Şimdi Ara

Volkswagen Bora

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl olmuş 2014 hala alınıp 5-6 sene binilebilir bir araçmıdır ?
    2004 ve üstü 1.6 Pasific olanlara bakjıyorum yardıma ihtiyacım var ..

• hakkikocabas H kullanıcısına yanıt
    1997 model passat 1.8t'ye biniyorum. iddia ederim bi 10 yıl daha binilir.
  • Temizini bulun 5 yıl binersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temizini bulursan al saglam arabadir.1.9 dizel kullanmistim hic sorun yasatmamisti bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jwill35 J kullanıcısına yanıt
    Valla kime sorduysam dizel alma dediler boranın dizelleri sıkıntılıymış

• Otomatik 1.6 pasific kullanan yokmu ?

• Cam krikosu bozulup camı düşen bir arkadaşım kapıdaki 3 5 parçaya 800-1000 TL kadar bayıldı.Haberiniz olsun.

• Birde son olarak öğrenciye gidermi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

Cam krikosu bozulup camı düşen bir arkadaşım kapıdaki 3 5 parçaya 800-1000 TL kadar bayıldı.Haberiniz olsun.

Cam dusmesi bu araclarda genel olan bir sikintidir. Fakat isinin ehli bi usta guzel bir parca uydurabilir kirilan plastik tirnagin yerine. Biz 150 liraya yaptirmistik 2008 de

Ayrica saglam arabadir. Agresif kullanimda dahil kolay kolay sikinti cikarmaz. Agirligindan oturu biraz hantal kalabilir ama 0-100 u 11 sndir ve iyi bakilmisi ile 11 sn de gercekten de 100 u yakalayibilirsiniz. Lpg si sorunsuzdur. Koltuklari rahattir. Bagaji gayet buyuktur. Comfortline lari en dolularidir. Yagmur sensoru, bel destegi, ayarlanabilir yolcu koltugu, abs, otomatik klima, arka on kol dayama vardir. 2001 sonradinda esp de mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AsDeRf_ -- 20 Ekim 2014; 0:24:46 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Öğrenciye gidermi gitmezmi ?

• Ben kullanıyorum.Parça fiyatları o kadar da pahalı değil abartmasınlar lütfen orta düzeydedir.Duruşu biraz gençlere hitap eden araç ve kaliteli malzemesi var.Benzinde çok yakıyor ama lpg'de çok az yakıyor araç.Bendeki 1.6 8 v manuel sizin alacağınızda otomatik olduğundan biraz fazla yakar ama araçta tüp varsa yakıtta sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OĞUZ? -- 20 Ekim 2014; 16:48:34 >
  • OĞUZ? kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam 1.6 16V pasific brc veya atiker'li olanlara bakıyorum otomatik ?
    Onu önerdiler yani

• calamityeas kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 2000 model bora arabamızın aynı şekilde camı düşmüştü. Ankara-Şaşmaz'da 200-250 TL gibi bir fiyata değiştirmiştik.
  • Bora yakiti fazla hantal bide onun dişinda güzel bir araç

• quote:

Orijinalden alıntı: ulaneray

Geçen sene 2000 model bora arabamızın aynı şekilde camı düşmüştü. Ankara-Şaşmaz'da 200-250 TL gibi bir fiyata değiştirmiştik.

Bilmiyorum ama öyle dedi artık komple neresi bozulduysa, yinede vw öğrenci arabası değildir konu Sahibi öğrenci isi herhalde parçası daha pahalı diğer araçlardan.

peki 26 bin ₺'ye bir başka otomatik araç varmıdır bora konforunda kalitesinde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkikocabas

peki 26 bin ₺'ye bir başka otomatik araç varmıdır bora konforunda kalitesinde ?

Hocam aklımda bir öneri yok ancak bir şey sormak istiyorum boraya hiç bindiniz mi bence o kadar konforlu bir araç değil normal düzeyde.

• bizde 1.6 otomatik pasific golf var. sehiricinde zevklidir ama uzunyolda uzer. ogrenciyede gitmez, b sinifi araclara bakmani oneririm.

Bindim bana konforlu geldi yani sonuçta oda bir alman

• B sınıfı araçlar 26 bin tl'ye ne önerirsiniz konforlu sağlam otomatik he birde öğrenciye gidecek ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.