Şimdi Ara

Sneider golleri sonrası Burak ve Umut

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/6/galatasaray-2-1-fenerbahce-mac-ozeti

Beyler bu özette 5.20 ye bakın bi lütfen.

2. gol atmışsınız derbide binlerce taraftarınla berabersin.

Fenerbahçe'ye karşı oynuyorsun ve takım sıkıntılı günlerde.

Bunlara rağmen adam gol atınca eminim bana niye atmadı bu pası diye düşünüyor. Zerre sevinme yok, zerre tepki yok. Fbliler bile ah ulan diye üzülüyor. Yahu aynı durumlarda bakıyorum mesela Sneider kim atarsa atsın içerde dışarıda çocuk gibi seviniyor. Bu Burak ve Umut'u gerçekten anlamıyorum kimse savunmaya kalkmasın. Ocak ayında yeni yönetimin bunları da düşünmesi gerekir diye düşünüyorum.

• Burak Yılmaz'ın öyle bir sözleşmesi var ki hiçbir yönetim kolay kolay gönderemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bununla ilgili kac konu daha acilacak?gizleyemediler herkes gordu bunlarin tepkilerini

• Ya beyler şimdi şöyle düşünün, bence burak a haksızlık ediyoruz. Ya adam milyonlar alıyor ama hakkını veremiyor. Ne kadar kötü bir his olduğunu düşünür müsünüz? Size 5 milyon dolar veriyorlar misal, ama 5 milyonun hakkını vermiyorsun. Birinin sana güvenmesi ama senin o güveni boşa çıkarma hissini hiç yaşadınız mı? Ne kadar kötü hissettirir insana... Birde milyonlarca taraftarın insanın güvenini boşa çıkarma hissini düşünün. Burakı anlamaya çalışın. Tamam öyle yetenek abidesi değil ama en azından eskiden gol atıyordu, biz o kadar çok eleştirdik küfür ettik o kadar aşağıladık ki, adam cesaretini de kaybetti. Eskiden yetenekle değil cesaret ile gol atıyordu ama şimdi cesarette yok. Ölü gibi. Bence burak a destek olarak en azından eskisi gibi gol atmasını sağlayabiliriz... Selçuk? Ona yorum yapmıyorum onun artık oyun hırsını kaybettiğini düşünüyorum.

• Malesefki TS den gelen oyuncularımızda bu sorun mevcut. Bakıyorum Melo'ya adam resmen sevinçten takla atıyor. Bunun profesyonellikle alakası yok bunun aitlik duygusu ile alakası var tabikide kişilik ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Ya beyler şimdi şöyle düşünün, bence burak a haksızlık ediyoruz. Ya adam milyonlar alıyor ama hakkını veremiyor. Ne kadar kötü bir his olduğunu düşünür müsünüz? Size 5 milyon dolar veriyorlar misal, ama 5 milyonun hakkını vermiyorsun. Birinin sana güvenmesi ama senin o güveni boşa çıkarma hissini hiç yaşadınız mı? Ne kadar kötü hissettirir insana... Birde milyonlarca taraftarın insanın güvenini boşa çıkarma hissini düşünün. Burakı anlamaya çalışın. Tamam öyle yetenek abidesi değil ama en azından eskiden gol atıyordu, biz o kadar çok eleştirdik küfür ettik o kadar aşağıladık ki, adam cesaretini de kaybetti. Eskiden yetenekle değil cesaret ile gol atıyordu ama şimdi cesarette yok. Ölü gibi. Bence burak a destek olarak en azından eskisi gibi gol atmasını sağlayabiliriz... Selçuk? Ona yorum yapmıyorum onun artık oyun hırsını kaybettiğini düşünüyorum.

Eğer sneijder o 2 golü atmasaydı oklar direk burak kazmasıyla umut kazmasına çevrilecekti biliyon demi ? O yüzden aha adam kıcımızı kurtardı diye sevinçten sahayı tur atmaları gerekiyodu.

• burak'la umut'u topla bi Elmander etmez, şu yaşıyla Necati bile bunlardan daha düzgün topçu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

Ya beyler şimdi şöyle düşünün, bence burak a haksızlık ediyoruz. Ya adam milyonlar alıyor ama hakkını veremiyor. Ne kadar kötü bir his olduğunu düşünür müsünüz? Size 5 milyon dolar veriyorlar misal, ama 5 milyonun hakkını vermiyorsun. Birinin sana güvenmesi ama senin o güveni boşa çıkarma hissini hiç yaşadınız mı? Ne kadar kötü hissettirir insana... Birde milyonlarca taraftarın insanın güvenini boşa çıkarma hissini düşünün. Burakı anlamaya çalışın. Tamam öyle yetenek abidesi değil ama en azından eskiden gol atıyordu, biz o kadar çok eleştirdik küfür ettik o kadar aşağıladık ki, adam cesaretini de kaybetti. Eskiden yetenekle değil cesaret ile gol atıyordu ama şimdi cesarette yok. Ölü gibi. Bence burak a destek olarak en azından eskisi gibi gol atmasını sağlayabiliriz... Selçuk? Ona yorum yapmıyorum onun artık oyun hırsını kaybettiğini düşünüyorum.

Eğer sneijder o 2 golü atmasaydı oklar direk burak kazmasıyla umut kazmasına çevrilecekti biliyon demi ? O yüzden aha adam kıcımızı kurtardı diye sevinçten sahayı tur atmaları gerekiyodu.

Eğer gol atmayı istemeseler öyle yaparlardı, ama kendilerinin yapması gerekeni yapmak için para aldığı şeyi başkası daha iyi yapınca insan ne kadar sevinsede içinde burukluk kalır. Eve gidince nasıl uyuyordur? Hak etmediği parayı almış ve o para ile eşiyle alış verişe gidiyor? Bence çok kötü günler geçiriyor burak. Biraz daha onun açısından bakın.

• quote:

quote:

quote:

Eğer gol atmayı istemeseler öyle yaparlardı, ama kendilerinin yapması gerekeni yapmak için para aldığı şeyi başkası daha iyi yapınca insan ne kadar sevinsede içinde burukluk kalır. Eve gidince nasıl uyuyordur? Hak etmediği parayı almış ve o para ile eşiyle alış verişe gidiyor? Bence çok kötü günler geçiriyor burak. Biraz daha onun açısından bakın.

eminim eve gidince senden benden daha iyi yaşıyodur.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Bununla ilgili kac konu daha acilacak?gizleyemediler herkes gordu bunlarin tepkilerini

pardon hocam burak kindar konusunu görmemişim. haklısınız. konu silinebilinir
  • 1 saniyelik görüntüyle bu fikre nasıl vardınız valla helal olsun. Üstün zeka bu olsa gerek.
  •  Sneider golleri sonrası Burak ve Umut

Çok mutlu görünüyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

Gerçekten üzgün olan adam gidip de o paralarla o kulüp senin bu kulüp benim gezmez bence.

• Hocam tabi ki sonradan gelip kutlayacaklar taraftarı selamlayacaklar. Yok kenarda oturup ağlayacak hali yok. Ben asıl içinden geçeni bahsediyorum. Bu da insanın ilk anlık tepkilerinden anlaşılır, üstün zekalı olmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçanPırasa

Hocam tabi ki sonradan gelip kutlayacaklar taraftarı selamlayacaklar. Yok kenarda oturup ağlayacak hali yok. Ben asıl içinden geçeni bahsediyorum. Bu da insanın ilk anlık tepkilerinden anlaşılır, üstün zekalı olmaya gerek yok.

Yahu buluttan nem kapıyorsunuz yapmayın etmeyin. Beyin okuyorsunuz sanki. Orada 1-2 saniyelik bir görüntüden yola çıkıp fikir üretmeyin. Kazandık ama yine bir huzursuzluk arama peşindesiniz. Bu fikirleri bilinçaltınıza sokan medya maymunlarından uzak durun gözünüzü seveyim. Biz kenetlenelim dedikçe bu tarz fikirler üretip dahada ayrışıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.