Şimdi Ara

Bağımsız 2.0 - Bölüm 26

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağımsız yapımcıların sıradışı yapımları duyurulmaya devam ederken, en dikkat çekici yapımları sizler için derledik!

• eskiden sağ tarafta oyunun listesi olurdu şimdi kaldırmışsınız.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qrolica

eskiden sağ tarafta oyunun listesi olurdu şimdi kaldırmışsınız.

Merhaba,

Bağımsız yayın akışı ve anketi birazdan eklenecektir.

İyi seyirler.

• Degerlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen yeni öğrendim sp sayesinde her bağışdan kickstarter yüzde 5 kesinti yapıyormuş yani oturarak para kazanıyorlar

• Adam o kadar uğraşmış, farklı konularda oyuna detay vermiş, bir maden kısmı minecraft'a benziyor diye hiç birşey demeden direk "MAYNKIRAFT". Yahu :D (Neyse.) Son iki oyun ilgimi çekti ama "Human Resources" görselleri hiç bana gameplay gibi gelmedi. Fikirleri çok hoşuma gitti, iki oyunuda takip listeme aldım.

• Salvador Dali? :D

• Videonun sonundaki hatırlanamayan filmi araştırdım. Pasifik Savaşı(Pasific Rim) imiş adı.

• Sma

• güzel bölümdü teşekkürler life is feudal bana daha ilgi çekici geldi ama her iki oyun da çok güzel.

• Güzel programdı oyunların çoğu hoşuma gitti. Gökhan Beyin oyunu daha çok ilgimi çekti nedense. Bu arada Talha Beyin kastettiği film Pacific Rim olabilir.

• Surreal = Gerçeküstü.

Pacific Rim :::::::

• Talha abi filmin adı pasific rim

• the flame in the flood güzelmiş

• Life is Feudal daha önce bildiğim bir oyundu(sanki daha önce tanıttınızda sizden öğrendim gibi hatırlıyorum ama) eğer daha önce görmemiş olsaydım kesinlikle oyum ona giderdi hem daha önce görmüş olmam hemde fiyatının çok yüksek olmasından dolayı gıcık olduğum için bu sefer human resources vereceğim oyumu

• Human recources'a boşu boşuna umutlanmayın daha PA yı tamamlamayan adamlardan bir oyunda daha,oyuna bir sürü bağış yapıldı,tamamlamadılar yarım yamalak oyun yatıyor ayda yılda bir update geliyor oda oyunu düzeltmekten çok daha kötü hale getiriyor.PA'nın bir sürü eksiği var bu oyunda öyle olur.

• Karar vermekte çok zorlandım :) ikiside çok ayrı ve çok güzel oyunlar. Hep kendi şehrimi kurmak istemişimdir minecraft'ın gelişmiş grafikleri ile. Hem bu hemde hemşerim olduğu için Talha abinin oyunu seçtim :D

• talha abinin oyununa biraz baktım sitesinde falan arazi üzerinden satış yapıyorlar sanırım fiyat konusundada pek hoşuma gitmedi onun haricinde human resources grafik olarak çok hoş duruyor merakla bekliyorum onu

ayrıca lions song mutlaka denenmeleri çok hoş bir tecrübe oldu benim için

http://ludumdare.com/compo/ludum-dare-30/comment-page-4/?action=preview&uid=3923

• Talha abi alacagin olsun Life is Feudal'da beni anmamissin.
    https://twitter.com/alike03/status/516564236169117696
    --EDIT--
    Ahanda belirtti videonun sonunda söylüyormussun aceleci davrandim biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alike03 -- 19 Ekim 2014; 22:46:37 >
  • Gerçekten izlerken keyif aldığım bir program,yine 3 oyun radarıma girdi sayenizde yalnız sizden ricam geriye dönük tam sürüme geçmiş ya da erken erişime girmiş oyunları derlemeniz.steam greenlight'a girmedikçe oyunları takip etmek gerçekten zorlaşıyor ve unutuluyor bir zaman sonra,umarım değerlendirilir düşüncem.

Ayrıca steam'e serzenişte bulunacağım. Arkadaş bu nasıl bir sayfadır!insan en çok tiklanan,en çok oy alan,en çok yorum yapılan diye bölüm oluşturmaz mı!?banane haftanın iyisinden genel bir liste sun bana her hafta iyi oyun zaten çıkmıyor ortaya resmen çöplük te oyun arıyoruz.aptal aptal adamlar oyunları görülsün diye bütün taglari koyuyor ilgimi çekebilecek içerikleri ararken mecburen tıklıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.