Şimdi Ara

Orta Tuş Çıt Sesi 5s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 hafta önce iphone 5s uzay grisi 16gb aldım orta tuşta bıgünden itibaren çıt sesi cıkmaya basladı o ses menüye dönmek icin tıklanınca cıkan sesten farklı bu sorunu yaşayan varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam benim eski 5stede vardı aynı sorun bir süre sonra alışıyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolonyalı mendil ile silin düzelir. Ben hep öyle yapıyorum m

• Kolonyalı mendilin bir zararını gördünüz mü? 1 senedir ses çıkıyor hiçbir işlem yapmadım, tuşun zarar görmesinden korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LodosFelonica

Kolonyalı mendilin bir zararını gördünüz mü? 1 senedir ses çıkıyor hiçbir işlem yapmadım, tuşun zarar görmesinden korkuyorum.

Sıkıntı olmaz hocam

• Bende 4s im icin acmistim boyle bir konu bir sure sonra geciyomu alisiyomuyuz bilmiyorum ama sıkıntı olmuyor :)

• Genel olarak 5slerde bulunan bir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: Prience

2 hafta önce iphone 5s uzay grisi 16gb aldım orta tuşta bıgünden itibaren çıt sesi cıkmaya basladı o ses menüye dönmek icin tıklanınca cıkan sesten farklı bu sorunu yaşayan varmıdır?

Bu sorun benim cihazımda da vardı.Düzelir diye uzun zaman kullandım ama ses azalmak yerine rahatsız edici düzeye geldi.Sanki tuşun içinde kum tanesi varmış gibi tuş bir yere takılıyordu.Geçen ay apple store da tuşu değiştirdiler.
    Şimdi tuşun çalışması yağ gibi oldu.
  • Benim 5S te alalı 2 ay oldu home tuşu oynuyor sanki arkadaşım 6 aldı o çat diye basıyor tok yani tuş sorun mu var acaba? Benim home tuşu 2 katmanlı gibi hissettiriyor.

• Prience kullanıcısına yanıt
    Aynısı benim aldığım 5s uzay grisinde de vardı, daha sonra garantiden sıfır cihazla değişti yeni gelende öyle bir sorun yoktu..
  • O sorun ileride daha büyük sorunlara neden olmadan cihazı garantiye verin.
    Apple Store' dan satın aldığım ve 11 ay kullandığım 5s Gold' da böyle bir sorun yoktu.
  • Kolonyali mendil ile silin duzeliyor. Bu kadar buyutmeye gerek yok bu sorunu. Telefon cepteyken terlerseniz telefon nemlenince vs oluyor bende bu sorun. Kolonyali mendil ile siliyorum aninda geciyor.

• Ben 5s' i daima yazın sıcağında vıcık vıcık terden ıslanan pantolon cebimde taşıdım hiç böyle bir sorun çıkmadı.
  • Benim telefon 5 bir senedir var alıştım valla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben 5s' i daima yazın sıcağında vıcık vıcık terden ıslanan pantolon cebimde taşıdım hiç böyle bir sorun çıkmadı.

Benim 5s dedigim gibi terden veya nemden dolayi oluyor. Kolonyali mendil ile silince duzeliyor. Denemek bedava :)

• benim 5 de aynı sıkıntı var randevu alıp gitsek ne işlem görür ?
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Kardesim kolanya zarar verir parmak okuyucuya

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Katiliyorum
    Kolonyanin icinde guclu asindirici madde var

• Aynı sorun bende de var. genpa'ya versem dalga geçerler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Valla 1 yıldır kullanıyorum problem yok. Ayrıca kolonyalı mendillerde %100 kolonyalı olmuyor. Islak nemli vs. Sorunu çözüyor mu çözüyor. 1 yıldır problem yaşadım mı? Hayır. En kolay çözüm bu bana göre. Dileyen yapar dilemeyen yapmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.