Şimdi Ara

Engelli kredisi ile 40.000 liraya denk gelecek araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, engelli kredisi ile en fazla 40.000 liraya denk gelecek araç alacağım. Sedan olması önceliğimdir(şart değil) markası pek mühim değil. Jetta düşünüyordum ama sizlere de sormak istiyorum. Hız yapmayı seven biri değilim, görselliğe önem veriyorum sanırım 1.2 motor benim için yeterli olur. Arabalardan çok anladığım söylenemez, yardımcı olursanız sevinirim. Benim yerimde olsanız ne almayı düşünürdünüz, fikirleriniz çok önemlidir. Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: joaxe

Merhaba arkadaşlar, engelli kredisi ile en fazla 40.000 liraya denk gelecek araç alacağım. Sedan olması önceliğimdir(şart değil) markası pek mühim değil. Jetta düşünüyordum ama sizlere de sormak istiyorum. Hız yapmayı seven biri değilim, görselliğe önem veriyorum sanırım 1.2 motor benim için yeterli olur. Arabalardan çok anladığım söylenemez, yardımcı olursanız sevinirim. Benim yerimde olsanız ne almayı düşünürdünüz, fikirleriniz çok önemlidir. Teşekkürler...
    ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeahYea -- 20 Ekim 2014; 4:26:47 >
  • Civic olurmu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazda 3

• Civic veya corolla. Engelli indirimi ile arac aliyorsaniz bu arabalardan sasmayin.

• Civic olabilir tabii ki ama benim için biraz daha 2. Planda yatıyor. Mazda 3 u bir arkadaşım daha önerdi ama onlar pahalı değil mi? Corolla da olabilir aklıma yatanlardan bir tanesi... Düşünceleriniz için teşekkürler, fikirlerinize hala açığım

• quote:

Merhaba arkadaşlar, engelli kredisi ile en fazla 40.000 liraya denk gelecek araç alacağım. Sedan olması önceliğimdir(şart değil) markası pek mühim değil. Jetta düşünüyordum ama sizlere de sormak istiyorum. Hız yapmayı seven biri değilim, görselliğe önem veriyorum sanırım 1.2 motor benim için yeterli olur. Arabalardan çok anladığım söylenemez, yardımcı olursanız sevinirim. Benim yerimde olsanız ne almayı düşünürdünüz, fikirleriniz çok önemlidir. Teşekkürler...

kardes bende ötv indirimli aldım engelliden get opel astra sedan cosmo al bu fiyatlarda olur saten indirimlisi hem lpg lide geliyo aracd artık orjinalden lpgli ben insignia aldım engelliden
    saygılar

• Insigniayi ne kadara aldınız acaba

• Aynı durum bizde de var skyview cam tavan auris yada golf düşnüüyoruz 43 44 civarı yapıyor cam tavanla birlikte :=)

d-4d-1.6tdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iCrusade -- 20 Ekim 2014; 14:19:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Civic veya corolla. Engelli indirimi ile arac aliyorsaniz bu arabalardan sasmayin.

Neden? engelli bir akrabam var ondan soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starkan -- 20 Ekim 2014; 14:44:08 >
  • arkadaşım astra j 1.3 sport almıştı o fiyata
  • quote:

Insigniayi ne kadara aldınız acaba

2013 aralık 26 1.6 170 hp manuel cosmo manuel benzinli 51950 tl ye aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: starkan

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Civic veya corolla. Engelli indirimi ile arac aliyorsaniz bu arabalardan sasmayin.

Neden? engelli bir akrabam var ondan soruyorum.

5 sene satamayacaksiniz. Japon arabalari fazla dorun cikarmaz. Deger de kaybetmez. Bindiginiz surece keyifle binersiniz.

Vw alsaniz dsg patlasa 10 20 milyar marlsraf. Bmw mercedes alsaniz bir motor arizasinda 5 10 milyar masraf. Opel ford alsaniz yakiti masraf. Bu yuzden minimum sorun ve deger kaybi icin ben 5 sene boyunca rahatca binilecek civic veya corolla oneririm engelli indirimi icin.

• joaxe J kullanıcısına yanıt
    5.6 - 7.3 LİTRE yakıt tüketimi ve sorunsuz CVT multidrive S şanzumanıyla 1.6 yeni corolla 132 bg valvematic premium öneririm.
    arzu edilirse LPG ye de uyumludur.
    http://www.arabalar.gen.tr/toyota-corolla-1-6-premium-multidrive-s-i3908.html
    http://www.arabalar.gen.tr/toyota-corolla-1-6-advance-multidrive-s-i3906.html
    .
    not:
    önce pazarlık yapın.
    sonra engelli indirimini devreye sokun.

• Bendede böyle bi durum var golf clio bakardim suan alacak olsam indirimle.

• joaxe J kullanıcısına yanıt
    1.4 TSI 140 FR LEON
  • Arkadaşlar Duster hakkında düşünceleriniz neler acaba?

• quote:

Arkadaşlar Duster hakkında düşünceleriniz neler acaba?

benim akrabamda 4x4 lüsü war araba daaa tasa vuruyom gidiyo dio ama yanlıs hatırlamıyosam 2015 te kasa deiişecekti bi arastırderim kardes 1.5 dzielin yüksek beygirlisini al rahat et bnedede dacianın binek aracı war solenza gayet ii biarac o fiyat ii sayılır saten bicok parcası reno ii arastır derim herşeyini kötü olsa yılda 10-15 bin tene satmaz

saygılar

• Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar önerilerinizden sonra;

Jetta
    Corolla
    Mazda 3
    Duster arasında kaldım. Bütçem 40 bine denk geldiği için dusteri donanımlı alıyorken falan diğerlerini alamayabilirim. O yüzden önerilerinizi bu dört araçtan dediğimi göze alarak yapar misiniz Teşekkürler....

• quote:

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar önerilerinizden sonra;

Jetta
    Corolla
    Mazda 3
    Duster arasında kaldım. Bütçem 40 bine denk geldiği için dusteri donanımlı alıyorken falan diğerlerini alamayabilirim. O yüzden önerilerinizi bu dört araçtan dediğimi göze alarak yapar misiniz Teşekkürler....

duster in en full'ü bile engelli indirimiyle 40bin lira etmez. çok daha ucuzdur. ve donanımı düşüktür.
    ama otomatik vitesi yok.
    http://www.arabalar.gen.tr/dacia-duster-1-5-dci-laureate-4x2-110-bg-i28.html
    .
    jetta varsa octavia da olabilir ki dizel octavia güzel bir seçenek olabilir. özellikle bagajı çok kullanışlı.
    1.4 jetta tsi dsg ile aynı fiyat
    http://www.arabalar.gen.tr/skoda-octavia-1-6-tdi-ambition-dsg-i3160.html
    http://www.arabalar.gen.tr/volkswagen-jetta-1-4-tsi-comfortline-dsg-i3118.html
    .
    ama uzun yıllar binilecekse şanzumanları çok daha sorunsuz olan
    corolla multidriveS ve mazda3 AT tercih edilebilir.
    http://www.arabalar.gen.tr/toyota-corolla-1-6-advance-multidrive-s-i3906.html
    http://www.arabalar.gen.tr/mazda-3-sedan-1-5-motion-at-i4271.html

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.