Şimdi Ara

Mediamarkt Gece Kuşu - LG 50LB670V 2.200TL + 50TL maxipuan + 53TL Avantajix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
3.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• fiyat cidden çok iyi geldi bana
  • 2 kere sepete ekleyip vazgeçtim.
    şeytan dürtüp duruyor.
  • Fiyat ve ürün çok güzel ihtiyacı olan değerlendireblir.
  • valla bu aralar çok harcadım yoksa kesin alırdım neyse bekleyelim biraz daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 19 Ekim 2014; 23:54:44 >
  • bu arada avantajix ile ilgili çok kısa bi bilgi verebilir misiniz? üyelikte ücretmi ödeniyor ne oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 19 Ekim 2014; 23:56:55 >
  • Ne zamandır bakıyordum tv için. Sipariş geçtim biraz önce maximum ile aldım ancak puanla ilgili geri dönüş olmadı mesaj ile katılım yaptım. Beklemek mi gerekiyor acaba biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

bu arada avantajix ile ilgili çok kısa bi bilgi verebilir misiniz? üyelikte ücretmi ödeniyor ne oluyor

Çok kullanmadım. Bildiğim kadarıyla üyelik ücretsiz ancak biriken paralardan yıllık 10 lira kesiyorlar. toplam 25 lirayı bulunca paranızı hesaba yatırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuklu50

quote:

bu arada avantajix ile ilgili çok kısa bi bilgi verebilir misiniz? üyelikte ücretmi ödeniyor ne oluyor

Çok kullanmadım. Bildiğim kadarıyla üyelik ücretsiz ancak biriken paralardan yıllık 10 lira kesiyorlar. toplam 25 lirayı bulunca paranızı hesaba yatırıyorlar.

o zaman bu ürünü alıken avantajix e üye olup almak mantıklı olur heralde.

bu arada bu kampanya sadece gece geçerli dimi adı üstünde? sabaha biter galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 20 Ekim 2014; 0:24:42 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selcuklu50

quote:

o zaman bu ürünü alıken avantajix e üye olup almak mantıklı olur heralde.

Evet. 46 lira ödenmesi beklenen miktar olarak hesaba geçmiş. 36 lirasını bana ödeyecekler anladığım kadarıyla.

• banding sorununu görmesem siparişi verecektim
  • Daha düşecektir.Geçen hafta 2299 du.Her gece kuşunda bu ürün var zaten.Takipteyim.Ürün mediamarkt mağazalarında 2600 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurkys -- 20 Ekim 2014; 1:13:04 >
  • Beyler bomba tvyi ''PACKTV200TL'' kodu ile 1999 liraya aldım....

Yanlız siparişlerim bölümünde gözükmüyor ve mailde gelmedi.Acaba sonramı mail gelecek?
  • televizyon yorumları fazla yok kullanan varmı acaba gerçekte kaç hz dir
    indirim çeki ile iyi fiyat gibi vestel 9090 alıcaktım kafam karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin2030

televizyon yorumları fazla yok kullanan varmı acaba gerçekte kaç hz dir

Bende 55lb730 olmasaydı bunu kaçırmazdım 2000 liraya bedava...(Gönderirlerse)
  • Beyler 1896 tl için yolu söyluyorum...
    Packtv200tl veya pack200tltv yazın tv yi maximum ve avantajix ile alın...benim tvim olmasa kaçırmazdm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TAB]ip -- 20 Ekim 2014; 1:55:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahin2030

televizyon yorumları fazla yok kullanan varmı acaba gerçekte kaç hz dir

BEN DE AYNI ŞEKİLDE SİPARİŞ GEÇTİM. + 50 TL MAXIPUAN VE AVANTAJIX %2.5 TEN FAYDALANDIM AMA KAÇ MHZ TAM OLARAK ANLAMADIM. 700 SANIRIM DEĞİL Mİ?
  • Ölücülük için beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TAB]ip

Beyler 1896 tl için yolu söyluyorum...
    Packtv200tl veya pack200tltv yazın tv yi maximum ve avantajix ile alın...benim tvim olmasa kaçırmazdm

BEN DE AYNI ŞEKİLDE SİPARİŞ GEÇTİM. + 50 TL MAXIPUAN VE AVANTAJIX %2.5 TEN FAYDALANDIM AMA KAÇ MHZ TAM OLARAK ANLAMADIM. 700MHZ SANIRIM DEĞİL Mİ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxexes_1453

quote:

Orijinalden alıntı: [TAB]ip

BEN DE AYNI ŞEKİLDE SİPARİŞ GEÇTİM. + 50 TL MAXIPUAN VE AVANTAJIX %2.5 TEN FAYDALANDIM AMA KAÇ MHZ TAM OLARAK ANLAMADIM. 700MHZ SANIRIM DEĞİL Mİ?

http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-50LB670V
    700 mci yazılımla..yani senin sorduğun manada evet 700 mhz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.