Şimdi Ara

Galatasaray İçin Yaptığım Formalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray'ın son yıllardaki hiçbir formasını beğenmedim.Tam pembeden ve mordan kurtulduk derken yine bir mor forma çıktı zaten Bende can sıkıntısına birde 4. yıldızı ekleyerek forma yapayım dedim.Beyazda aklıma bir şey gelmedi ama siyah çok hoşuma gitti.Sizlerinde beğenisine sunmak istedim.

• Güzel 👍👍👍👎👎👎👎👌👌👌👊👊✊✊✌✌✌✌👋👋✋✋👆👆👇👉👈🙌💪👏☝🙏☝

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahı beğenmedim ama yaptığın beyaz kesinlikle bu seneki beyaz formadan daha iyi
  • Dört yıldız çok mu kötü görünüyor yoksa üç yıldıza alıştığımız için mi öyle geliyor anlamadım.

Bence yıldız olayı kalkmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortis T

siyahı beğenmedim ama yaptığın beyaz kesinlikle bu seneki beyaz formadan daha iyi

Siyah forma basılsın alırım diyen arkadaşlarım bile oldu Bu seneki beyaz forma çok kötü katılıyorum.A4 kağıdı gibi bomboş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Dört yıldız çok mu kötü görünüyor yoksa üç yıldıza alıştığımız için mi öyle geliyor anlamadım.

Bence yıldız olayı kalkmalı.

Aynen. 10 şampiyonluğa bir yıldız verilsin bence artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Galatasaray'ın son yıllardaki hiçbir formasını beğenmedim.Tam pembeden ve mordan kurtulduk derken yine bir mor forma çıktı zaten Bende can sıkıntısına birde 4. yıldızı ekleyerek forma yapayım dedim.Beyazda aklıma bir şey gelmedi ama siyah çok hoşuma gitti.Sizlerinde beğenisine sunmak istedim.

Bn sizin gibileri anlamiyorum palermo pembe giyer juve deplasman formasini zaman zaman pembe yapar real pembe giyer off super dersiniz gala giydigi zaman kotu tam turk taraftar profili les deplasman formalarini gorun durun o zaman

• beyaz çok hoş ellerine sağlık
  • ciddi ciddi kötü gorunuyor
  • Ben hiçbir zaman pembe forma giyen bir takımın formasına güzel demedim ayrıca Palermo'yu yıllardır görüyoruz artık alıştık ama Juventus ve Real içinde aynı şeyi düşünmüyorum.Takımların belli renkleri vardır ve bunlar dışında bir renk kullanınca hoş durmuyor.Mor ve pembede kız rengi olarak değil,sadece renklerimizle alakası olmadığı için eleştiriyorum.Fıstık yeşilli Galatasaray forması ne kadar kötü olurdu işte pembe ve mor formalarda o kadar kötü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fortis T

siyahı beğenmedim ama yaptığın beyaz kesinlikle bu seneki beyaz formadan daha iyi

Siyah forma basılsın alırım diyen arkadaşlarım bile oldu Bu seneki beyaz forma çok kötü katılıyorum.A4 kağıdı gibi bomboş.

Basılsın bende alırım neden almayayım ?
  • @Sanki Bana Pele 'ye rakip çıktı.

Yıldızları sağ ve sol yana atsana nasıl duruyor bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

@Sanki Bana Pele 'ye rakip çıktı.

Nasıl yani anlamadım.
  •  Galatasaray İçin Yaptığım Formalar

Tam anlamadım ama bunu tarif ettin sanırım
  • quote:

Alt alta olacaktı ama olsun bu da iş görür diğer halinden pek farkı yokmuş. Yıldız koymayalım en iyisi.
  • İnternet ortamında muazzam forma tasarımları çıkıyor. Kulüp bunları değerlendirse harika olur.
  • quote:

quote:

Alt alta olacaktı ama olsun bu da iş görür diğer halinden pek farkı yokmuş. Yıldız koymayalım en iyisi.

Aynen biraz görgüsüzlük gibi geliyor.Birde Brezilya gibi 5 yıldız olduğunu düşünün

• siyah forma guzel olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@Sanki Bana Pele 'ye rakip çıktı.

Ben sanırım bir yıla yakın süredir GS forması yapmıyorum :) En son bir Barcelona forması yaptım o kadar. :)

• Valla siyah güzel olmuş. Formalarınız berbat pembe mor falan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.