Şimdi Ara

Fiat bravo 2010 1.6 dizel ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2-sahibinden-servis-bakimli-dizel-2010-bravo-183575955/detay

Merhaba arkadaslar hepinize iyi gunler.İlandaki arac icin salı gunu gorusmeye gidecegim kısmetse.siz de arac ile ilgili goruslerinizi paylasırsanız sevinirim.tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiz sabitleyici yok ben olsam alman . dynamics değil emotion yada sport styl olanlara bakin.

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    O paketlerin fiyatlari yuksek hocam butcemi aşiyor.

• Bemce çok iyi. Alınır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz2664

O paketlerin fiyatlari yuksek hocam butcemi aşiyor.

Hiz sabitleyicisiz alman ben olsam. Yada 1.4 t-jet bakarim.

• Senede 1 kere uzun yola çıkacağım hiz sabitleyici olmasa da olur.

• Hiz sabitleyici tek kriter olmamali bence.

Arac guzel, tam bir f/p aracı.

Bende 4 yildir Bravo var, çok memnunum.

• zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Hocam arac hakkinda biraz bilgi verirmisiniz?yakıt sehiricinde nasıl?motorunun cok gurultulu calistigi soyleniyor..

• poyraz2664 P kullanıcısına yanıt
    Motor dışardan gürültülü fakat içeride ses yalıtımı başarılı. Şehir içi 120lik ile 6.3L yakıyordum 300 nm un tadını çıkartarak.

• Only34 kullanıcısına yanıt
    Dogru bir secim olacak o zaman:)

• İlan sahibi ya yalan söylüyor ya alsatçı yada alsatçı, galerici tarzı birinden almış.

O araçta esp ve çekiş kontrol sistemleri yok. Bu sistemler ek paket olarak satılıyordu ve bunlara sahip bravoların radyosunun sol tarafında bulunan düğmenin altında 3 tane daha düğme oluyor. Bu ilandaki gibi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-karakaslar-dan-2013-sport-style-dizel-fiat-bravo-180970574/detay

Bundan ötürü ben olsam ilgilendiğim araç listesinde üst sıralara koymazdım. Çünkü araç sahibi ya yalancı yada araç hakkında bilgisi yok.

Kesinlikle. İmkanınız varsa Emotion donanıma yönelin.

• Hız sabitlemeyi sonradan takabilirsiniz , ben kuzenime 2009 1.6 mjet emotion bravo almıştım 100 bine yaklaşıyoruz maşallah hiç bir problemimiz yok.
    F/p olarak muhteşem bir araç. Yalıtımı, yol tutuşu, donanımı ,yakıt ekonomisi,konforu oldukça iyi , kullanımı keyifli ben sadece direksiyonun fazla yumuşak olmasını sevmiyorum fakat şehir içinde oldukça pratik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vet147 -- 19 Ekim 2014; 18:35:06 >
  • ARES007 A kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz icin tesekkur ederim.yalan soyledigini dusunmuyorum anck arac hakkinda bilgisi olmayabilir.mart ayinda almis araci.simdi herkes aracina full+full diyor :)

• vet147 V kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.puntolara fiestalara 34-35 istiyorlar su donemde.1.6 dizel motorlu bravo aklıma yatıyor.

• Arka diz mesafesinin oldukça dar olduğunu bayide görmüştüm,C sınıfı bir araç için çok kötü bir durum.
    1.6 multijet motor uzun yolda performanslı ve oldukça ekonomik(4,5-5 litre) ama şehiriçi maalesef 7 litrenin altına düşürememiştim.Linea ile mekanik olarak aynı direksiyon aksamını kullanıyorsa direksiyonunun da sert olduğunu söyleyebilirim,şehir içi yorabilir.Motor maalesef gürültülü ama bravoda kabin içerisinde nasıldır bilemem.
    Ayrıca araç 2010 model yani 2009 yılı(Ağustos-Aralık) çıkışlıysa önümüzdeki yaz sonu yıldan dolayı trigerini değiştirmen gerekecek.İlanda sahibi doğru bilgi vermiş.Bu 1.6 motorların bakım aralığı 1yıl ya da 20 bin km'dir.120 bin km'de triger değişecek ya da 6 yılın sonunda.
    Aynen hocam fakat bravo fiyatlarıda artış halinde insanlar değerini anlamaya başladılar sanırım , geçen sene daha hesaplı arabalar denk geliyordu
    İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz

• Esp dugmesi olması lazim mi yoksa gosterge panelinde mi esp gorunuyor?bu konuda bilgisi olan cevaplayabilir mi?

• ARES007 A kullanıcısına yanıt
    An itibariyle aractan vazgectim.arac sahibini aradim dediginiz gibi arac hakkinda bilgisi yok celiskili cevaplar veriyor.aracı gormeye gittigimde baska surprizlerle karsilasmamak icin vazgectim.ilginiz icin cok tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: poyraz2664

Esp dugmesi olması lazim mi yoksa gosterge panelinde mi esp gorunuyor?bu konuda bilgisi olan cevaplayabilir mi?

Gösterdiğim ilandaki gibi radyonun sol tarafından bulunan neredeyse kare şeklinde olan ve city fonksiyonunu çalıştıran düğmenin altında 3 tane daha düğme olması gerekiyor. Öyle olmayan hiç bir bravoda esp ve çekiş sistemi yoktur.

Göstergesinden hiçbir aracın abs esp vs olup olmadığını anlayamazsınız çünkü hemen her araç bütün donanım paketleri için tek tip gösterge kullanır.

Örneğin bütün symbollerde abs yazısı vardır göstergesinde ama sadece güvenlik paketi ile satılanlarda abs özelliği vardır.

Bana al-satçi gibi geldi açıkçası. Mart ayında almış, aracın özelliklerini bilmiyor vs bence zaten kullanmak için almamış.

Aksi türlü olsa bu seferde araç hakkında yeterince bilgisi yok. Yani araç hakkındaki eksik bilgisi her konuda istenmeyen bir bilgiye ulaşılmasıyla sonuçlanabilir. Sonuçta aldığı aracı araştırmadan almış.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.