Şimdi Ara

Maral - Hazal Kaya & A.Bulut İynemli | 2015 - Tv8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizinin yönetmenliğini son olarak Muhteşem Yüzyıl’ın yönetmenliğini yapan Yağız Alp Akaydın ile Deniz Koloş üstlenecek. Romantik bir aşk hikayesini anlatan dizide Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli, ‘Bir felaketin değil, bir mucizenin ayırdığı iki aşığı’ oynayacak.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya’nın yapımcılığında diziyi Pınar Bulut kaleme alacak.

Oyuncular: Hazal Kaya, Aras Bulut İynemli, Ceyda Düvenci, Reha Özcan, Bige Önal.

Dizinin süresi en fazla 90 dakika olucak ve dizinin en az 26 bölüm yayınlanması kesin! Anlaşma bu şekilde...

Dizinin fragmanı:
    http://www.youtube.com/watch?v=EZjriImzt10

“Bu bir department store” hikayesi...Tam Türkçe karşılığı yok.Batıda da örnekleri var: ‘Mr.Selfridge’...
    Londra’daki Selfridge mağazaları ve onun sahibinin hikayesi...
    Bizde hemen aklıma Vakko geldi nedense!
    Bir ünlü mağaza ve orada yükselmeye çalışan bir genç kız. Patron sosyete tabii ki...
    İdareci olan Hazal Kaya ise orta sınıftan gelen bir genç kızımız, ailenin bir de yurt dışında okuyan yakışıklı oğulları var. Sanırım Hazal’a yeşillenecek...
    “Çok istiyorsanız, hayalleriniz gerçekleşir” mesajı taşıyor dizi... Hazal yani ‘Maral’ bir yanda yükselirken; öte yanda, kalbini bu mağazanın çikolata bölümünde çalışan erkeğe kaptırıyor. Dizi TV8’de, büyük olasılık Mart ayında başlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L@STREVENGE -- 15 Ocak 2015; 8:54:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekin Koc basrol oldu diye duydum ama net mi gorecegiz.Dizi tv8'de.

• ekin koç adam gibi adam bu diziyi takip ederim hazal kaya kaçmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ekin koç. dizisi kalkmadan yeni dizisi belli oldu vay be. izlerim bunu senarist sağlam çünkü.
    yalnız TV8 eğlence komedi ağırlıklı olacaktı diye biliyorum bu tarz dizi reyting kaygısından mı acaba

Kerem ile Pınar senaryoyu yazmayacak, denetleyici olacak.Yabancı dizilerdeki creator olarak düşünebilirsin:) Genel hikayeyi onlar kurar sadece.
  • tv8 olması kaybettiriyor kafadan bence ne kadar iyi reklam yapılıp yükselişe geçse bile
  • Detaylar belli oldu biraz daha.2015 Mart'ı bulur diyorum başlaması için tahminen.
  • dizi bence güzel olacak
  • Hep aşk filmi.. Şöyle Hayatta kalma tarzı bir yapım çıkmıyor ülkeden.

Bu arada Aras Bulut İynemli iyi oyuncu gerçekten.
  • aras bulut'u sallayıp ekin koç'u tercih etmişlerse dogru bir hamle olarak görüyorum...

aras bulut ve hazal kaya oynarsa bu dizi mayıs'ı bile göremez. eger martta başlarsa.
  • Artık senaryo Kerem Deren & Pınar Bulut demeye gerek yok, sadece yaratıcı olarak genel bir hikaye yazacaklar. Çünkü ikili bu yıl 3 yeni dizi hazırlıyorlar.. Ve bütün dizileri için başlangıç olarak 2015 başı diyorlar ama hepsinin aynı anda başlayacağını sanmıyorum, gelecek yıla kalabilir.
  • L@STREVENGE L kullanıcısına yanıt
    Dizinin ilk 3 bölümü senaryo olarak hazırmış.
  • Hazal Kayanın Aşkı Memnudan sonra bi feriha tuttu ve diğer dizileri tutmadı behzat ç de konuk oyuncuydu zaten umarım bu dizi tutar beklemedeyiz.
  • Dizinin süresi 90 dakika'dan fazla olmayacak (mevcut diziler 120 dk) ve şimdiden 26 bölüm kesin.Anlaşma böyle.Yayından kalkma gibi bir durumu yok bir süre.
    Dizi en erken Mart'ta başlayacak onu tekrar söyliyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L@STREVENGE -- 15 Ocak 2015; 8:55:01 >
  • Kadrodaki güncel bilgileri düzenledim.Özellikle Bige Önal haberine sevindim, çok başarılı bir oyuncu olduğunu Gültepe'de görmüştük.
  • Martta başlıyor dizi hadi bakaşım merakla bekliyorum özellikle dizi süresi kısa, piyasadaki aşk dizilerinden çok daha kaliteli bi yapım olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acun_Ilıcalı -- 17 Şubat 2015; 21:58:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perşembe 20 de ilk bölüm

• Hiç şansı yok maalesef. Aras zaten direkt başrol oyuncusu olamaz.
  • İşin içinde Pınar Bulut varsa ilk bölümleri iyi sonrası kötü olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

Kadrodaki güncel bilgileri düzenledim.Özellikle Bige Önal haberine sevindim, çok başarılı bir oyuncu olduğunu Gültepe'de görmüştük.

Başlığı daha önce ben açmıştım Tv 8de-Maral olarak

Arama yapmadığını görüyorum

15 Ocakta güncellenmiş üstelik
    Lütfen önceki başlıktan devam edilsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.