Şimdi Ara

LG g2 den iphone 6 ya geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suan kullandığım telefon g2 artık ios a geçmek istiyorum Android in takılması olsun artık yetti ekran büyüklüğü bana güzel geliyo g2 nin g2 ve ip 6 arasında ekran büyüklüğü farkı çok varmıdır Z1 aynı mıdır birde hangi telefon ile ekran büyüklüğü bire bir aynıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G2 ekranı 5.2 inç iphone 6 4.7. Boyut olarak aynı olabilirler ama ekran olarak iphone 6 biraz daha küçük
  • Ben 11 ay G2 kullanıp 8.aydan sonra anlık takılma,whatsapp a tıklayınca 5 saniye beyaz ekran sonra kililerin gözükmesi sebebini bahane ederek iphone 6 4.7" e geçtim, ekran boyu ufak gelmedi bana çünkü telefon aynı boyda hem onun psikolojik etkisi var hemde, aynı androidi 4.7 de kullanmak gibi değil 4.7 ios olduğundan göz farketmiyor fazladıyla memnunum.

• Teşekkürler ekranına o kadar alıştım ki sadece işletim sistemi sıkıntı artık ios a geçince :)
  • Ios 4" ekrana bile ş'li ü'lü ö'lü klavyeyi yayla gibi sığdırıyor. G2 İngilizce klavyeyi bile arada Boşluk olmadan zor sığdırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Ios 4" ekrana bile ş'li ü'lü ö'lü klavyeyi yayla gibi sığdırıyor. G2 İngilizce klavyeyi bile arada Boşluk olmadan zor sığdırıyor

o konuda haklısınız en yakın arkadaşımda var onda kullandım gayet yeterli klavyesi ama şimdi biraz daha büyük olması benim için daha iyi ip 6+ çok büyük gelicek ondan istemiyorum boyutları yakınsa sıkıntı çıkmaz :) peki renk olarak hangisi sizce
  • moogliecake kullanıcısına yanıt
    renk olarak bence space gray ama farklı olmak istiyorsan silver al en az o satıldı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: moogliecake

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Ios 4" ekrana bile ş'li ü'lü ö'lü klavyeyi yayla gibi sığdırıyor. G2 İngilizce klavyeyi bile arada Boşluk olmadan zor sığdırıyor

o konuda haklısınız en yakın arkadaşımda var onda kullandım gayet yeterli klavyesi ama şimdi biraz daha büyük olması benim için daha iyi ip 6+ çok büyük gelicek ondan istemiyorum boyutları yakınsa sıkıntı çıkmaz :) peki renk olarak hangisi sizce

Ben Space Grey'den vazgeçmem
    Ama Gollduda çok hoş duruyor

• G2 den sonra TV kumandasi gibi gelir. İyice inceleyip alın derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

G2 den sonra TV kumandasi gibi gelir. İyice inceleyip alın derim.

Manisada oturduğum için inceleme fırsatı yok. 5s elime aldığımda çok az daha büyük olsa demiştim ondan 1 hafta sonra 6 nin kasası çıktı içime sınmisti bakalım artık ios olsun çamurdan olsun

• baya zaman geçmiş ama merak ediyorum şarj konusunda memnunmusunuz sonuçta g2 oldukça iyi şarj süresi veriyor sonuçta g2den iphone 6 ya geçmemnin artılarını ve eksilerini yazarmısınız ?
  • Cihazı aldınız mı?
  • Evet cihazı aldım gold rengini nedense rengi gözüme çok hoş geldi şarz konusunda 1 gün tam yetiyor bana yatarkan jarjım % 4 5 anca oluyo takıyorum yatıyorum sabahta telefonu elime alıp gidiyorum okuluma. şarj konusunda aklınıza takılmasın benim elimden düşmediği halde 1 gün çıkıyor
  • moogliecake kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.