Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _flintstone -- 7 Eylül 2015; 0:37:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlış hatırlamıyorsam son çare olarak yaptı yani denedi öylesine bakalım ne olucak diye tam hatırlamıyorum gerçi .

• quote:

Orijinalden alıntı: -NightFLY

quote:

Orijinalden alıntı: Spacestar97

Yanlış hatırlamıyorsam son çare olarak yaptı yani denedi öylesine bakalım ne olucak diye tam hatırlamıyorum gerçi .

Anladığım kadarıyla anahtarı takıp çevirdiklerinde istasyon havaya uçuyor olmalı.
    Yani adamların dünyayı falan kurtardıkları yok.

Tamam ama Desmond onu bilmiyor iste.Rakamlari sisteme girdigi surece dunyayi yok olmaktan kurtaracagina inaniyor.Cok ciddi bir elektro-manyetik anormaligi durumda ise anahtari cevirmenin son koz olduguna inaniyor ama anahtarin ne ise yaradigini bilmiyor.Anahtari cevirme olayi da oradaki magnetik noktayi pasifize etmek.Zaten o istasyon da havaya ucmuyor,icine gocuyor

• sayıların girildiği bilgisayar adadaki elektromanyetik alanı kontrol altında tutuyor bunu biliyoruz. sayılar girilmediğinde ilk seferde uçağı düşürdü. ikinci seferde desmond bunu önlemek için anahtarı kullandı ki başka yapabilecek bir şeyi yoktu. bunun sonucunda iki şey oldu
    ada artık görünür oldu wildmore yerini tespit etti vs vs.. ve desmond zamanda sıçrayabiliyordu

ben böyle hatırlıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi anlatırsak izlemenin ne anlamı kaldı?Sabret zevkini çıkar.Ayrıca ana konudan devam edin.

• Desmond ile ilk başta beraber çalışan eleman ne dedi?
    + bunu görüyor musun? her şeyi bitirebilirim.

Locke bilgisayarı kırdıktan sonra Desmond uçağın düştüğü tarihi gördü, yani rakamları ilk kez geciktirdiği tarihi. uçak rakamları girmeyince düştüğü için Desmond kötü bir şeyler olacağını tahmin etti ve anahtarı alıp aşağıya daldı. yanında çalışan elemanda her şeyi bitirebilirim diyerek anahtarı gösterdiği için son çare olarak denedi, yani ne olacağını bilmiyordu.
    onca zaman anahtarın her şeyi havaya uçuracağını düşünüyordu. sayı girme olayıda sona erdi ama sonrasında ne olduğunu biliyor musun? yani sonraki sezonu izlemediysen anlatırsam bir anlamı kalmaz. o anahtarın hem Desmond üzerinde hemde ada üzerinde büyük sonuçları oldu.
  • güzel bi noktaya değinmişsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.