Şimdi Ara

Mobilite Özel: Apple lansmanını değerlendirdik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin bu haftaki ikinci özel bölümünde Apple lansmanını değerlendiriyoruz. iPad Air 2, iPad Mini 3, 5K Retina iMac, yeni Mac Mini, Mac OS X 10.10 Yosemite, IOS 8.1, Apple Pay ve diğer tüm detaylar, Erdi Özüağ ve Ender Yıldız tarafından masaya yatırılıyor, enine boyuna değerlendiriliyor. İyi seyirler. 

• 90 dakika 2si1, double mobilite bu hafta aşırı dozdan gitmessek iyidir :)

• helal size severek izliyorum

• Apple'ın iTunes ile medya içeriği sattığını ve ekosistemi buna göre şekillendirdiğini unutmayın.

• komisyon %0.15 ve saticidan kesiliyor.

1000 liralik alisveristen apple'a giden pay 1.5 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

komisyon %0.15 ve saticidan kesiliyor.

Referans?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firefoxos

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

komisyon %0.15 ve saticidan kesiliyor.

Referans?

http://www.macrumors.com/2014/09/12/more-apple-pay-details/
  • Seviyorum sizi :)

• Ancak yorum silin ve ceza verin bunu çok iyi başarıyorsunuz işte tebrik ederim

• Sorunun cevabını verelim
    İpad air 2

• ipad air 2 rem kac gb arkadaşllar bi zahmet yazarmısnız

• Ram ne kadar bahsetmemişsiniz?

• ipad air 2 tabiki.Evde hem android tabanlı sağlam bir tablet var hemde ipad air.Ama elim hep ipad e gidiyor

• iyi ki varsınız :D

• suan telefon olarak iphone kullanıyorum.
    telefondan windows pc ye gecince kendimi teknolojik olarak geri gitmiş gibi hissediyorum,bunun sebebi windows.Sürekli sorun cıkıyor artık bıktım
    kendi kişisel görüşüm maddi olarak gucum yettiği sürece:
    iphone
    ipad
    mac
    kullanacagım

• ya boyle güzel olmuyo 2 saatlık bı yayın yapsanız daha iyi olur kanımca

• Intro değişmiş ama Daft Punk'tan yararlanmışsınız biraz sanırım :), orjinalini dinlemiş biri için intro müziği berbat geliyor.Kapanışı ilk defa duyduğum için çok beğendiğimi söyleyebilirim.

• Nexus 9 Tasarımı çok hoşuma gitti..Fiyat olarak da uçuk değil..Yeni Android Lollipopdan da beklentilerim yüksek..Nexus 9'u tercih ederdim....

• tablette ipad ilk tercihim olurdu ama bütçe el vermediği için windows 8.1 ile gelen tabletlerden birini alırdım ve daha kullanışlılar
    yanlız ipadlerde olan ram ve gpu vs teknik herhangi bir açıklama yok sadece performans artışı denilmiş ama söylenen ile alınan sonuçlar farklı olabilir
    ayrıca kimse kusura bakmasın imac çok şık albenisi var duruyor ama 5k ile iş nasıl yapacak ???? nvidia grid gibi sistemler sayesinde birçok imacler daha iyi işler yapar işi grid yapar ama görüntülemeyi 5k lı imac yapar
    intel core m süper bir platform olucak tabi intel oluşunun iyi yanı isteyen bir sürü firma aynı işlemci kullanacak bizde daha uygun fiyatlı güzel performans veren cihazlara sahib olabilecez asus dell gibi markaların kaliteli ürünlerini görünce işler değişicek

• İpad air 2 büyük ihtimal 1 gb çünkü bazı sitelerde 1 gb yazıyor.( Sağlam sitelerde)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.