Şimdi Ara

Rivaldan Razer Deathadder 2013 Geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. SS Rival almıştım 1 hafta önce ama sol kıç kısmındaki çıkıntı beni rahatsız etti ve elim terleyince mouseda hafif leke bırakıyordu .İade etmeye çalışacağım. Aklımda razer deathadder 2013 var amazondan alacağım.Kullananlar memnunmu bir ergonomik tasarım hatası varmı terletme durumu nasıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elin terlemesi tamamen kalıtsal bir şey dostum belki azda olsa etkisi olur ama genel olarak kalıtsal ben 20 liralık mouse kullanıyorum terletmıyor eger senınde normal bir mouse kullanırken terlemıyorsa terlemez yıne zaten ama terlıyorsa mouseden pek bir şey bekleme bu sorun için
  • asus44 A kullanıcısına yanıt
    Ergonomi konusunda en harikulade farelerden biridir DA13; ancak arkadaşında dediği gibi terleme kişisel bir durum.
  • Rivalden memnun olmayan ilk ve tek kişi olabilirsin sanırım ayrıca denemeden mouse alma son olarak nemli bir pamukla mouse temizliyebilirsin

• Açıkçası terletme felan sıkıntı değil mousedaki sol kıç kısmında bir çıkıntı var bu yüzdende tam kavrayamıyorum başparmağım zorlanıyor.Güzel mouse fakat ergonomik açıdan biraz sıkıntılı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.