizi yok, hepsi birbirinin aynısı...
    Ya imkansız aşk, ya tek kişi kahramanlık, ya da gerçek dışı şekilde kezban kaknem kızların etrafında kuyruk olan yakışıklı zengin erkekler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 13 Ağustos 2015; 20:05:42 >

• Reytingleri her hafta düşüyor.
    3.olmuşlar.
    Önümüzdeki hafta O Ses Türkiye başlayınca 4.lüğe de inebilirler.

Yukarıda yazdık, ilk bölümlerle alakası dahi yok, klasik iğrenç Türk dizisine döndü.
    Bu şekilde devam etmesi mümkün değil, hele bu kadar para harcanırken bu reytingi alırsa Aralık'ta final yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

Reytingleri her hafta düşüyor.
    3.olmuşlar.
    Önümüzdeki hafta O Ses Türkiye başlayınca 4.lüğe de inebilirler.

Yukarıda yazdık, ilk bölümlerle alakası dahi yok, klasik iğrenç Türk dizisine döndü.
    Bu şekilde devam etmesi mümkün değil, hele bu kadar para harcanırken bu reytingi alırsa Aralık'ta final yapar.

Haklısın ilk bölümden bu yana diziyi takip eden biri olarak söylüyorum içine ettiler dizinin

• sırf barış falay var diye izlerim

oyunculuğa lafım yok fakat senaryo aşırı mantıksız

bi bölümdeki karakterlerin düşünceleri diğer bölüm tutmuyor

hareketler artık bayıyor kadın sürekli evden ayrılmaya çalışıyor adam engelliyor kabak tadı verdi artık

saçma sapan atılan triplerde cabası

fakir ama gururlu anne modelide artık aşırı sıktı

yani başta dedğim gibi sırf barış falay için sabredebilirim.
  • Aynen sıktı hep aynı tavırlar sanki başa sarıyorlar gibi ben bıraktım ama annem izliyor diye arada bakıyorum o kadar.
  • aynen açıyorum starı gülseren gidicem diyor cihan engel oluyor kapatıyorum 30 dk sonra gene açıyorum bu seferde dilara bu evden git diyor baskı uyguluyor gülserene anlamadım gitti

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.