Şimdi Ara

Superonline fiber baglatıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline fiber 50 mbps ev telefonuyla bırlıkte baglatmayı düşünüyorum fakat bir sorum olucak binada alt yapısı var adsl gibi telefon hattından mı bağlıyoruz yoksa daireme kadar kablo mu cekıyolar 6. Katta oturuyoruz yardımcı olursanız sevırım ev halkı evden kablo gecmesıne ızın vereceklerını zannetmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendileri ayrıca kablo çekiyor
  • Dreamcream kullanıcısına yanıt
    Evin giriş kapısından odaya kadar mi çekiyorlar kabloyu tam anlamadım 6. Kata kadar nasıl çekecekler

• Evin yapısına göre değişik yerlerden çekebiliyorlar, sabit bir yer yok. Gelip görmeleri lazım. Evet 6. kata kadar çıkartıyorlar kabloyu, siz yeterki taktırmaya karar verin.
  • Dreamcream kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler

• pervanee P kullanıcısına yanıt
    Çoğu apartmanda sistemi çatıya kuruyorlar. Çatıdan kablolarla dairelere hat çekiliyor. Genelde kabloyu daire kapısının ordan bir delik açarak içeri sokuyorlar. Modemi nereye istersen koydurursun zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ekim 2014; 2:09:33 >
  • SOL iyice şımardı bence boş verip ttnet fiber alın. sözde sol de akn 250 gb ama uploadda akn ye gırıyor. Tamamen rezillik yanı. ttnet te upload akn ye dahıl degıl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.