Şimdi Ara

Neden Forumda Apple Düşmanlığı Var? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
5
Favori
3.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim galaxy s3 minim var ama imkanım olsa iphone alırım ne yalan söylim.
  • Hemde ısırılmış elma ben beyenmedim sen ye hesabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Injustice

Paraları yetmediği için

İphone alacak kadar fakir değilim allaha şükür, m8 kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tr_09

Hemde ısırılmış elma ben beyenmedim sen ye hesabi

Bide eksilemişler zorlarına gidiyo tabi ısırılmış elmaya 2000 vermek al bir 3310 her işini görür. Geçen whatsapp bile yüklemişlerdi ama fakedi herhalde

• cunku kendileri kasarak rehbere girmeyi, 3gb i gorunce mukemmel demeyi, berbat malzeme kalitesini seviyorlar ve stabilitenin ne oldugundan haberleri bile yok. sonrada: ''bakin f/p telefon aldim cok iyi yaa!'' diyorlar ama O TELEFON KASTIKTAN sonra geciniz f/p yi..
  • fakirlikten
  • zenginin malı züğürdün çenesini yorar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

Orijinalden alıntı: ganja77

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Sen bir telefona 700 dolar istersen yüksek gb'li telefondan 100 dolar ek ücret istersen özgürlük sunmassan onlarda appleyi sevmezler

yüksek gb'li telefon ne oluyor, o nasıl bir cümle
    iphonu'u iphone yapan şey ios'tur. apple donanım olarak düşük gözükse de daha iyi performans gösterir. kamerası bile örneğin 8 mp ama diğerlerinden çok daha iyi fotoğraf çekiyor, yazılım olayı. her şey donanımda bitmiyor. hiç kullandın mı bilmiyorum ama android'e göre çok daha rahat.

fanboy diyecekler imzama bakabilir

5s'i 1-2 hafta denedim geri tusu yok ekranı küçücük abartılan kadarda stabilite farkı göremedim 16 gb ile 32 gb iphone arasında 100 dolar fiyat farkı var hafıza kartı desteğide yok bir çok uygulamada ücretli

yazdıkların bir insanı iphone'dan zerre soğutmaz
    ekran olayı tercih meselesi, herkes phablet sevmiyor, ama 6'da büyük ekran istiyorsan plus alırsın
    16-32 fiyat farkı android telefonlarda da ona yakın
    g2'de de hafıza kartı yok ama kime sorsan o telefonu öneriyor
    uygulama ücretliyse ne olmuş, o kadar parayı veren 1-2 dolar harcar heralde.

Biz fabrikatör değiliz o 1-2 dolar dediğin uygulamalar senede 80-90 doları bulur e zaten 200 dolar civarı pahalı android telefonlardan android telefonlarda 50 dolar fark var ayrıca android telefonlarda sd kart desteği var iphone alanların çoğununda amacı hava atmak.

doğru para yok diye **** apk ları hırsızlık yapalım haram'a girelim

bmw alacaktım param yetmedi bende gittim çaldım

Ben full orjinalciyim daha bundan haberin yok androidde bedava olan bir çok uygulama iosta ücretli bunu demek istedim

tabi canım öyledir

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha ve Omega

Biri ya apple ya ipad ya iphone yazsa eksilere boğuluyor.Neden?

Edit:Mantıklı mesajları konuya ekleyeceğim.

Burası teknoloji forumu.

Teknoloji cahili insanların olduğu bir yer değil.

Apple hiç bir zaman f/p ürünü olmadı . Ama teknoloji ile alakalı insanların ilk önceliği her zaman f/p olmuştur. İkinci ve tamamen zenginlerin öncelikleri ise uç noktalardaki donanım olmuştur.

Bu noktada Apple ne f/p önemseyen insanlara hitap ediyor nede uç noktada donanımı olan ürünler üretiyor kısacası teknolojiden anlayan bir insana hitap edecek yanı yok.

Apple ürünleri teknolojiden anlayan bir insan için "hiç bir şeyden anlamayan ünlülerin ( zenginlerin ) satın aldığı sırf gösterişe yarayan aletler anlamına geliyor.

Hali ile buralarda pek rağbet görmüyorlar.

+100

• İpad güzelde iphone hiç güzel değil param olsa bide tablet alacak olsam retinalı mini alırdım herhalde. Bide sırf hava olsun diye macbook da almaya başladılar sorsan yaptıkları tek şey internete girip ara sıra word powerpoint vs.

• Bende de bir zamanlar Apple düşmanlığı oluşmuştu forum yüzünden ama objektif bakmak gerek olaylara mesela ben iphoneları cidden begenmiyorum düşmanlıktan değil bu buna karşın macleri ve macosu deneyen biri olarak windowstan daha iyi olduğunu rahatça söyleyebilirim. Şimdi de elementaryos kullanıyorum imkanım olursa sonraki bilgisayarım mac olsun isterim pahalı ancak benim kullanım amacıma yönelik bir bilgisayar. Bizim forumun anlamadığı olay da bu, kullanım amacı bence bir üründe çok önemli ben oyun oynamak istersem windows alırım mesela çok genel yorumlar oluyor forumda bu yüzden dikkate almamak gerek Apple düşmanlığı da bu yüzden yoksa forumda Applea sövenlerin çoğunun Apple cihazlarla ciddi anlamda münasebeti olduğunu sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

#HakanFidanıVeSteveJobsuYEDİRMEYİZ

Neden Forumda Apple Düşmanlığı Var?

Nicke bak abi

hakan kim hacı tanıdık mı

• eğilme apple, tacın düşmesin
  • Birde meşhur lafları vardır ;

Abi ios stabil ama yeaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: satıcı12

Iphone:Gösteriş yeni modeli aynı telefon diye satabilirler.Buna güncelleme vermiycz yenisi de 5.000 lira olcak deseler bizim koyunlar alır.
    Nice,donu olmayan insanların ıphone ları var.

Ee kardeş parası olmayıp iphone alanları apple mı zorluyor donunuzu satıp alın diye ?
    Ben iphone 4s kullanıyordum daha yeni sattım 5s e geçtim şarj sıkıntısı dışında gayet iyiydi hala 2011 aralıkta çıkmış bir telefon için... hem güvenli hemde uzun ömürlü

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutluk Şad

Birde meşhur lafları vardır ;

Abi ios stabil ama yeaaaaa

Değil mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kedi var ciğer var mundar var...

• Telefon markası takıntım yok samsung, apple vs. Olsun diye bi düşüncemde yok.Ben telefonu alırım elime ihtiyaçlarımı görüyorsa sorun yoktur.Şuan iphone 5 kullanıyorum.Mesela bugün nexus 6 yı inceledim.Öyle marka olsun diye telefon almam.İşlemcisine, ekran özelliklerine, stabilitesine bakarım. Herkes niye böyle anlamışta değilim.

• 2500 tl bi telefona veriyorsun
    Neden verdin diyince cevap su oluyor ? kamerasi ve hizi iyi diye

Turkcellde bi telefon cikarmis 18mp mi ne kamerasi ?

Adamlar sizi soyuyor sirf cebinizden cikardiginizda elma gostermeniz icin

Su an note 3umden yaziyorum kocaman ekran hizli ve sadece 1300 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peekay -- 19 Ekim 2014; 21:35:26 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.