Şimdi Ara

Selçuk İçin Olanını Gördünüz mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önizlemeden nedense videoyu göstermiyor, direk linkini koyuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=x9PkOgN9PiI&feature=youtu.be

siz hiç 3 yıldır tek bir kere, bu tür bir yorumun selçuk için yapıldığını gördünüz mü? 3 sezondur tek maç sonrasında bile övülmeyen selçuk için? dünyanın en kötü futbolcularının bile arada bir kahraman olduğu maçlar varken, bu adamın 1 kere bile takımı kurtardığını görmemenize rağmen böyle bir eleştiri gördünüz mü?

İŞTE GALATASARAY'I BİTİREN DE BU!

herhangi biri tarafından medyada, gazetede bu kadar net ifadelerle yerden yere vurulduğunu aşağılandığını gördünüz mü?

ama sneijder için görebilirsiniz, çünkü burası türkiye, burada futbol falan bilinmiyor.
    şimdi dün sneijder gol attı ya, hemen rıdvana saldırıyorlar, yahu senin ondan ne farkın var? o yıldızları yererek kendini yüceltiyor sen ise selçuk gibilerin peşinden koşup 3 yıldır nereyi eleştireceğini şaşırmış bir adamsın.

3 koca yılda kulübün masörüne kadar eleştiri sunulmuş ama bu selçuk'a asla sunulmamış.

Sneijder gibi bir adam, dünya yıldızı bir adam, hala takır takır oynadığını iyi bir çevresi olduğunda kanıtlamış bir adam böyle açık seçik eleştirilebiliyor da selçuk niye eleştirilmiyor?

işte 3 yıldır kötü oynamamızın ve önümüzdeki 1-2 sezon daha muhtemel kötü oynamamızın sebebi bu.
    çünkü selçuk sadece 1 hafta bu tür eleştirilse idi şuanda galatasaray bambaşka şekilde oynuyor olacaktı.

işte diyorum ki burada bir medya operasyonu var, selçuk için karakterliymiş bilmem neymiş naraları dizmeyin, menajeriyle beraber içten pazarlıklı bir operasyonla galatasaray şuan ele geçirildi.

ŞUANDA GALATASARAY EN ÜST DEĞİL, SELÇUK GALATASARAY'IN ÜSTÜNDE!

bu adam yapıştı, çıkmaz, medyada adı geçmez sanı geçmez. galatasaray'da futbol sadece onun dışındakilerce yorumlanıyor, analiz ediliyor.

--

sizler hala oturup 11 dizmeye, prandelli'yi suçlamaya devam edin, hee yavrum hee, kayseri erciyesi balkesi falan prandelli mancini yüzünden yenemiyoruz, hee he aynen öyle

işte futbol bilginiz yok ki, yokkk! yokk!
    sizlere rağmen zevk almaya bakıyoruz ama artık o da mümkün değil izlemiyorum.

--

oturmuşsunuz birde rıdvanı eleştiriyorsunuz ya, sanki çok farkınız varmış gibi ondan.

--

medyadaki ahbapları sayesinde galatasaray rezillik içinde, orta saha katlolmuş ama problem ne?
    melo,
    problem ne?
    sneijder...

selçuk asla değl...

GALATASARAY orta sahada üstünlük kuramıyor, selçuk sorumlu değil..
    hızlı oynamıyor, selçuk sorumlu değil,
    sneijderi oynatamıyoruz, selçuk sorumlu değil,

hep başkaları sorumlu...

DİPNOTUMU KOYARAK BAŞLIĞA SON VEREYİM,
    BURAK VE ÖZELLİKLE SELÇUK OLDUĞU SÜRECE BU TAKIMA RONALDO DA GELSE, BAŞINA DÜNYANIN EN İYİ HOCASINI DA DİKSEN BU TAKIM İYİ OYNAMAZ. BOŞUNA İLK 11 DİZMEYE, YOK ONU NİYE ÇIKARDI, YOK BUNU NİYE KOYDU DİYEREK KENDİNİZİ YORMANIZA DA GEREK YOK.

3 YILDIR BUNU ANLAMADIYSANIZ DA YAPACAK BİR ŞEY YOK. O SPOR PROGRAMLARINI İZLEYİP DE HEDEF OLMAYACAK ADAMLARI HEDEF GÖSTERTMENİZE DE GEREK YOK.

--

ya da boşverin

hadi hocayı asalım,
    hadi sneijderı asalım,
    hadi meloyu asalım...

HAYRET YAHU, 3 YILDIR HOCA ELEŞTİRİLDİ, 3 HOCA DEĞİŞTİ...
    BAŞKAN ELEŞTİRİLDİ, O DA DEĞİŞİYOR,
    KANATLAR DEĞİŞTİ,
    BEKLER DEĞİŞTİ
    DROGBA GİTTİ,
    SNEİJDER MELO MUSLERA COŞTU
    STOPER DEĞİŞTİ

AMA YAHU BAK SEN ŞU İŞE, ŞU TAKIM Bİ TÜRLÜ İYİ OYNAMIYOR, NEDENDİR ACABA YA,, ALLAH ALLAHH....

• Tamam eyvallah Selçuk kötü fakat Veysel'i niye görmezden geliyorsun. Dzemaili dün sahada yoktu o niye eleştirilmiyor. Selçuk iyiyken de sen böyleydin.

Bazı insanlar vardır. Hiç bir halta yaramaz anca konuşur ve birilerine b.k atarak bir yere gelirler. ROK, A.Çakar, Adnan Aybaba bunlara bir örnektir. Benim için sende bunlardan birisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterflyman

Tamam eyvallah Selçuk kötü fakat Veysel'i niye görmezden geliyorsun. Dzemaili dün sahada yoktu o niye eleştirilmiyor. Selçuk iyiyken de sen böyleydin.

Bazı insanlar vardır. Hiç bir halta yaramaz anca konuşur ve birilerine b.k atarak bir yere gelirler. ROK, A.Çakar, Adnan Aybaba bunlara bir örnektir. Benim için sende bunlardan birisin.

bu da sıktı yahu, bu kalıp eleştiri nedir ya?

veysel kötü zaten herkes biliyor, veysel değişir, veyselin değişmesine engel var mı?

SELÇUK İYİ FALAN OLMADI, TEK SEZON İYİ OYNADI O DA ÖNÜNÜ AÇTILAR DİYE, GÖRENDE DÜNYA FUTBOL TARİHİNE DAMGA VURMUŞ BİR ADAMDAN BAHSEDİYORUZ.

adamın avukatlığına soyuluyor ya, ya senin olduğun yerde futbol izlememek benim için şereftir.

cemali standart oyuncu, cemali de yarın asılır gönderilir. bu adamı savunan bir ordu yok.

senin algılayamadığın da bu zaten, bu adam yapıştı çıkmaz.

• Adamın ilk sezonundaki oyunuyla aldığı krediler tükendi ama hâlâ dokunulmazlığı var resmen.
    Melo bir yandan rakiple boğuşurken bir yandan da Selçuk'un arkasını toplamaya çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu başlıktaki 2. mesajı atanlar bitmedikçe bu mesele bitmez.

adamın kafaya bak, veysel'i niye görmüyorsun falan filan... görende biz takım bir maç yaptı, o maç hakkında analiz yapıyoruz sanacak.

yahu veysel'i eleştirmek kolay, medyada adamı yerden yere vuruyor, bu adam yakın zamanda yedeğe falan düşer zaten, bunu görmek zor değil...

Selçuk yapıştı çıkmıyor, bu adam uğruna takımın tüm iskeleti değişiyor, hocası değişiyor, bir türlü belini doğrultamıyor takım...

ben ne anlatıyorum adamlar ne anlatıyor.
  • iyileşme gördüm ben mac basında top caldı dün. gecen sezon bir maçta ilk top kapması 53. dakikada olmuştu.
  • Bu adamin dunyasini çok merak ediyorum. Herkes selcuku savunuyor bir tek bu eleştiriyor saniyor galiba

• veysel'i de elestiriyoruz ama yetersiz oldugu icin. veysel kotu oynayabilir ama ruhsuz oynamaz, kac mactir tribunler yuhaliyor yine de, cikip elinden geleni yapmaya calisiyor, ha yeterli mi? degil ama kimse veysel'e iyi niyetli degil diyemez.

veysel takimi sabote etmez, ayrim yaratmaz, aldigi her topu kankamla bulusturayim diye top kaybetmez, umursamaz davranmaz, trip atmaz, mactan cikarken formasini cikartip atmaz, elestirildiginde "insanlar niye elestiriyor anlamiyorum bence gayet iyi oynuyorum" minvalinde aciklamalar yapmaz.

melo elestiriliyor,
    veysel, sneijder, burak, olcan, bruma, telles, tarik, semih, chedjou hepsi elestiriliyor.

takimda elestirilmeyen 2 kisi var biri muslera, biri selcuk. bu selcuk'un nasil bir kulisi var medyada da kimse hakkinda bir sey bile yazmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: megi21

Bu adamin dunyasini çok merak ediyorum. Herkes selcuku savunuyor bir tek bu eleştiriyor saniyor galiba

ben de sizleri merak ediyorum.

selçuk'u eleştirmek meselesi değil bu, selçuk zaten eleştiriliyor artık ama bununla bitmiyor iş.

ADAM YAPIŞTIIIII YAPIŞTIIIIIIIIIII ÇIKMIYOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRR!!!!

o eşiği atlatamadık, yedek kalınca herkes susarsa medyası taraftarı bu iş bitmiş demektir ama infial oluyor.
    veysel meysel her yerde eleştiri alıyor şuan, haftaya kesik yer belki önümüzdeki sezon ama bu adam ilk 11 değil zaten, yapışkanlık yok, hoca rahatça keser.

Selçuk kesilmiyorrr, kesilmediği içinde iyi oynayamıyoruz, veyseli konuşmak gs yi uçurmaz. hatta veysel hep oynasın gs idare eder ama gs orta sahasında böyle bir adamla idare edemez.

• fatih terim, mancini, prandelli

bu adamlar bizim gördüklerimizi görmüyorlar mı? görmediler mi? yani korkuyorlar, alternatif yok falan filan deme . korkmuyorlar da alternatifler de var...

ikinci sorum sence prandelli nin selçuk a verdiği görev ne? çünkü selçuk görevini yerine getiriyor gibisinden cümleler kuruluyor takımda sürekli.

belki de selçuk senin yapmasını beklediğin şeyleri yapmak için değil de farklı sebeplerden sahadadır. hiç düşündün mü

• Bu Rıdvan ne itici ne iğrenç bir heriftir. Kanal değiştirirken bile görmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaldincer

fatih terim, mancini, prandelli

bu adamlar bizim gördüklerimizi görmüyorlar mı? görmediler mi? yani korkuyorlar, alternatif yok falan filan deme . korkmuyorlar da alternatifler de var...

ikinci sorum sence prandelli nin selçuk a verdiği görev ne? çünkü selçuk görevini yerine getiriyor gibisinden cümleler kuruluyor takımda sürekli.

belki de selçuk senin yapmasını beklediğin şeyleri yapmak için değil de farklı sebeplerden sahadadır. hiç düşündün mü

korkuyorlar.
    çünkü gelince prandelli mesela hemen kaptan yaptı onu, tanıdığından mı? hayır adamın putlaştırılmasından. algı var orada.

adamın sözleşmesi ortada.

prandelli sanıyor ki bu adam çok değerli bir futbolcu imiş gs'de...
    bakıyor kötü, eleştiriliyor da selçuk...

bi yedek kalıyoorr kii,,,,, medyadaki silahşörleri hasan şaş ve türevleri ortalığı karıştırıyor, menajeri açıklama yapıyor, prandelli bombardımana tutuluyor, sorular soruluyor sanırsın madridde ronaldo yedek kaldı.

şimdi bu adam bir daha kolay kolay yedek bırakır mı bunu, hadi bıraktı ikinci kez yapabilir mi?

--

selçuk ne görevi yapıyor? selçuk görevini yapsa zaten gs iyi oynar,,, yahu halısahada ben mesela, o gün kötü oynuyorum topla katkı yapmıyorum ama pres yapıyorum koşuyorum falan, arkadaşlarım diyor ki iyiydin diyor bende içimden diyorum ki sizde futbol biliyorsanız.. yahu ne iyisi, topla katkı sunamadım ki presi herkes yapar koşar hırslı gözükür...

Çıkıp prandelli selçuk çok kötü diyecek hali yok yahu adam tabu tabu...

• Kardeş bizde görüyoruz Selçuk'un kötü oynadığını gelip bize 12903219039021 kere konu açıp yakınmana gerek yok, biz değiştiremiyoruz kararı. Git yönetime felan mesaj at, dilekçe yaz Burak felan da aynı şekilde. Ben Selçuk'un yerine sürekli Emre Çolak'ın oynamasını isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Kardeş bizde görüyoruz Selçuk'un kötü oynadığını gelip bize 12903219039021 kere konu açıp yakınmana gerek yok, biz değiştiremiyoruz kararı. Git yönetime felan mesaj at, dilekçe yaz Burak felan da aynı şekilde. Ben Selçuk'un yerine sürekli Emre Çolak'ın oynamasını isterim.

dostum,
    konu selçuk'un kötülüğü değilll.
    bu olay selçuk'un kötülüğünden çıktı, selçuk zaten konuşulacak tartışılacak bir adam bile değil futbol konusunda hatta selçuk futbolcu bile olamaz bırakın kötülüğü.

ama bu olay bunu aştı, medyadaki silahşörleri kankaları sosyal medyada satın aldıkları hesaplarla ultraslanda satın aldıkları adamlarla ayakta kalıp gs'ye zarar veriyorlar.

mesele bu. birgün bunun farkına varılacaktır.

• geçen ay imza kampanyası başlatmıştım selçuk takımdan kesilsin diye. 100 kişi imzaladı. 10 bin kadar kişi olsaydı yollardık floryaya. anlardı taraftarın durumunu. ama artık tribünler de yuhalamaz selçuğu. yani o geçen haftaydı. bir daha da selçuk takımda sırıtmaz. hep böyle oynamaya da devam ederiz. iki yen bir berabere bir yenil falan filan. bjk sakatlık sorununu aşamazsa fener böyle devam ederse de kimse sesini çıkarmaz
  • direkt*
  • Klasik rıdvan sneijder'i yollamak için kamuoyu baskısı oluşturmaya çalışıyor...2 tane salladı da hemen sustular

allahtan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.