Şimdi Ara

Diego'dan verim alabilen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne yaparsam yapayım Diegodan verim alamıyorum. Adamın 7 puan aldığı maç olmadı daha. Diegoyu oynatamadığım için de ön liberolu diziliş ile oynuyorum. Aslında şikayetçi değilim bu sistemden. İlk yarıda 42 puan ile liderim. Ama Diego gibi bir adamın da kenarda oturması rahatsız edici. Şuan merkez mevkine çalıştırıyorum ama orada da iş yapacağını zannetmiyorum.

Fenerbahçe ile oynayanlar Diegoyu nasıl kullanıyorsunuz acaba? Böyle giderse sezon sonu yolcu kendisi.

• Gelecekten gelen entry.avi
  • fazla sakatlanıyor diego ilk sezon idare edip ikinci sezon elden çıkarmaya bak bence hatta toptan feneri gençleştir derim ihtiyar dolu takım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wazzup

fazla sakatlanıyor diego ilk sezon idare edip ikinci sezon elden çıkarmaya bak bence hatta toptan feneri gençleştir derim ihtiyar dolu takım

Aynen takim yasli dolu. İlk sezondan basladim zaten genclestirmeye.
    Batuhan isciler
    Serdar aziz
    Enes unal
    Sener oz.
    Aldim ilk sezon.Sezon bitti 2 pua farkla ucu ucuna sampiyon oldum.Diegoyu satmadim. Bir sene daha sans vericem. Emenike, kadlec, holmeni satip onlarin parasiyla carlos fierro ile balantayi aldim yeni sezonda. Kasada metelik kalmadi. Bu sezon yine sampiyon olmam sart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k24b -- 22 Ekim 2014; 1:43:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerli bek önereyim sana

Atila Turan,Erdal Akdarı,Hakan Arslan,Koray Kaçinoğlu,Ozan Tufan,Salih Dursun
  • Ofansif Orta Saha - Oyun Kurucu - Hücum

Diego'dan verim alabilen var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.