Şimdi Ara

Teras için Radyatör ve Kombi önerisi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 60 m2 teras için radyatör ve kombi önerisine ihtiyacım var , çok ucuza kaçmayalım f/p ürünü birşeyler arıyorum bütçem sınırlı . Demirdöküm plus iyi diyorlar baktım fiyatları biraz tuzlu ancak alacaksak bi kez alalım düşüncesindeyim. Kombiler hakkındada hiç bi fikrim yok .

yardımlar için teşekkürler şimdiden .

• güncel .Yok mu yardım edecek bi forum üyesi ?
  • 60m2 alanda toplam kaç oda var? kombi için bütçe ne kadar? panel radyatörde en iyisi demirdöküm plus'tır,25mm hatve genişlik iyi en yükse ısıl güç ve çinko fosfat kaplama+kataforez boya tekniğiile korozyona karşı dayanıklıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

60m2 alanda toplam kaç oda var? kombi için bütçe ne kadar? panel radyatörde en iyisi demirdöküm plus'tır,25mm hatve genişlik iyi en yükse ısıl güç ve çinko fosfat kaplama+kataforez boya tekniğiile korozyona karşı dayanıklıdır

bi salon 2 tanede ufak oda var . Kombi için birşey söyleyemiyorum maalesef alan dar biraz normal eve göre o yuzden bu alan için f/p ürünü önerirseniz sevinirim , illa en ucuzu olmasın yani .

birde bu söylediginiz teknikleri her kombiciyapiyormu ? istabul avrupa yakasında önerebilecegin biryer varsa çok makbule geçer .
  • f/p premix yoğuşmalı kombi olarak baymak falke condense,baymak duo tec,termoteknik logic,eca confeo premix,airfel digifel premix öneririm fiyatlar 1600lira civarındadır
    yoğuşmasız kombi düşünüyorsanız:f/p sorunsuz donanımlı 1000liraya ferroli domiproject,immergas eolo star
    f/p yoğuşmasız kombi 1200-1300lira:ferroli diva,dd nitron,bosch class 6000w

kombi için proje çizilmesi gerekir,proje çizmeye yetkili firma kombi+radyatör montajı ve proje işini tek elden yapar,anlaşmanıza bağlı
    izmirdeyim istanbul için maalesef yardım edemeyeceğim,yazdığım cihazlar sorunsuzdur
    panel radyatörde dd plus,isteğinize göre evin ortasında dijital ve hassasiyeti en az 0,5 derece oda termostatı taktırabilirsiniz,ayrıca en çok ısınan odaya termostatik vana takılabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.