Şimdi Ara

500-700 arası tablet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 4 sene beni idare edebilcek tablet lazım. Şarjı iyi giden performansı güçlü bişey arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 sene çok iddialı olur gibi. Hiç yoktan bataryası falan biter. Ancak lg gpad 8.3'e bakın.

Ayrıca 4 sene gitmesini istediğinize göre, sanki üniversiteye yeni başladığınızı anlıyorum.

Dolayısıyla windows 8'li tabletlere de bakmayı unutmayın. İçerisinde bildiğiniz windows var, 4 sene için daha iyi olur gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

4 sene çok iddialı olur gibi. Hiç yoktan bataryası falan biter. Ancak lg gpad 8.3'e bakın.

Ayrıca 4 sene gitmesini istediğinize göre, sanki üniversiteye yeni başladığınızı anlıyorum.

Dolayısıyla windows 8'li tabletlere de bakmayı unutmayın. İçerisinde bildiğiniz windows var, 4 sene için daha iyi olur gibi.

Evet yeni başladım üniversiteye
    Gpad 8.3e bakarım. iPad mini hakkında ne düşünüyorsunuz peki? Windows tarafında ne önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Larrabee

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

4 sene çok iddialı olur gibi. Hiç yoktan bataryası falan biter. Ancak lg gpad 8.3'e bakın.

Evet yeni başladım üniversiteye
    Gpad 8.3e bakarım. iPad mini hakkında ne düşünüyorsunuz peki? Windows tarafında ne önerirsiniz

Bölümünüzü bilmiyorum ancak mutlaka ödev ve sunumlarınız olacak. Bunları Android ve İos ile üretmek, çok zahmetli ve sınırlı olur. Microsoft Office ile bu işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Bunun dışında bildiğiniz masaüstü windows dünyası. Android ve İos tabletlere göre yapabilecekleriniz çok geniş.

http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler/?opf=p1125568

http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler/?opf=p1125557

Casper 400 lira ve Toshiba Encore 750

Casper klavyesiyle birlikte tam bir f/p ürünü, tek kötü yönü 1 gb ram e sahip olması ancak 400 liralık cihazdan fazlasını beklememek gerek. Bildiğim kadarıyla içinde ücretsiz microsoft office de geliyor. En düşük office 100 lira falan. Forumun windows 8 tabletler bölümüne de göz atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psirik -- 19 Ekim 2014; 18:38:24 >

• psirik kullanıcısına yanıt
    Bölümüm iktisat. Teşekkür ederim yardım için, o foruma da bakarım şimdi

• Rica ederim. Fazla para harcamak istemiyorsanız, Casper'ı takibe alın bakalım kullanıcılardan nasıl bir geri dönüş olacak. Klavyesinin yanında gelmesi de office kulllanımı için artı bir özellik. Ancak yinede microsoft office'in yanında geldiğinden emin olun.
    Office 365 kılıf falan hediye yazıyor vatanın sitesinde

• Office 365 için bildiğim kadarıyla internet gerekli. Yani yaptığınız çalışmalar falan internet üzerinden. Kayıt olduğu yerde orası, en önemli artısı her yerden office çalışmalarınıza ulaşabiliyor ve düzenleyebiliyor olmak.
    Evde wifi var telefonda 2gb internet var her türlü var yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Larrabee

Evde wifi var telefonda 2gb internet var her türlü var yani

Üniversiteyi evde mi okuyacaksın? Ben şehirdışında okuyorsun zannettim. Evde office çalışmalarını yapacak bilgisayarın varsa, android cihazlara da bakabilirsin. Yani bu fiyat aralığında ekran olarak daha kaliteli bir lg gpad var.
    Şehirdışındayım kiralık evde kalıyorum

• ofis programları apple store da ücretsiz oldu. ipad mini de düşünebilirsin. 700 liraya kadar standını bile almış olursun.
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Hmm düşünüyorum teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.