Şimdi Ara

Mediamarkt Kablosuz Kulaklık Fırsatı-Sony,(Philips 40tl İndirim Kodu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
4
Favori
4.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Buradan gelecek orumlara göre alınabilir. :)
  • ooo Sony çok iyiymiş bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle şunu belirteyim linkteki sony bluetooth değil.

kablosuz kulaklıklara merakım var eskiden philips 85.. serisi kullanıyordum çok memnundum ama bozuldu.geçenlerde gittim philips 5100 serisi aldım ama ondanda sesi az çıkıyor s
    diye memnun kalmadım kişisel ürün olduğu için iadede edemedim.neyseki sahibinden comdan philips 8525 buldum ikinci el(sıfırı üretilmiyor) 100tl ye onu aldım.

senin verdiği linkteki iki üründe 40mm sürücülü.ikisinide denemedim ama 10metre mesafe senın ıcın sorun değilse bluetooth lu philips i alman daha mantıklı.iade edemeyeceğin iiçin deneyerek al
  • Bunları televizyonda kullanamıyor musunuz?

Edit: Philips'i televizyonda kullanabiliyor musunuz?

Syg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresinbabasi -- 20 Ekim 2014; 8:48:19 >
  • Sony wireless kulaklik,tv de calisir.Ama bazi tvlerde sıkıntı olabiliyor...

• Pil derdimi kablo karmaşası mı iyi düşünmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

öncelikle şunu belirteyim linkteki sony bluetooth değil.

kablosuz kulaklıklara merakım var eskiden philips 85.. serisi kullanıyordum çok memnundum ama bozuldu.geçenlerde gittim philips 5100 serisi aldım ama ondanda sesi az çıkıyor s
    diye memnun kalmadım kişisel ürün olduğu için iadede edemedim.neyseki sahibinden comdan philips 8525 buldum ikinci el(sıfırı üretilmiyor) 100tl ye onu aldım.

senin verdiği linkteki iki üründe 40mm sürücülü.ikisinide denemedim ama 10metre mesafe senın ıcın sorun değilse bluetooth lu philips i alman daha mantıklı.iade edemeyeceğin iiçin deneyerek al

teşekkürler bilgi için
  • philips shb7000 modelini yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. ipad ve notebooktan film izlemek için almıştım fakat ne yaptıysam notebook bluetoothu ile eşleştiremedim. Bilgisayarım 7 senelik olduğu için sürümü tutmuyor olabilir. ipad'te film izlerken rahatlıkla kullanıyorum. Kulaklığın şarjı çok iyi gidiyor. test falan etmedim ama 4-5 film izliyorum. ondan sonra her ihtimale karşı aksam yatarken şarja takıyorum. dezavantajlarına gelecek olursak; 2 saatten sonra kulaklara uyguladığı baskı sınucu hafif bir ağrı oluyor kulak etrafında ve yazın terletiyor biraz. kulaklık kısmı katlanmadığı için seyahat esnasında biraz fazla yer kaplıyor hemde iyi muhafaza edilmesi gerekiyor zarar görme ihtimaline karşı. Telefon ile eşleştirip aramalara kulaklık üzerinde bulunan düğmeye basarak cevaplayıp kapatabiliyorsunuz ama sesiniz karşı tarafa çok kısık ve kötü gidiyor. dış ses, sizin sesinizi bastırıyor çünkü. yani alırım bunu telefon görüşmelerinde de kullanırım diye bir düşünceniz varsa almayın, memnun kalmazsınız. son olarak dışarıda müzik dinlemek için falan kullanmak isterseniz kafada biraz kaba duruyor. yani yürürken veya spor yapılırken kullanılacak bir kulaklık değil bence. iyi taraflarından biri de yanında gelen kablosu ile isterseniz kablolu olarak da kullanabiliyorsunuz. beraberinde şarj kablosu ve iki ucu 3.5 mm ses kablosu geliyor, adaptör çıkmıyor. Benim gibi evde,uçakta veya otobüste film izlemek,müzik dinlemek için alacaksanız memnun kalırsınız diye düşünüyorum.
    Not: işyerinde acele ile yazdığım için cümle yapısında bozukluk ve imla hataları olabilir. Kusura bakmayın. yazdıklarım biraz olsun fikir verdiyse ne mutlu..

• sony 3.5 mm olan her yerde kullanılıyor.philipstede arkadaşın dediği gibi hem 3.5 hem bluetooth bağlantı var.

pil ömrü olarak ise bendeki philips(wifi) full sarjla 13-15 saat son seste dinlenebiliyor,hatta içindeki ince kalem piller 600mah bunları 1100le falan değişirsek 24 saati bile bulabilir.Bluetooth a durum nasıl olur bilemiyorum.
  • Televizyonunuzda bluetooth özelliği varsa kullanılabilri ama benim televizyonumda öyle bir özellik olmadığı için deneme imkanım olmadı; beraberinde gelen 3.5 mm kabloyu televizyonun kulaklık çıkış yerine takarsanız kullanabilirsiniz. Gerçi kablonun boyu 1 m civarında olduğu için çok kullanışlı olmayacaktır muhtemelen. Piyasada daha 3-5 metrelik kablolar satılıyor, alıp kullanabilirsiniz.

Tv'de kullanmak için kablosuz kulaklık arıyorsanız bir süre bir süre kullandıktan sonra nişanlıma devrettiğim Philips SHC5100/10 Kablosuz HiFi Kulaklığı tavsiye edebilirim. Tvnin kulaklık çıkışına takılan bir alıcısı var, bu sayede kullanabiliyorsunuz kablosuz olarak..
  • Kod çalışmadı
  • philips i kuponla alabilen var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 20 Ekim 2014; 11:56:56 >
  • nautica33 N kullanıcısına yanıt
    5100 çok kötü bi kulaklık sesi çok az kişisel ürün olduğundan iadede edemedim,anneme verdim.

ikinci el philips 8525 aldım çok mennunum
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    8525 çok daha iyi bir modeldir 5100'a göre; fakat yanılmıyorsam fiyatı da 5100'a nazaran yüksekti baya. Film ve tv için kullanılacaksa sadece, benim önerdiğim model de kullanılabilir; ama tabi farklı kullanım alışkanlıklarına göre üst modeller daha verimlidir.
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    kuponu kullanamıyorum, 1kişi mi kullanabiliyor ?
  • sony kulaklık cep telefonu ile uyumlumu ve istenirse kablolu olarak kullanılabiliyormu philips gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal_3462 -- 20 Ekim 2014; 17:46:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

kuponu kullanamıyorum, 1kişi mi kullanabiliyor ?

hocam dün denedim kupon çalışıyordu kendi sitesinde çıktı, denedim bende de olmuyor, bende anlamadım, sisteme erişilemiyor gibi bir hata veriyor sistemlerinde de bir problem olabilir.
  • arkadaşlar logitech 'in h800 kablosuz kulaklığı tv de kullanılabiliyor mu onda da ufak bir verici var sanırım.
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla wireless mouselardaki gibi küçük bi usb si var onun. tv de çalışırmı bilmiyorum ama.

bu arada eve gelirken media markt a ugradım. sony baya kaba büyük bi kulaklıkmış. philips 5100de de kampanya vardı 126tl di yanılmıyorsam. o daha ergonomik ve gzl geldi bana. kulağıma taktığımda daha rahat ettim ama yukardaki mesajlarda 5100ün sesi az demişler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.