Şimdi Ara

500 GB HAFIZALI KIRIK PS3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece ev ortamında kullanılmış , 500 gb hafızaya sahip , temiz ve hatasız ps3 slim konsolu'mu satıyorum .
    makina kırıktır . yanında 2 adet sony kol ve 1 adet orjinal oyun ile birlikte kutusunda veriyorum .
    pazarlık etmeyeceğim , takas sadece ps4 ile olur . 750 Lira

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konsoliksiyon -- 19 Ekim 2014; 22:18:52 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Pazarlık istemediğimi yazarak belirtmiş'tim . ısrarla bu konuda rahatsızlık verenleri teşhir edeceğimin , bilinmesini isterim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: konsoliksiyon

Pazarlık istemediğimi yazarak belirtmiş'tim . ısrarla bu konuda rahatsızlık verenleri teşhir edeceğimin , bilinmesini isterim ...

diksiyon kardeş ben 699a dükkanımda hemde dükkan garantili slim kırık ps3 satıyorum ben dükkan iken sen ev kullanıcı iken benden daha fazla istiyorsun üstelik ben dükkan garantisi veriyorum sen neyin garantisini veriyorsun ?
    alacak arkadaşların bilmesini istedim....ve alacak arkadaşın bu kounda ısrar etmesini yazarak belirttim satacak arkadaşında bilmesini istedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: leventhocaaa

quote:

Pazarlık istemediğimi yazarak belirtmiş'tim . ısrarla bu konuda rahatsızlık verenleri teşhir edeceğimin , bilinmesini isterim ...

diksiyon kardeş ben 699a dükkanımda hemde dükkan garantili slim kırık ps3 satıyorum ben dükkan iken sen ev kullanıcı iken benden daha fazla istiyorsun üstelik ben dükkan garantisi veriyorum sen neyin garantisini veriyorsun ?
    alacak arkadaşların bilmesini istedim....ve alacak arkadaşın bu kounda ısrar etmesini yazarak belirttim satacak arkadaşında bilmesini istedim...

Demogoji yapacağına , açarsın konunu yazarsın nedir , ne değildir fiyatını da eklersin meraklısı gelir alır . onun bunun ilanı üzerinden prim yapmaya çalışma ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leventhocaaa

quote:

Demogoji yapacağına , açarsın konunu yazarsın nedir , ne değildir fiyatını da eklersin meraklısı gelir alır . onun bunun ilanı üzerinden prim yapmaya çalışma ...

Onun bunun ilanı dediğin senin ilanın sen özelden attığım msj resim olarak eklemişsin ondan cvp yazdım yoksa ne işim olur demogoji yaptığım yok ilanımda var dükkanımda var şükür zaten alıp satıyoruz çok şükür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.