Şimdi Ara

pepsi çarkı çevir kazan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
8
Favori
8.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı gsm numarasını vermek sıkıntı olurmu sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

Veri temizle yapıp tekrar giriyorum şifre alıyorum. 3-4 taneden sonra ip bakıyor. modemi sıfırlıyorum öyle devam ediyor.

10 tane kod alanlara tavsiyem 10 tane kod ile bilyoner kampanyasından çeyrek bilet alın :) ben aldım.

kamaka birsey sorucam. bilyoner .comda aldığın bilet nerde gözüküyor. aldım bir tane çeyrek bilet . tebrıkler bilet aldınız gibi yazı cıktı ama hesapda göremıyoum. sende nerde gözükuyordu.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

Veri temizle yapıp tekrar giriyorum şifre alıyorum. 3-4 taneden sonra ip bakıyor. modemi sıfırlıyorum öyle devam ediyor.

10 tane kod alanlara tavsiyem 10 tane kod ile bilyoner kampanyasından çeyrek bilet alın :) ben aldım.

kamaka birsey sorucam. bilyoner .comda aldığın bilet nerde gözüküyor. aldım bir tane çeyrek bilet . tebrıkler bilet aldınız gibi yazı cıktı ama hesapda göremıyoum. sende nerde gözükuyordu.?

Hesabım > Kuponlarım Ortada Sekme halinde Milli Piyango var orada görebiliyorsun. Bende baya bi bakındım ilk :)
  • Barn üşenmeye başladım iyice bi film ve t shirt çıkmadı şifre ve dakika bazen 3 sefer aynı ipden farklı verebiliyo 3. Çark sonrası yine unluler ile tanışma

İos şke yaptığım içinde veri temizle de yapamıyorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk denediğimde direk tişört verdi bala bak
    yarın biraz daha deneyim de sinema bileti alayım diğerleri tırt
  • İlla tanıştıracak bi başrol ile
  • Bana 1 şifre, 1 dakika-sms 30 tanede tanıştırma çıktı :) :) :)

Edit...

Arkadaşlar Wifi kapatıp mobil veriyi açtım ve tekrar çevirdiğimde SİNEMA BİLETİ çıktı.

Telefonuma yanlışlıkla 6 adet farklı cinemaximum kodu yolladı pepsi. Gözlerime inanamadımmmmm..

pepsi çarkı çevir kazan
     pepsi çarkı çevir kazan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkali -- 21 Ekim 2014; 3:05:38 >

• sinema bileti bütün filmlerde mi yoksa sadece pek yakında filminde mi geçerli
    çünkü gelen mesajda kazandığın 1 adet Pek Yakında sinema bileti için şifreyi görevliye gösteriniz yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Bana 1 şifre, 1 dakika-sms 30 tanede tanıştırma çıktı :) :) :)

Edit...

Arkadaşlar Wifi kapatıp mobil veriyi açtım ve tekrar çevirdiğimde SİNEMA BİLETİ çıktı.

Telefonuma yanlışlıkla 6 adet farklı cinemaximum kodu yolladı pepsi. Gözlerime inanamadımmmmm..

pepsi çarkı çevir kazan
     pepsi çarkı çevir kazan

aynısı banada oldu 4 tane bilet yolladı :)

• İphonede uygulama verisini nası silcez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pepsi şifresinden sonra hep tanışma...
  • 2 kere kod 3.SUNDE DAKİKA VS. geldi
  • asus tabletten olurmu program?
  • Verileri temizlemeyi dün dedik milet uyandı

Birde şunu belirteyim. Takılma olayı yok, şifre gelirse iptal edersen tekrar şifre geliyor, yani şifreyi alınca tekar şifre çıkmaz. İlk olarak şifre, dakika, sinema bileti, igitürk paketi vs.. verir sonra ünlülerle kaynaştırmaya çalıştırır seni. Hani ülülerde ünlü olsa bari.
  • konuyu ben haber verdim teşekkür edin lan
  • sınırsız çekiliş hakkı mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

sınırsız çekiliş hakkı mı var ?

aynı şeyi merak ediyorum yorumları okudum ve öyle gibi geldi banada
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

İphonede uygulama verisini nası silcez

aynen +111111111111
  • Şifre veren olursa muteşekkir olurum 1 adet yeterli
  • şifreyi thy mil için kullanırsak ne kadar yüklenir 25 mil mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.